Złapali podrzucającego odpady do słynnego śmietnika (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Podrzucanie odpadów typu zużyte opony, sprzęt AGD czy stare meble na terenach spółdzielczych czy też wspólnot mieszkaniowych przez osoby niebędące mieszkańcami danego osiedla w ostatnim okresie stało się dość częstym procederem. Choć trudno w to uwierzyć, ale są nadal osoby, które zamiast oddać bezpłatnie na PSZOK tego typu odpady decyduję się na ich podrzucanie najczęściej późnym wieczorem bądź nocą w rejon pojemników osiedlowych na terenie miasta. Jednym z takich miejsc jest parking przy ulicy Strzeleckiej, gdzie często dochodzi do tego typu zdarzeń nieprawidłowej segregacji nawet w niedzielę. W ostatnim okresie w rejonie skrzyżowania Strzelecka i Al. Solidarności zainstalowana została kamera obrotowa stanowiąca element monitoringu miasta.

Jej zadaniem jest umożliwienie operatorom monitoringu obserwacji przestrzeni publicznej. Jednym ze zdarzeń które zarejestrowała kamera była sytuacja gdzie kierowca po zaparkowaniu pojazdu i założeniu rękawiczek wyjął z bagażnika opony i porzucił je pod kontenerami na odpady a następnie wsiadł pośpiesznie do pojazdu i oddalił się z tego miejsca.

Na podstawie zapisu monitoringu ustalono, markę pojazdu, numery rejestracyjne, jego kolor i oczywiści wizerunek ”kierowcy”, sprawcy wykroczenia, wobec którego na podstawie obowiązujących przepisów w zakresie gospodarki odpadami zastosowano wysoki mandat karny.

Ten śmietnik najprawdopodobniej najczęściej służył do podrzucania odpadów.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ujawniono ciało na przystanku (ZDJĘCIA) AKTUALIZACJA
Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek
1 rok temu

ludzie zobaczcie jak jesteśmy robieni na szaro..miasto pobiera opłatę od każdej głowy w domu, ale w roku można oddać bezpłatnie 5 opon z jednego adresu(4 + zapasowa) a za resztę trzeba płacić od 1 sztuki. można oddać na pszok 1700 kg gruzu za resztę trzeba płacić. To skoro płacimy od głowy a w każdym domu są po 2 i więcej samochodów to co jest grane

Adam
1 rok temu

Zamowienie kontenera, kosztuje bardzo drogo. Do tego w kontener NIE MOZNA ładować mix. Jedynie TYLKO np. gruz. Ja mam cała wiatę różnorodności i gdzie to zutylizowac?

Anty....
1 rok temu

Paniska w Pszok-u pomimo braku kolejki nie przyjmą śmieci bo im się nie chce dupy ruszyć z baraku. A później dziwić się ze ludzie wyrzucają śmieci po lasach i rowach….

Człowiek
odpowiada  Anty....
1 rok temu

Nikt, kto ma poukładane w głowie nie wywiezie SWOICH śmieci pod czyiś śmietnik czy do lasu. Co do PSZOK, jeśli jest jak piszesz – nie wiem, bo nie miałem wcześniej żadnego problemu, to trzeba swoje prawo, a ich obowiązek egzekwować.
Coś mi się wydaje że następny artykuł może być o Tobie.
Pozdrawiam resztę przyzwoitych.

mieszkaniec
odpowiada  Anty....
1 rok temu

zgadza sie, czlowiek jedzie na lotnicza do pszok kolejki brak a obsluga pyta czy bylo sie umowionym na dany dzien i godzine smiechu warte !

...
odpowiada  mieszkaniec
1 rok temu

Do tego pan „mundurkowy” nigdy nikomu nie pomógł, ale za to lubi spać w wygodnym fotelu.

38
0
Napisz co o tym sądziszx