Nie przeżył zderzenia z kombajnem

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło kilka minut przed północą na drodze Panienka – Chwałkowo Kościelne. W wyniku zderzenia Opla Vectry z kombajnem jedna osoba zginęła na miejscu.

Jak informuje asp. sztab. Agnieszka Zaworska rzecznik prasowy jarocińskiej policji – 39 – letni obywatel Gruzji zamieszkujący na terenie powiatu średzkiego kierując Oplem Vectrą z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z kombajnem marki Case. W wyniku zderzenia kierujący Oplem zginął na miejscu. Dodatkowo mężczyzna posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kombajn prowadził 49 – letni mieszkaniec powiatu śremskiego. Mężczyzna był trzeźwy oraz posiadał uprawnienia do prowadzenia kombajnu.

Dodatkowo funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę pojazdu, który pierwotnie stał w pobliżu miejsca zdarzenia po czym odjechał i po chwili powrócił na miejsce zdarzenia. Okazało się, że kierujący obywatel Gruzji zamieszkujący na terenie powiatu jarocińskiego nie był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany.

Na miejscu zdarzenia pracowały 3 zastępy z JRG Jarocin, 1 zastęp z OSP Góra, 1 zastęp z OSP Jaraczewo, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga była zablokowana przez ponad 4 godziny.

zdjęcia: jarocin112.pl

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dostawca do znanego sklepu spowodował wypadek
Subskrybuj
Powiadom o

41 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowca
1 rok temu

Taki się jeszcze nie urodził co przeżyłby takie zdarzenie. Chyba że Ukrainiec z pomocą pisiorów:-)))

zasięg
1 rok temu

nie HEDER tylko HEDR

Taka prawda
1 rok temu

Gruzini urządzili sobie wyścigi… Obydwoje nie powinni znaleźć się na drodze.

PPL S
1 rok temu

Co to za wypadek. ? Biała Fiesta pos 66. Przygodziczko. Las klady

Sam se pij to ,,ochrzczone'' ml...
1 rok temu

Kmiotki leniwe , nawet hedera nie chce im się ściągnąć. A z tymi dotacjami to w dupie się przewraca, kombajn Case?! Nie za dobrze macie?! Ostatnio się dowiedziałem jakie to cwaniaczki są. Wodę leją do mle… i sprzedawają, zwłaszcza ci bogaci, bo biedni to nie, bo się boją…

Rolnik

Wodę to Ty lejesz. Co Mi zrobisz… Na drogi

Hehh

Pies co dużo szczeka…. mało mleka daje.

Twoja stara
odpowiada  Hehh
1 rok temu

,, Ta krowa co dużo muczy , mało mleka daje ” !!! Głąbie ty !!! Wróć do szkoły i lepiej się nie wypowiadaj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, bo się aby ośmieszasz !!!

Hehh
odpowiada  Twoja stara
1 rok temu

Ta krowa co dużo muczy…nie gryzie.

POganiacz bydła

Wodę to ty masz ale w głowie. Miał dożywotni zakaz prowadzenia i nie powinien się tam znaleźć… Do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem.

Bolekk123

Heder nie przekraczał normy więc jak się nie znasz to się nie odzywaj a jak jesteś taki mądry to kup sobie ziemię i rób w polu zobaczysz jak to fajnie jest . Tylko nawet jak byś chciał to i tak cię nie stać na ziemię a co dopiero na sprzęt więc jak nie masz zielonego pojęcia o tym to lepiej nic nie mów na dobre wyjdzie

Gimbo
1 rok temu

Widok makabryczny ale jestem ciekawy jak Gościa Strażacy wyciągnęły Nie każdy może posiadać taki Samochód Wiadomo każdy lubi gaz do dechy wcisnąć ale trzeba być opanowanym co wielu się nie udaje z skutkiem tragicznym i kto wie może Gość zaświatów jest w szoku że takie Auto roztrzaskał a jego Ciało do Czarnego Worka pakują

Bartek
1 rok temu

I oczywiście leniwemu rolnikowi nie chciało się zdjąć osprzętu z kombajnu. Zgodnie z prawem po drogach nie można się tak poruszać, tylko i wyłącznie przy pracach polowych heder czy inne wyposażenie może być założone. Przed wjazdem na drogę nawet najbardziej leniwy rolnik musi go zdjąć. I za takie wykroczenia powinno się z automatu zabierać im dożywotnio uprawnienia i karać jak najbardziej surowo. A Gruzin cóż, jeden mniej… W końcu wypadek z jego winy.

Obserwator
odpowiada  Bartek
1 rok temu

Bartek szkoda że ta ziemia ciebie nosi bo jesteś głupi jak cep.A cheder był składany i miał szerokość maszyny.widac że twój móżdżek jest zbyt tępy aby to pojąć.

Łukasz
odpowiada  Obserwator
1 rok temu

Obserwator tym wpisem wystawiłeś sobie opinię, że jednak ty jesteś rozumu co najwyżej małpy. Art. 71 ust. 2 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawa o ruchu drogowym wyraźnie stanowi że: jeśli wewnątrz lub na zewnątrz pojazdu znajdują się wystające lub ostre elementy, które mogą stanowić zagrożenie dla osób, znajdujących się w nim lub innych uczestników ruchu drogowego, pojazd taki nie może poruszać się po drogach (dokładnie tak było w tym przypadku, to że nie wystawał za obrys nie znaczy że może z tym jechać). Rolnik nie miał prawa jechać z tym sprzętem droga. Ale głupi obserwator i tak tego nie pojmie tylko bezmyślnie komentuje bo nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Taka prawda
odpowiada  Bartek
1 rok temu

Debilizm jest dla ciebie groźniejszy niż koronawirus. Jeszcze nie widziałem latających kombajnów. Jeżeli maszyna rolnicza jest prawidłowo oznakowana i na drodze nie ma zakazu to twój przepis możesz sobie skonsumować na deser.

Gruzja
1 rok temu

I dobrze

Darek
1 rok temu

Nie wiem czy zauważyliście ale większość jakiś dziwnych wypadków wiąże się z obywatelami że wschodu. Nią mam nic do nich niech sobie pracują w Polsce ale czy oni mają jakieś pojęcie o zasadach ruchu drogowego?

bc
1 rok temu

Teraz nareszcie będzie respektował „dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych”.

41
0
Napisz co o tym sądziszx