Radny wstąpił do Polska2050. Czy Klimek wystartuje do Sejmu?

Dziś do struktur partii przystąpił jeden z ostrowskich radnych. Nie oznacza to jednak, że jednocześnie wystąpił z klubu radnych Przyjazny Ostrów. 

Arkadiusz Sodkiewicz dostał się do Rady Miejskiej z ramienia grupy samorządowej tworzonej przez prezydent Beatę Klimek. Dziś poinformował, że wstąpił do partii Szymona Hołowni Polska2050. Tam zamierza przekazywać dobre inicjatywy z Ostrowa Wlkp.

Sodkiewicz na pytanie czy ma to być dla niego wstęp do startu w wyborach parlamentarnych, odpowiedział, że nie ma takich planów.

Posłanka Paulina Hennig-Kloska, która uczestniczyła w konferencji prasowej, powiedziała, że zamierza się dziś spotkać z prezydent Beatą Klimek. Plotki głoszą, że prezydent Ostrowa zamierza wystartować do Sejmu, a z list Szymona Hołowni mogłaby liczyć na pierwsze miejsce w okręgu kalisko-leszczyńskim.

Ciekawostką jest, że ostatnio z klubu radnych wystąpił Łukasz Jędrzejak, syn byłego starosty z SLD.

CZYTAJ  Oferty pracy kwiecień 2023 - cz. 2

73 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
RYj
3 miesięcy temu

Ale z niego jest wsiok,alkus(widać gołym okiem ,że daje w szyje) i CWANIAK

Rt
3 miesięcy temu

To się partia wzbogaciła.czemu pod logo Areny te zdjęcia?To juz tylko brakuje tytułu ostrowianin roku.

Jestem za
odpowiada  Rt
3 miesięcy temu

Cierpliwości, nie uprzedzajmy wydarzeń. Ja bym zagłosował! Mało jest takich społeczników dla lokalnej społeczności działających a nic dla siebie z tego nie mających.

Jasnowidz
3 miesięcy temu

Brakuje mi tu podkładu muzycznego zespołu Big Cyc 🙂

Do roboty na budowę pasożyty
3 miesięcy temu

Za zaklepanie podwyżki za centralne w blokach i ciepłą wodę, 120% więcej , xuja mają nie nasze głosy. Z Becią na czele. PASOŻYTY.

TFU
3 miesięcy temu

Wszystko to POWSKA zaraza .Inna nazwa tylko .PO.

Ag
odpowiada  TFU
3 miesięcy temu

Lgną do koryta jak ……. .

Ostrowianka
3 miesięcy temu

Ręce opadają na prowadzoną POlitykę w Ostrowie jak i POszczególnych partyjkach . Płaczliwy małolat nic sobą nie reprezentujący oprócz ciągłego oPOwiadania bajek dla naiwnych przyciąga do siebie osoby równe jemu , aby na dyrdymałach piąć się do góry żyjac na koszt podatników . Odziwo PO tylu działaniach a raczej rozkazów Urbaniaka z PO nikt nie będzie na jego liście ??? boi się konkurencji ??? Żałosne jak cała rada w mieście . Mdli od antyrządowych gierek z imprezami na koszt mieszkańców Biedroniem , Śmieszkiem i całą resztą przyslanych osóbek . Jaki PAN taki KRAM czyli ??? POwrót do głodu i bezrobocia jak PO 1989 r za rządów zdrajców Polski !! Ale tym razem pod butem Niemców z euro w kieszeni . Polacy pomordowani przez ten sam naród niemiecki i ruski przewracają się w grobach widząc POkolenie SS i ruskich liżących buciory ich katom . Honor ??? to coś czego lewactwo nigdy nie miało i mieć nie będzie . Żałosne maluczkie karły moralne !

Kurski Leśniczy
odpowiada  Ostrowianka
3 miesięcy temu

Nie ma to jak JarosławZawszeDziewica i jego kariera zbudowana na trumnie brata. Jak tam, zamachowcy pojmani? Gniją w więzieniach?

Ag
odpowiada  Kurski Leśniczy
3 miesięcy temu

Zyczę ci, zebyś mial okazję budować SWOJĄ przyszłość na trumnie kogoś bardzo bliskiego.

Konfederata.
3 miesięcy temu

Co raz więcej bałwanów próbuje dostać się do koryta..Przykład idzie z góry. Wymienię tylko Gapiński, Morawiecki, Niedzielski, Szumowski, itd.

Nord
odpowiada  Konfederata.
3 miesięcy temu

Zapytam, tuska wysrała merkel czy Putin bo  z urody podobny ale bardziej mściwy i  parszywy  od obu ,i do tego rudy😂😂😂

Józwa Butrym
odpowiada  Nord
3 miesięcy temu

A ty, po pseudonimie, to chyba z Wikingów. Ale oni też w większości rudzi byli, śmieciu.

Cv
odpowiada  Konfederata.
3 miesięcy temu

Konfederate wysrał Braun i reszta tych ruskich szmat, baranie jesteś tępym zmanipulowanym idiotą, oderwanym od rzeczywistości , jedynie to co wiesz że zamiast mózgu masz go***o w głowie

Konfederata.
odpowiada  Cv
3 miesięcy temu

Czuć od Ciebie smród strachu pisdowskiwgo.

Ag
odpowiada  Konfederata.
3 miesięcy temu

KonFederasta, czy Pederasta?

Ostrowianka
odpowiada  Konfederata.
3 miesięcy temu

Prorosyjska POlityka nie POmoże wam nawet kiedy sam putin wam rękę POda . Zdrajca POzostaje nim dla wszystkich stron , czyli jest zerem .

Konfederata.
odpowiada  Ostrowianka
3 miesięcy temu

Tusk z całą tą swoją popapraną zbieraniną jest dla mnie osobiście tyle wart co ten Vici Corleone Kwak że swoimi bez mózgowymi oslami. O wstrętnym lewactwie nie warto nawet pisać

Mini
3 miesięcy temu

To jest przykład. Z niczego Można dojść wysoko

Stop mafii urzędniczej
3 miesięcy temu

Bucomani…. Ciąg dalszy

Alterego
3 miesięcy temu

Hołownia i ta jego śmieszna partyjka, to zbiór, nieudanicow! A sam Szymuś, to też niezły cloun! Najpierw, chciał zostać dwa razy księdzem, a jak się nie dostał, to robił na etacie błazna i nadwornego kapelana w tfenie 😜. Teraz, ktoś próbuje, zrobić, z niego polityka! Bo, napewno, za całą to jego partią stoją jakieś służby i byli funkcjonariusze UB… I, żeby szymuś wyglądał, na inteligenta, to założyli mu okulary 😜😜😜. To zwykły pajac, który jak przegra wybory, to się rozpłacze!!! 😆

73
0
Napisz co o tym sądziszx