Pracownica szkoły ciężko zachorowała. NFZ nie refunduje tego leczenia

„Pod hasłem „Pomóżmy Ani” rozpoczynam zbiórkę pieniędzy na leczenie mojej ukochanej żony Ani Fluder. Ze względu na duże koszty operacji ratującej życie, proszę o pomoc. Na ten moment jej koszt wyliczono na kwotę 55 tys. zł. Cena ta może ulec zmianie, niestety nie będzie to kwota mniejsza.

Nie ma możliwości by operacja ta była przeprowadzona na NFZ, ponieważ schorzenie Ani nie jest refundowane.

Przed Anią bardzo trudny czas. Czas, w którym będzie potrzebować mojego i Waszego wsparcia.

Zawsze obecność i wsparcie drugiego człowieka daje nam niezwykłe siły do walki z chorobą. Pokażmy Ani, że razem z nią jest nas wielu. Wierzę, że to da jej niezwykłą siłę do walki z chorobą.

Pamiętajmy, że człowiek nie jest wielki przez to co posiada, ale przez to ile daje drugiemu człowiekowi. Ania, która wcześniej chętnie pomagała innym, zawsze wrażliwa na cierpienie i trudne sytuacje życiowe ludzi, teraz sama potrzebuje tej pomocy. Na mnie Ania może liczyć zawsze – dlatego tu jestem, a na Ciebie? Proszę, dołącz do mnie!” – napisał pan Krzysztof, mąż pani Ani.

Pani Ania choruje na: endometriozę 4. stopnia.

Stopień IV (ciężki) – charakteryzują się obecnością licznych zrostów, które prowadzą do deformacji pobliskich narządów. Macica jest nieruchoma, przyrośnięta w tyłozgięciu do jelit. Jelita są w zrostach z zagłębieniem odbytniczo-macicznym, więzadłami odbytniczo-macicznymi bądź trzonem macicy. Ogniska endometriozy mogą być obecne również w takich narządach, jak: pęcherz moczowy, wyrostek robaczkowy, pochwa czy szyjka macicy. e również w takich narządach, jak: pęcherz moczowy, wyrostek robaczkowy, pochwa czy szyjka macicy. – źródło: www.gyncentrum.pl

Pani Ania jest pracownikiem Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie odpowiadała za czystość.

Link do zbiórki

CZYTAJ  Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW (aktualizacja)

https://zrzutka.pl/xdpw9h

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mariola
1 rok temu

Pomogę ale z tą wrażliwością i resztą to bym miała pewne zastrzeżenia ale jesli potrzebuje pomocy pomożemy z mężem życzymy zdrowia

Koledzy że szkoly
odpowiada  Mariola
1 rok temu

wspaniale ma Pani koleżanki i znajomych. Ktoś tu napisał wcześniej jad i zazdrość no i przede wszystkim prostactwo i głupota sięgnęła zenitu.Wspolczuje obracać się wśród takich ludzi ale proszę się nie przejmować bo nikt nigdy nie wie co go spotka.

wkurzony
odpowiada  Koledzy że szkoly
1 rok temu

ty też nie wiesz co cię spotka

19
0
Napisz co o tym sądziszx