Trudne warunki na drogach. Auto wjechało w dom

Zgodnie z prognozami spadło kilka centymetrów śniegu, który z powodu ujemnej temperatury nie topnieje. Spowodowało to śliskość na wielu drogach.

Przed godziną 8 rano samochód renault scenic wjechał w elewację budynku stojącego tuż przy narożniku drogi krajowej nr 25. Z uwagi na małą prędkość nikomu nic się nie stało.

CZYTAJ  Wyjątkowe windy w ostrowskich wieżowcach (WIDEO)

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysztof swatt
3 miesięcy temu

Dobrze ze nikomu się nic nie stało tylko dziwię się że gmina przez tyle lat z tym nic nie robi bo naprawdę tam już było wiele wypadków i nadal nic z tym nierobi poraszka dla gminy

Bodzio
3 miesięcy temu

Chojnik słynie z tego miejsca. Beznadziejnie się wjeżdża i wyjeżdża. Dom na drodze, zakręt i skrzyżowanie w jednym + prędkość i nieuwaga.

Iryk
3 miesięcy temu

Ciemnica na drodze wyłączyli lampy to wypadki są przed PiS

Młody
4 miesięcy temu

Trzeba jechać uważnie kierowcy zimą narzekają że ślisko a latem że słońce oślepia tak źle

POS
4 miesięcy temu

Dziś jechałem krajowa 43 ,A1, S1,i krajowa 94 do Krakowa tam są trudne warunki szczególnie w nocy a tu wogole zimy nie ma

Bolo
4 miesięcy temu

Tam w tej chacie to za darmo bym nie chciał mieszkać! Tylko czekać jak coś wjedzie przez ścianę!

Aga
4 miesięcy temu

Jeżdżę tą drogą bardzo często. Osobę, która poprowadziła drogę obok tego domu lub pozwoliła na taką budowę śmiało można nazwać debxxilem! Tam od narożnika domu do drogi jest może 50cm.
Swoją drogą to podziwiam osoby, które tam mieszkają.

Bolo
odpowiada  Aga
4 miesięcy temu

Ta chata to się tylko na McDrive nadaje.

Lol
4 miesięcy temu

Mała prędkość i wypaść z drogi to trzeba mieć naprawdę ciulowe opony albo letnie

js
4 miesięcy temu

Grudzień. Zima. w porywach 2 cm śniegu i tragedia na drodze nr 25. Jakie trudne warunki? Jak trudne warunki to kierowca powinien się do nich dostosować. Widocznie zabrakło mu wyobraźni, doświadczenia i nieprzygotowania pojazdu do jazdy w warunkach zimowych. Co za nieszczęście.

Un
4 miesięcy temu

Jak zwykle zima zaskoczyła kierowców. Niektórzy nie zmienili opon na zimowe, inni przyglupawi nie zajarzyli, że jak pada śnieg i temperatura spada poniżej zera to robi się ślisko – trzeba wówczas dostosować prędkość do panujących warunków

19
0
Napisz co o tym sądziszx