Niedzielski uciekał przed niewygodnym pytaniem

Minister zdrowia wizytował dziś ostrowski szpital w związku z uroczystym otwarciem Bloku Operacyjnego składającego się z nowych sal operacyjno-zabiegowych.

Podczas wizyty chwalił ostrowski szpital za przygotowanie podczas walki z ze znanym wirusem blisko 240 łóżek tylko dla tych pacjentów. Tu warto podkreślić, że szpital z ostrowa na co dzień ma trochę ponad 500 łóżek dla wszystkich pacjentów.

Minister pomimo trzech prób nie potrafił odnieść się do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, który w niedzielę na spotkaniu w Nowej Soli mówił o problemach służby zdrowia. Jego zdaniem „pogoń za pieniądzem w tym środowisku (lekarskim – red.) jest jednak przesadna i będzie trzeba coś z tym zrobić”.

Materiał z unikania odpowiedzi ma być wyemitowany w dzisiejszych Faktach TVN.

CZYTAJ  Sala na stanicy z nowym blaskiem

101 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wierny
5 miesięcy temu

Z Listów Jarozbawa do pisowian. „Idźcie i bierzcie co chcecie. Albowiem kraina ta jest łupem waszym”.

Konfederata
5 miesięcy temu

Typowe dla przestępców pixxowskich zachowanie. Kłamać, mataczyć i okradać Służbę Zdrowia. W 2023 odczuje to pacjenci. Przestepco Szumowski, Niedzielski zegar tyka. Po wyborach w 2023 obudzicie się w celach.

Pan
odpowiada  Konfederata
5 miesięcy temu

Widać sprzedawczyka z platformy

Konfederata
odpowiada  Pan
5 miesięcy temu

Dla mnie PO to tacy sami zdrajcy suwerennosci Polski jak złodzieje z Nowogrodzkiej. Czuć od ciebie pisowski smród.

marcins
5 miesięcy temu

Jak zrobić pranie mózgu Polakowi – wystarczy oglądać TV-PIS(tfuu). Najlepsza pralnia Polskich łbów (dziwne, że ta pralnia jest dozwolona), którzy nie mają swojego rozumu i myślą jak piso”f”cy mówią. Aha, a jak ktoś mówi inaczej to jest „ruskim trolem”, bo tylko to potrafią. No cóż, wybaczam, bo nie wiedzą co czynią.

Aneta
5 miesięcy temu

Operacje ginekologiczne w wydaniu polskim, tylko 30% odbywa sie laparoskopowo, w Niemczech az 90 %. Myślicie, ze na to nie ma pieniedzy? Owszem sa, problem to zle zarzadzanie sluzba zdrowia. Po operacji laparoskopowej wychodzi sie po 2 dniach, po klasycznej, czyli ciety brzuch, po 5 dniach, pacjentka nadal lezy na sali a pieniadze leca za kazdy dzien. Po laparoskopii pacjentka po 2 tygodniach wraca do pracy, operacja jest praktycznie bezkrwawa, podawanie antybiotykow zmniejszone do minimum, mozna jeszcze wiele wyliczac. Przy klasycznej wszystko sie wydłuża, rekonwalescencja, l4, nie wspiminajac juz, ze wycinaja ci wszystko bo tak najprosciej. Ot, polska służba zdrowia

Pan
odpowiada  Aneta
5 miesięcy temu

Byłaś w Niemczech że wiesz jak działa służba zdrowia bo ja mam kolegę koło sztutgartu i mówi że jest tak jak u nas

Do Pan
odpowiada  Pan
5 miesięcy temu

Nie sztutgartu tylko Stuttgartu.

karolo
5 miesięcy temu

pis won z Wielkopolski! Won na wschód!

Dario
5 miesięcy temu

Taka prawda masz rację. Tylko ludzie nauczyli tego lekarzy. Sam jeżdżę do lekarzy do Poznania na NFZ i sam lekarz mi załatwiał pobyt w szpitalu a wizyty były na NFZ.. Prywatnelie tylko do neurologa

Elektor
5 miesięcy temu

Biorą się już za najmłodszych. PiS Reichsgesundheitsführer Nedelsky ogłosił że dotarły zamówione przez Partię szczepionki przeciw covid. 504 tysiące sztuk. Gruby pieniądz do wzięcia. Dziś komórki partyjne PiS mają przedstawić plan szczepienia polskich dzieci. Dr Mengele z zaświatów w niemym zachwycie ogląda poczynania funkcjonariuszy narodowo-socjalistycznego Recht und Gerechtigkeit. Ciekawe czy na razie zezwolą na decyzję rodzicom, czy jednak przymus?

rychy P.
odpowiada  Elektor
5 miesięcy temu

Przymusowo to oni powinni już dawno wisieć.

Malwina
odpowiada  Elektor
5 miesięcy temu

Adam ma nawalone z dawkami i szczepionkami. Ma na tym punkcie obsesje. Mimo, że wyszła cała masa faktów, że zrobili z ludzi baranów to on nadal w to brnie. Faktem jest też, to że wyznawców płaskiego ekranu i propagandy TVPIS nie brakuje. Jak by w szklanym pudełku podali komunikat, że trzeba zjeść własną kupę bo to chroni przez srowid to wielu by zjadło. Jak by padł rozkaz w TV zacząć zabijać nie szczepionych bo nam zagrażają to wielu już by się rano nie obudziło.
TVPISowska tv i propaganda zrobiła ludziom sieczkę z mózgów i wyłączyła myślenie.

Elektor
odpowiada  Malwina
5 miesięcy temu

Prawda. Ale nie zapominaj o TVN:) Z drugiej flanki działają. O ile TVP celuje w moherów, zawodowo bezrobotnych, katolickich komunistów czy żulerię to TVP ogłupia „młodych wykształconych z wielkich miast”, komuchów nowoczesnych, zwolenników rządów urzędników unijnych. Na temat „epidemii” i restrykcji owa koszerna telewizja dla Polaków (za pieniądze prywatne) miała identyczne zdanie jak narodowa telewizja pisowska (za pieniądze nam zabrane). Nawet krytykowali narodowo-socjalistyczne władze za opieszałość i wzywali do jeszcze większych ograniczeń i bardziej zdecydowanych szczepień. PiS – PO jedno zło. Dwie nogi tego samego potwora.

Ostatnio edytowany 5 miesięcy temu by Elektor
Emeryt
5 miesięcy temu

Oni wszyscy łącznie z pierwszym sekretarzem partii uciekają od niewygodnych pytań i bezpośrednich spotkań . Przymykają w obstawie policjantów jak szczury. Czego się boją?

rychy P.
odpowiada  Emeryt
5 miesięcy temu

narodu i Polaków – bo naród się obudził, przynajmniej większa część i doskonale wiedzą co jest grane.

Jurek
odpowiada  Emeryt
5 miesięcy temu

Prawdy.

Taka prawda
5 miesięcy temu

Lewacki pajacu, o jakich niewygodnych pytaniach myślisz. Kaczyński miał rację, lekarze to bardzo,, zapracowane” środowisko. Do godziny 14 w szpitalu po południu prywata nieraz do godz.22 i codziennie w innym mieście pacjent od 250 w górę. Na NFZ trzeba czekać w kolejce rok i więcej bo brak lekarzy. Wystarczy jednak zaliczyć dwie prywatne wizyty i jesteś położony i leczony w szpitalu na NFZ. W tym czasie wielu pacjętów z kolejki umiera. Wszyscy wiedzą że tak to działa ele nikt nic nie robi. Leczą się tylko bogaci.

Jola.
odpowiada  Taka prawda
5 miesięcy temu

A do kogo ty masz pretensje i kogo wyzywasz id lewaka. Przypomnij sobie kto obiecał reformę nie tylko w sądownictwie ale w służbie zdrowia też. Kto rzuca słowa na wiatr AK nie te nueudaczniki z PiSu. Gdyby potrafili przeprowadzisz jakąkolwiek reformę to nie byłoby takich sytuacji. Czesi sobie poradzili, tam nie ma prywatnej służby zdrowia, ale lekarze zarabiają tyle ,że im się nie opłaca otwierać prywatnej praktyki. Problem zawsze tkwi w zarobkach ale PiS potrafi tylko wszystkich obrażać, szczekać na darmo i sobie kabzę prywatną nabijać. Tyle potrafią. 8 kat już prawie rządzą i nikt z poprzedniej władzy nie siedzi, wniosek jest prosty, albo są niewinni i nic nie mogą im udowodnić albo są nieudacznikami i nic nie potrafią. I tak to wygląda i nie ich co tłumaczyć. A ile to było obietnic i gadania przed wyborami i tylko obietnice i puste gadanie.

Emeryt
odpowiada  Taka prawda
5 miesięcy temu

Większego pajaca od ciebie nie ma. Ale jak się ma takiego guru

Elektor
odpowiada  Taka prawda
5 miesięcy temu

Przypomnę Ci, bolszewiku pisowski, że od przeszło 7 lat władzę dzierży PiS. Mogą i robią co chcą! Przepychają po nocach rozmaite przekręty jak gangusy. Wszystko mogą uchwalić. No i tak właśnie rządzą jak piszesz. To dzięki nim leczenie wygląda jak opisujesz, a w czasie grandy z covidem w ogóle nie leczono, przez co zmarło 200 tys. osób które mogły żyć! Dotarło do czerwonego gangusa? Ceny paliw, opału, energii itd to również wina PiS. Pozostaję bez pozdrowień.

Ostatnio edytowany 5 miesięcy temu by Elektor
Józwa Butrym
5 miesięcy temu

Piękne sale i szpital coraz ładniejszy. Tylko łatwo zbudować, ale trudniej będzie to utrzymać.

ko[
odpowiada  Józwa Butrym
5 miesięcy temu

Tak a personel do obsługi to skąd ?
PISuary zmieniają coś przepisy więc pewnie UKRY będą nas leczyć.
TNX.

101
0
Napisz co o tym sądziszx