Skończył na drzewie przy kościele (zdjęcia)

Udostępnij
Tweet

Mężczyzna jadąc ulicą Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim stracił panowanie nad autem i wjechał w drzewo. Mercedes miał uszkodzony przód a kierowca powierzchowne rany.

Na miejsce wysłano karetkę pogotowia ratunkowego, straż pożarną oraz policję. Zespół karetki udzielił kierowcy pierwszej pomocy a strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tak prezentuje się psychiatria po remoncie - ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Jakiekolwiek zdarzenia przy domu bożym nie powinny napawać nas strachem ale raczej nadzieją. W tym przypadku to tylko strata materialna ale biorąc pod uwagę markę i wartość tegoż pojazdu nie powinno to właściciela zbyt mocno zaboleć. Jednakże gdyby pedał do deski przycisnął to byłby wygranym który zbawienia wiekuistego dostąpi poprzez ostatnie namaszczenie księdza proboszcza tejże parafii. Oczywistym jest, że  w zamian za przepisanie w ostatnim tchnieniu tego co z ziemskiego luksusu zostało.
Kazimierz Przerwa Tetmajer napisał: „Ja byk  wierze w Pogode i w Psote, w Zielnom i w Kwitnoncom, w Mór i Powicher, w Grad i w Grzmiot. Bogów jest dość, wseliniejakik, a nad syć-kiemi jest Cas”.
Nocy wolnej od czarnych szarlatanów życzę.

32
0
Napisz co o tym sądziszx