Spektakularna kradzież z domu (aktualizacja)

Policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do domu jednorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim. Z naszych informacji wynika, że po wejściu do wnętrza sforsowano sejf, w którym znajdowała się znaczna kwota pieniędzy. Nieoficjalnie mogło to być nawet 600 tysięcy złotych. Skradziono również biżuterię.

Policja dla dobra śledztwa nie udziela bliższych informacji. Trwa próba ustalenia sprawcy.

Aktualizacja:

Włamanie miało miejsce we wschodniej części Ostrowa Wlkp. Pieniądze miały pochodzić ze sprzedaży nieruchomości.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe - PIĄTEK
Subskrybuj
Powiadom o

42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xyz
1 rok temu

Pruslin czy inna dzielnica?

Www
1 rok temu

Ostrów Wlkp Kalisz to jednak miasta dziadów i biedaków i napompowanych kredyciarzy bo żaden ostrowski bank a nawet kaliski nie oferuje skrytek bankowych w których za oplata bezpiecznie można przechowywać i pieniądze kosztowności i inne wartościowe rzeczy papiery

Andre
odpowiada  Www
1 rok temu

Wow . Ale ty jesteś mundury..buhahaha.doradca finansowy za 3 grosze

Arek
1 rok temu

Kto ma pieniądze kosztowności np w domu ten się nie chwali siedzi cicho to ci co mają kredyty na wszystko udają bogaczy i pieja w kolo otym o tamtym

Film się urwał
1 rok temu

Tak to jest jak się za dużo wypije alkoholu i chwali po pijaku, ile to się ma pieniędzy na przysłowiowej kupce. Wydaje mi się, że słusznie ktoś napisał poniżej w komentarzach, że mogła go rodzina opędzlować lub znajomi. Pamiętajcie, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Nie sztuką jest mieć pieniądze w życiu i mieć przyjaciół. Sztuką jest nie mieć pieniądzy w życiu i mieć przyjaciół. Podejrzewam, że pieniążki przepadły jak kamień w wodę i już nigdy się nie znajdą. No cóż? Nauczka i przestroga dla innych na przyszłość.

Monika
1 rok temu

Węszyć pieski węszyć a nie strajkować. Moneta ma się znaleźć!

Halina
1 rok temu

Bo się uczył pieniaszku…w przeciwieństwie fo Ciebie

Dyzma.
1 rok temu

Jak go czy ich dorwią to jeżeli to antypisiory to niezawisły sąd puści tą lewacką swołocz wolno ( te wyroki to kupa śmiechu jak z kurdej obraża wojsko i pograniczników a ten niezawisły sędzia tą kurdej uniewinnia , przegniecie pałę żurki ,tuleyę i inni obrzezani z gazety …orczej)

Mietek
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Modelowy przykład do czego doprowadza zbyt długie oglądanie tvpis. Żal mi takich ludzi bo pisiory chociaż z ogłupiania społeczeństwa mają kupę siana a taki typ nie.

Jula
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Ale jak to wojsko przerzuca niewinne dzieci przez płot i zostawia zimą w lesie na pewną śmierć to to jest w porządku i nie ma nawet oskarżenia. Kurdej miała rację . Nawet bydło tak nie robi. Szkoda ,że to nie twoje dziecko tam było, wtedy inaczej byś mówił, bo to punkt widzenia od punktu siedzenia, czyż nie tak???!!!

Emanuel
1 rok temu

Niech wszyscy mają święta

Bing
1 rok temu

Każdy przedsiębiorca ma w domu gotówkę od której podatku nie odprowadził bo gdyby odprowadził to by ją miał w banku także na pewno oszukał fiskus A oszustów nie ma co żałować to tak samo co kradzież.Karma wraca

Dyzma.
odpowiada  Bing
1 rok temu

Do bing ty dalej myślisz jak za Donka karuzele watowskie itpodobne przekręty i potem piniędzy nie mieli to wypowiedź ministra finansów Rostowskiego Wincenta z resztą.

mmm
odpowiada  Bing
1 rok temu

dobrze ,że jeden uczciwy się znalazł

Kaja
odpowiada  Bing
1 rok temu

Na głupotę nie ma rady. Zajmij się czymś pożytecznym, zamiast pisać durne komentarze.

Mieszkaniec Ostrow
odpowiada  Bing
1 rok temu

Jak by odprowadził to do banku nie miał by co włożyć

Kabaryna
1 rok temu

Jezdzi w centrum.konfident renault clio kombi szary na pos 25e5 coś tak w okularach

Lol
odpowiada  Kabaryna
1 rok temu

W BMW pustak

42
0
Napisz co o tym sądziszx