Po kilku godzinach niewiele zostało ze skradzionego auta

Udostępnij
Tweet

Policjantom udało się zatrzymać jednego mężczyznę po namierzeniu skradzionego samochodu. Postawiono mu zarzut paserstwa. Przy okazji odzyskali skradziony tego samego dnia samochód, a właściwie to, co ze skradzionego auta pozostało. 36-latek usłyszał zarzut paserstwa, za który grozi do 5 lat więzienia.

https://www.ostrow24.tv/wp-admin/media-upload.php?post_id=171242&type=image&TB_iframe=1
Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu zatrzymali 36-latka, mieszkańca powiatu jarocińskiego. Mężczyzna jest podejrzany o paserstwo. 17 października br. we Wrocławiu doszło do kradzieży osobowego samochodu marki Renault.

Policjanci z Poznania zajmujący się przestępczością samochodową, sprawdzali miejsca, w których skradziony samochód mógł być demontowany. W jednym z takich miejsc pod Jarocinem, już kilka godzin od zgłoszenia, znaleźli skradziony pojazd. Ten czas jednak wystarczył, żeby kompletnie rozebrać pojazd z wszystkich elementów.

Na miejscu został zatrzymany mężczyzna, który usłyszał zarzut paserstwa. Grozi za to przestępstwo do 5 lat więzienia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Trzeci raz próbował to zrobić na kładce
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Coś nie tak.
1 rok temu

A policja z Jarocina coś kolwiek wie o swoim rejonie? To aż z Poznania musieli zadziałać? Czy policja z Jarocina po prostu nie chce widzieć takich incydentów. Bo co mam napisać w raporcie, a gdzie znajdę instrukcje w takich przypadkach. To są jaja. Nic nie wiedzą co się dzieje w ich rejonie. W historii milicjant jeden wiedział więcej o swym rejonie niż dziś cała komenda tzw. Policji.

AudiRS6
1 rok temu

Auto skradzione w kilkadziesiąt sekund, rozebrane w kilka godzin rozpływa się w powietrzu. Jedyne w miarę skuteczne zabezpieczenia to te mechaniczne blokady na kierownicę ,pedały, skrzynię biegów, odcięcie paliwa.

kipares
odpowiada  AudiRS6
1 rok temu

Co ty masz za pojęcie o złodziejach. Takie metody działały w latach 90″

Bolo
1 rok temu

Łapy obcinać!

rrr
1 rok temu

i cyk gielda poznan

Szymon
1 rok temu

Guma i wąskie drzwi, ale bym do prał!!!

22
0
Napisz co o tym sądziszx