Przeżyli ze sobą 50 lat

To właśnie miłość na medal. Od 50 lat razem idą przez życie i wciąż patrzą sobie w oczy z wielką miłością. 22 parom wręczono Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

CZYTAJ  Czy ostrowianie przesadnie grzeją kaloryferami? OZC odpowiada

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mario
1 miesiąc temu

Tym ktorzy obecnie zapraszaja panstwo do swojego zwiazku nalezy sie medal, Jesli jestes meszczyzna szanse ze dojdzie do rozwodu to powyzej 45%. W 85% rozwod inicjuje twoja ukochana, jako powod podajac szeroko rozumiana przemoc. Zanim sie dowiesz o co w ogóle chodzi sad (w skladzie zazwyczaj kobiety) odbierze ci co najmniej 50% tego co masz i nalozy na ciebie homonto w postaci alimentow ktroych nie bedziesz w stanie uciagnac. Rozwazysz wtedy sucha galaz, wyjazd za granice, menelstwo. #pieklo kobiet# mee too#przemoc ma plec

olek
1 miesiąc temu

i znów ten zygmunt b. wszędzie się wciska do fotki

J Grzywacz
1 miesiąc temu

Za niecały już rok i my z małżonką będziemy obchodzić pięćdziesiątkę ,może doczekamy

Arnold
1 miesiąc temu

Oczywiście działa to w dwie strony, niemniej jednak jak mąż nie ma wsparcia ze strony żony, zrozumienia, miłości to nie doczeka tego wspaniałego Jubileuszu, bo prędzej zejdzie na zawał albo wylew.

Inka
1 miesiąc temu

JA TEGO NIE DOCZEKAŁEM MOJ MÓJ NAJUKOCHANSZY MĄŻ ODSZEDL 2LATA TEMU CIEZKO MI SIE POZBIERAĆ 😭😭 ALE WSZYSTKIM MAŁŻONKOM SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA I DALSZEGO POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Isiu
1 miesiąc temu

I znów Zygmunt B.

Dyzma.
1 miesiąc temu

Teraz tradycyjne Polskie wesela na 200 osób wydatki , jakieś sesje zdjęciowe i inne bzdety i co ? i dwa , trzy miesiące i się okazuje że on gej a ona lesbi czy jakieś inne zboczenie a jest tego dużo jak nie z pieskiem to z koniem jak caryca Katarzyna oczywiście za cara takie zboku już były .

Vanity Fair
odpowiada  Dyzma.
1 miesiąc temu

Tak…teraz pełno tych „transformersów”….

Yeti
1 miesiąc temu

Anonimowi jacyś

ANNA
1 miesiąc temu

Otwieram lodówkę…a tam ONA…BEATA . Przytul . Nie zapomnij o tym szczególnym momencie przy urnie wyborczej wiosna 2024 . Dzięki PIS–owi ,będzie miała przedłużoną o pół roku kadencję ……Nie zapomnij ,że długi , które powstały za jej kadencji …będziemy spłacać do 2040 roku , wy, wasze dzieci , wnuki i prawnuki .

Józio
odpowiada  ANNA
1 miesiąc temu

Do 2045 roku. A o inwestycjach należy zapomnieć. Ale za to przez miesiąc latem będzie otwarty basen z 7 mln, do którego miasto dopłaca rocznie prawie 1 mln zł. 150 seniorów będzie korzystać z dziennych świetlic za 1 mln zł a przez kilkanaście dni w roku kibice żużla będą się oddawać euforii na stadionie wyremontowanym za prawie 30 mln. Co tam reszta miasta.

Yeti
1 miesiąc temu

Powinno być: „..22 anonimowym parom wręczono Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.”

32
0
Napisz co o tym sądziszx