Wyjątkowa szkoła z pięknym jubileuszem (ZDJĘCIA)

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim świętuje 75-lecie istnienia. Z tej okazji zorganizowano uroczystą galę, podczas której szkolnej jubilatce złożono zasłużone gratulacje i podziękowania. Wyrazy wdzięczności skierowane do zebranych gości – przyjaciół ZSS – przekazała dyrekcja powiatowej placówki oraz tamtejsza Rada Rodziców.

Dyrektor ZSS Beata Serbakowska podziękowała starostom oraz Radzie Powiatu Ostrowskiego za życzliwość i pomoc w realizacji planów. Starosta Ostrowski Paweł Rajski wraz z Wicestarostą Romanem Pacholczykiem oraz Przewodniczącym Rady Powiatu Piotrem Walkowskim podziękował z kolei dyrekcji i gronu pedagogicznemu za zaangażowanie i udzielone wsparcie dla uczniów oraz pracę wykonywaną z oddaniem i miłością.

Zebrani w sali Ostrowskiego Centrum Kultury mogli obejrzeć przebogaty program artystyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Specjalnych, zostali tym samym zaproszeni do pociągu pospiesznego ZSS, który zatrzymywał się na stacjach: laboratorium, galeria, terapia, teatr, kulinaria, sport i rekreacja oraz filharmonia. Na każdej z nich podopieczni ZSS prezentowali swoje niesamowite umiejętności.

Ten specjalny skład kolejowy, bo właśnie w kolejowym duchu odbyła się cała uroczystość, wysłany został także do przyszłości, by wszystkim zebranym pokazać jak placówka ma wyglądać za kilka lat.

Podczas jubileuszu nie zabrakło podziękowań, słów wsparcia, gratulacji, ekspresyjnych wybuchów radości i łez wzruszenia. Szanownej jubilatce życzymy kolejnych lat wytrwałości i satysfakcji z wykonanej pracy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
js
1 rok temu

Prezydentowej i Malągowej nie było? Nie te klimaty?

Ja
1 rok temu

Dyrekcji i gronu pedagogicznemu zadowolenia i sukcesów w wykonywaniu tej,niewątpliwie, trudnej pracy!

Ja
1 rok temu

Dyrekcji i gronu pedagogicznemu życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w tej niewątpliwie trudnej pracy

3
0
Napisz co o tym sądziszx