Pracownica szkoły ciężko zachorowała. NFZ nie refunduje tego leczenia

„Pod hasłem „Pomóżmy Ani” rozpoczynam zbiórkę pieniędzy na leczenie mojej ukochanej żony Ani Fluder. Ze względu na duże koszty operacji ratującej życie, proszę o pomoc. Na ten moment jej koszt wyliczono na kwotę 55 tys. zł. Cena ta może ulec zmianie, niestety nie będzie to kwota mniejsza.

Nie ma możliwości by operacja ta była przeprowadzona na NFZ, ponieważ schorzenie Ani nie jest refundowane.

Przed Anią bardzo trudny czas. Czas, w którym będzie potrzebować mojego i Waszego wsparcia.

Zawsze obecność i wsparcie drugiego człowieka daje nam niezwykłe siły do walki z chorobą. Pokażmy Ani, że razem z nią jest nas wielu. Wierzę, że to da jej niezwykłą siłę do walki z chorobą.

Pamiętajmy, że człowiek nie jest wielki przez to co posiada, ale przez to ile daje drugiemu człowiekowi. Ania, która wcześniej chętnie pomagała innym, zawsze wrażliwa na cierpienie i trudne sytuacje życiowe ludzi, teraz sama potrzebuje tej pomocy. Na mnie Ania może liczyć zawsze – dlatego tu jestem, a na Ciebie? Proszę, dołącz do mnie!” – napisał pan Krzysztof, mąż pani Ani.

Pani Ania choruje na: endometriozę 4. stopnia.

Stopień IV (ciężki) – charakteryzują się obecnością licznych zrostów, które prowadzą do deformacji pobliskich narządów. Macica jest nieruchoma, przyrośnięta w tyłozgięciu do jelit. Jelita są w zrostach z zagłębieniem odbytniczo-macicznym, więzadłami odbytniczo-macicznymi bądź trzonem macicy. Ogniska endometriozy mogą być obecne również w takich narządach, jak: pęcherz moczowy, wyrostek robaczkowy, pochwa czy szyjka macicy. e również w takich narządach, jak: pęcherz moczowy, wyrostek robaczkowy, pochwa czy szyjka macicy. – źródło: www.gyncentrum.pl

Pani Ania jest pracownikiem Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie odpowiadała za czystość.

Link do zbiórki

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

https://zrzutka.pl/xdpw9h

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mariola
4 miesięcy temu

Pomogę ale z tą wrażliwością i resztą to bym miała pewne zastrzeżenia ale jesli potrzebuje pomocy pomożemy z mężem życzymy zdrowia

Koledzy że szkoly
odpowiada  Mariola
4 miesięcy temu

wspaniale ma Pani koleżanki i znajomych. Ktoś tu napisał wcześniej jad i zazdrość no i przede wszystkim prostactwo i głupota sięgnęła zenitu.Wspolczuje obracać się wśród takich ludzi ale proszę się nie przejmować bo nikt nigdy nie wie co go spotka.

wkurzony
odpowiada  Koledzy że szkoly
4 miesięcy temu

ty też nie wiesz co cię spotka

Kolezanka
4 miesięcy temu

Proszę się nie przejmować takimi ludźmi widocznie mają jakieś kompleksy i zazdrość im nie daje spać. A Pani dużo zdrowia bo znam ta chorobę moja corka tez to przeszła i gdyby nie pomoc obcych ludzi nie wiem co by było te koszta samej operaci były ogromne a leczenie operacia to początek a gdzie leczenie do końca rzycia. Ludzie ogarnijcie się nie chcesz nie pomagaj a jadu sobie oszczędź bo w sieci nie jesteś anonimowy.

Agnieszka
4 miesięcy temu

O tej chorobie nikt nie mówi a to błąd bo jest to schorzenie 21wieku 1 na 10 kobiet ma ta przypadłość. Choroba ta jest nie refundowana koszty leczenia oprócz operacji sa ogromne bo na operacji się nie kończy. Macie mamy, ciocie, siostry, rozmawiajcie o tym. Ktoś kto napisał że z choroba musimy żyć sami jest pustym dzbanem bo nawet lekarze proszą o naglasnianie tej choroby żeby nie milczeć w cierpieniu. Ale o czym my tu gadamy zawiść i zazdrość pustych niedouczonych ludzi mnie przeraża. Jeżeli nie chcesz to nie pomagaj ale nie obrażaj i nie wypowiadaj się bo jesteś pusta pusty w środku.

brak słów
odpowiada  Agnieszka
4 miesięcy temu

to ty obrażasz ludzi jacy puści niedouczeni ludzie puści w środku , kto chce to niech pomaga nikt nikomu nie broni , niestety ale takich ludzi bardzo ciężko chorych nieuleczalnych jest bardzo dużo niektórzy nie mają siły przebicia by walczyć

Iza
5 miesięcy temu

😘😘😘😘😘😘😘dasz radę Anka

Daria
5 miesięcy temu

Ktos kto nigdy nie zmagal sie z choroba, i naszym nfz niema pojęcia o tym że nieraz wstyd prosić o pomoc ale w takim kraju żyjemy politycy, lekarze mają nas gdzieś był cowid teraz ukraina

Mąka
5 miesięcy temu

Proszę policzyć ile ludzi wisi na składce osoby pracującej a jeszcze w bardziej zlodziejskiej sytuacji są te osoby co prowadzą działalność i płacą składkę od dochodu od każdej umowy zlecenia wystarczy wspomnieć o rolnikach na kursie i ich rodziny też inne osoby doplacaja do ich leczenia a najlepsze na koniec to że od 2023 roku wszyscy mają być ubezpieczeni w tym kraju czy nie płaci czy nie pracuje wystarczy złożyć wniosek do ZUS

Daria
5 miesięcy temu

Płacisz skladki, podatki, ale fundusz zdrowia to dno na wszystko jest na Ukraińców jest. A my gdzie my obywatele mają nas gdzieś

Daria
5 miesięcy temu

Polska dziki kraj płacimy takie składki, takie podatki.A musisz prosić się ludzi o pomoc bo nfz ma cie w nosie

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
5 miesięcy temu

Przykrym jest, że to piszę ale prawdziwie potrzebujący nigdy nie proszą o pomoc w takiej kwocie, są skromni i zakompleksieni, pozostają z swoją chorobą sam na sam i wyzbywają się wszystkiego czego   się w życiu dorobili ! Ci których stać na więcej są roszczeniowi i korzystają z portali wszelakich żeby wyciągnąć wszystko co się da i jeszcze więcej !

Maka
odpowiada  Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
4 miesięcy temu

Właśnie tacy zakompleksieni ludzie i przede wszystkim bardzo zazdrosni tu będą pisac

Becia
5 miesięcy temu

A NFZ jeszcze cokolwiek refunduje Polakom, czy już tylko zajmuje się przekazywaniem naszych składek na leczenie Ukraińców. W jakim kraju my żyjemy?

obywatel 3 kategorii
odpowiada  Becia
5 miesięcy temu

Wygląda na to że w Polinie, gdzie Polacy są obywatelami 3 klasy, zaraz za żymianami i turystami ze Wschodu.

Jula
odpowiada  Becia
5 miesięcy temu

. Nie pisz bzdur. Ukraińcy są tak tak traktowani jak my. Ulgi mieli tylko 3 miesiące i to takie same jak my Polacy.

Becia
odpowiada  Jula
5 miesięcy temu

To ty piszesz bzdury. Jesteś niedoinformowana czy naiwna?

Obywatel 3 kategorii
odpowiada  Jula
4 miesięcy temu

No nieprawdę piszesz. Wydajemy ogromne sumy na tych turystów. Narobili bigosu i teraz my za to płacimy.

19
0
Napisz co o tym sądziszx