Zmarł nagle w centrum miasta

W poniedziałek około godziny 8:00 rano mężczyzna w średnim wieku nagle stracił przytomność. Na ulicę Kaliską 4 w Ostrowie Wielkopolskim wysłano karetkę pogotowia ratunkowego.

Po chwili poproszono o pomoc strażaków. Przez ponad pół godziny była prowadzona resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Niestety zaawansowane działania medyków nie przyniosły spodziewanych rezultatów. Nastąpił zgon 40-letniego mężczyzny.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  16-latek nie przeżył potrącenia przez pociąg (z REGIONU)
Subskrybuj
Powiadom o

106 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
1 rok temu

Ogarnijcie się w tych bredniach !!! Skaczecie sobie do oczu jak te psy spuszczone ze smyczy aby tylko zagryz . Nawet smierć was nakręca do plucia jadem nienawiści . Ostrówek , mieścina pozbawiona szacunku do siebie . Młodzi ?? POkolenie ekranowe żyjące tylko na żądaniach z 500 + w kieszeni czujecie się mocnymi ale tylko w pysku a z pełnymi gaciami jak samoloty przekroczyły granice dzwięku powodując słyszalny huk jak z bomby . Dorośnijcie w szacunku bo umrzeć każdy musi .

Tom
1 rok temu

Wykończyła go drożyzna zgotowana przez pisiorów.

Ostrowianka
odpowiada  Tom
1 rok temu

Tylko lewactwo ma mózg zryty na tyle aby nie wiedzieć co się dzieje w Europie . Jakim trzeba być debilem aby twierdzić że PiS jest winnym smierci !! Jednak lewactwo to choroba psychiczna

Tom
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

za to wy geniusze twierdzicie, że wszystkiemu jest winny Tusk 🙂

Smok
1 rok temu

A skąd wy popiexxxleńcy wiecie, czy ten człowiek był zaszczepiony, czy nie ?. A jak nie był, to co też go szczepionka zabiła?. Ciemna maso foliarzy.

Damian
1 rok temu

Damian Zimniak?jeśli tak to świeć Panie nad jego duszą,chodziliśmy kiedyś razem do szkoły i wiem że o zmarłym nie powinno się źle mówić ale chłopak młody ostro się stoczył a widywałem go dosyć często na mieście raz to aż go normalnie nie poznałem ,nie wiem jak można tak się stoczyć,w szkole to był naprawdę spoko gość ale naprawdę wyglądał przerażająco kiedy go widziałem . kondolencje dla rodziny.

kli
odpowiada  Damian
1 rok temu

DOKŁADNIE TO ON pametram go z czwórki szkoda typa 🙁

kasia 7
1 rok temu

Odwieczna walka szczpy vs. nieszczepy. Dobrze, że wszyscy umrą prędzej czy później. Sad boży dla każdego ten sam.

Do Marcin
1 rok temu

Biedniutki Marcinku, rozumiem twoją frustrację ale niestety każdy ma swój wybór. Ty wybrałeś szpryce więc się nie pompuj bo każdy kiedyś umrze. Jeden niedługo z głupoty,inny ze starości. Nam niezaszczepionym zakrzepica nie grozi i mamy swoje przeciwciała wytworzone naturalnie przez organizm.

Dominas
odpowiada  Do Marcin
1 rok temu

Ooo panie doktorze wszechwiedzący …. a zakrzepica to jest na świecie od dwóch lat od czasu szczepień … ??… Na twoim miejscu martwił bym się tym że u niezaszczepionych zanotowano w ostatnim czasie kolosalny wzrost zachorowań na hemoroidy…ciekawe czym to jest spowodowane ??

Do Dominas
odpowiada  Dominas
1 rok temu

Tacy jak ty mają hemoroidy. Od bólu doopy że daliście się zrobić w Ch… ze szprycami. Miłego oczekiwania na 5 dawkę bo idzie kolejna fala 🤣😁🙊

???
1 rok temu

jakie to są „zaawansowane działania medyków” ?

Doktor Putin
odpowiada  ???
1 rok temu

dawki dawki dawki

Doktor
1 rok temu

Po 4 szprycy, dostał zator puc, I udusił się pod maseczką. Najważniejsze że paszport Covid 19 miał zrobiony, I wyjechał na wakacje na szparagi. Zdążył Chrust pozbierać, był wiernym Katolikiem,Słuchającym rozkazów i prawdy co TV przekazuje dla naszego dobra, każdego dnia. Po wiarygodnych testach na Covid 19 Wynik Pozytywny.

Doktor Putin
odpowiada  Doktor
1 rok temu

Amant.

Zenek
odpowiada  Doktor
1 rok temu

Oj dxxilu dexxlu. Bezdomny prowadzący niehigieniczny tryb życia, z pewnością właśnie wyszedł ze szpitala lub apteki po szczepieniu 🤣. No reptalianie skąd wy się bierzecie🤣

Ostrowianka
odpowiada  Doktor
1 rok temu

Zapewne ty nie dostałeś żadnej dawki a mozg ci jednak nie pracuje .

Do Ostrowianka
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

To tobie móżdżek obumiera po szprycach. Żal ściska doopke widać ale niestety – było myśleć wcześniej a nie łykać bzdety z TV jak pelikan.

messi
1 rok temu

Nobilsta Luc Montagnier powiedział dokładnie o co chodzi z tymi szczepionkami i jak się zakończy dla ludzi. Czas pokazuje, że miał racje. Tyle w temacie. Noblista jest dla mnie autorytetem a nie jakiś the bill Niedzielski od ekonomi.

Iza
odpowiada  messi
1 rok temu

Luc powiedział też , że wszystkie zaszczepy umrą. Teraz wiemy skąd ta ,, wścieklizna ” u kowidian.

Taddy
odpowiada  messi
1 rok temu

Nie Bill. Mordechaj Niedzielski.

106
0
Napisz co o tym sądziszx