Eleni na Ostrowskich Dniach Seniora

W październiku świętujemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych oraz Europejski Dzień Seniora. W Ostrowie Wielkopolskim te święta będziemy obchodzić między innymi śpiewająco! Serdecznie zapraszamy na koncert Eleni w ramach Ostrowskich Dni Seniora.

– Moi Kochani Seniorzy! Serdecznie zapraszam na koncertową odsłonę Ostrowskich Dni Seniora. Na scenie naszej pięknej Areny Ostrów wystąpi dla Was Eleni! Spotkajmy się i zaśpiewajmy razem jej największe przeboje – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza seniorów na koncert piosenkarki znanej i lubianej Eleni. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 7 października, o godzinie 17 w Arenie Ostrów.

Koszt biletów to symboliczne 10 złotych. Można je zakupić w kasach Ostrowskiego Centrum Kultury oraz na stronie www.biletserwis.pl

Eleni to popularna piosenkarka, która koncertuje od niemal 50 lat. Śpiewa utwory w języku polskim, angielskim i greckim! Debiutancki solowy album Ty – jak niebo, ja – jak obłok” wydała w 1980 roku. Wielokrotnie występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, brała udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz w Good News Festival w Częstochowie. Oprócz występów na większych krajowych scenach, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Szczegółowy program Ostrowskich Dni Seniora zdradzimy już wkrótce.

Dni Seniora to zawsze wielkie święto w naszym mieście. Świętujmy zatem!

POLECANE NEWSY

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miejscowy
20 godzin temu

Miałem może 10 lat jak miałem okazję być na jej występie w szkole..Miała być moja mama ale zachorowała,mało się pamięta już ale było super..a dziś 50 na karku…i to pokazuje jak ten czas zapier…xd

Dan
1 dzień temu

Może Becia by zrobiła bechemocika jakiego dla tych urodzonych w latach 80. Miło by było kopytami trzaskać do Negrala pieśni.

SUZUKI
3 dni temu

Eleni to greczynka dobrze ,że śpiewa bo ma wielu fanów a tragedi jaką doświadczyła w związku z zamordowaniem jej córki uzdolnionej jedynaczki Afrodyty to nikt nie chciał by przeżyć

Alicja
4 dni temu

Super❤👍👍👍

Staś
4 dni temu

Żyjemy we wspaniałym mieście. Inne miasta wprowadzają oszczędności, ograniczają kasę na sport i kulturę. U nas prezydent wypłaca miliony prywatnym spółkom sportowym, organizuje drogie dni seniora, a oszczędzać zamierza przygaszając światła uliczne w nocy i przykręcając ciepło mieszkańcom w nocy. Czy to nie wspaniale? Te prywatne spółki mają miliony na wypłaty dla zagranicznych sportowców, seniorzy obejrzą sobie Eleni, a mieszkańcy w końcu mogą się w nocy cieplej ubrać do spania i jakoś przetrzymają te zimę. A że zapłacą za te ograniczone grzanie dwa razy tyle co w ubiegłym roku? Trudno, mamy wojnę!

Mateusz
odpowiada  Staś
4 dni temu

Zastanów się o czym bredzisz,to ,że należy oszczędzać mówiła niejaką Moskwa ona ma w mieszkaniu17 stopni w nocy ,19 w dzień,za drożyznę energi odpowiada rząd a nie kto inny. Inflacja u nas jest o 100 % wyższa niż w krajach Europy – najwyższa.

Mieszkanka.
odpowiada  Mateusz
3 dni temu

Chyba nie zrozumiałeś co Staś miał na myśli pisząc ten tekst. Naucz się czytać między wierszami a dostrzeżesz ironię i prawdziwy jego zamiar.

Czytelniczka
4 dni temu

A właśnie że nie przebrzmiała. Jej utwory są ponadczasowe a sama Ona ma klasę, bije od niej niesamowite ciepło a do tego zawsze skromna. Zwykły dobry człowiek, a do tego pięknie śpiewa. Pięknie i od serca 💕
Czy na koncert mogą przyjść osoby młodsze niż seniorzy?

???
4 dni temu

Babcia będzie śpiewać dla ludzi w swoim wieku!
Bo ona ma taki rodzaj muzyki że my młodsi nie pójdziemy i nie będziemy słuchać tego śpiewu!
Chyba że jakiś młody odmieniec!
Jej piosenki były modne w latach 80.
A jej fani to jej pokolenie!
Są zespoły co łączą pokolenia i słucha się ich do dziś!
Sorry ale nie ona!

Alicja
odpowiada  ???
4 dni temu

To są piosenki ponadczasowe

Agnieszka.X
odpowiada  ???
4 dni temu

Sorry a czemu nie – ma być Eleni. Ja jestem młoda jeszcze ,mam 40lat i.. jestem fanką ELENI . Nie mogę się zgodzić że modne było kiedyś , do dzisiaj się miło słucha jej piosenek bo ma taką nutkę optymistyczną. Ma wrodzoną klasę i dar ,bije ciepło i udziela się innym ten blask słońca . Wprowadza Pani Eleni aurę specyficzną ,pozytywny nastrój, radość harmonię miłą szczególnie teraz w tym nie łatwym czasie i zawieruch życiowych potrzebne jest pójście na spacer 'po słonecznej stronie życia’. Nie hejtujmy nie narzekamy – pełno dramatów i tragedii mamy tyle na codzien każdego dnia. Pozdrawiam.

Ania
odpowiada  ???
3 dni temu

To też będzie śpiewać dla seniorów , nie musimy młody przychodzić bo to koncert dla seniorów. Jak ty będziesz seniorem będziesz wtedy słuchał (a) piosenek swojej młodości. Proste.

smok
odpowiada  ???
2 dni temu

No, jak dla ciebie to tylko Zenek Martyniuk.

M43
5 dni temu

Dawno temu przebrzmiała diva. Mogła by sobie już darować. 🙁

MAri
odpowiada  M43
3 dni temu

To Ty zaśpiewaj baranie

15
0
Napisz co o tym sądziszx