Przeżyli ze sobą 50 lat

Udostępnij
Tweet

To właśnie miłość na medal. Od 50 lat razem idą przez życie i wciąż patrzą sobie w oczy z wielką miłością. 22 parom wręczono Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje mężczyzna po pożarze kamienicy (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mario
11 miesięcy temu

Tym ktorzy obecnie zapraszaja panstwo do swojego zwiazku nalezy sie medal, Jesli jestes meszczyzna szanse ze dojdzie do rozwodu to powyzej 45%. W 85% rozwod inicjuje twoja ukochana, jako powod podajac szeroko rozumiana przemoc. Zanim sie dowiesz o co w ogóle chodzi sad (w skladzie zazwyczaj kobiety) odbierze ci co najmniej 50% tego co masz i nalozy na ciebie homonto w postaci alimentow ktroych nie bedziesz w stanie uciagnac. Rozwazysz wtedy sucha galaz, wyjazd za granice, menelstwo. #pieklo kobiet# mee too#przemoc ma plec

olek
11 miesięcy temu

i znów ten zygmunt b. wszędzie się wciska do fotki

J Grzywacz
1 rok temu

Za niecały już rok i my z małżonką będziemy obchodzić pięćdziesiątkę ,może doczekamy

Arnold
1 rok temu

Oczywiście działa to w dwie strony, niemniej jednak jak mąż nie ma wsparcia ze strony żony, zrozumienia, miłości to nie doczeka tego wspaniałego Jubileuszu, bo prędzej zejdzie na zawał albo wylew.

Inka
1 rok temu

JA TEGO NIE DOCZEKAŁEM MOJ MÓJ NAJUKOCHANSZY MĄŻ ODSZEDL 2LATA TEMU CIEZKO MI SIE POZBIERAĆ 😭😭 ALE WSZYSTKIM MAŁŻONKOM SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA I DALSZEGO POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Isiu
1 rok temu

I znów Zygmunt B.

Dyzma.
1 rok temu

Teraz tradycyjne Polskie wesela na 200 osób wydatki , jakieś sesje zdjęciowe i inne bzdety i co ? i dwa , trzy miesiące i się okazuje że on gej a ona lesbi czy jakieś inne zboczenie a jest tego dużo jak nie z pieskiem to z koniem jak caryca Katarzyna oczywiście za cara takie zboku już były .

Vanity Fair
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Tak…teraz pełno tych „transformersów”….

32
0
Napisz co o tym sądziszx