Utopił się na „gliniankach” (aktualizacja)

Przed godziną 15 służby zostały powiadomione o ciele topielca na odolanowskich gliniankach. I faktycznie po przyjeździe strażaków zauważono ciało na środku zbiornika.

Za pomocą łodzi przeciągnięto je na brzeg. Stwierdzono, że mężczyzna nie żyje. Jego ubrania znajdowały się na brzegu. Denat miał 41 lat.

Aktualizacja
Rodzina nie miała kontaktu z mężczyzna od sobotniego wieczora.

Jak ustaliliśmy to ten sam mężczyzna, który już kiedyś wjechał BMW do stawu

BMW wpadło do stawu (aktualizacja)

Spadł również z dachu

Spadł z wysokości. Walczy o życie

Zdjęcie poglądowe

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ruda
4 miesięcy temu

I dobrze kolego napisałeś niech każdy patrzy na siebie i od siebie zacznie a nie zajmujecie stanowisko i się wypowiadacie karma do was wróci z podwójna siłą was uderzy

Brat
4 miesięcy temu

Czytam te niektóre komentarze i śmiać się chce jacy ludzie są żałośni i tylko interesują się życiem innych osób, a nie widzą problemów na własnym podwórku. Kto znał mojego brata to doskonale wiedział co się działo. A kto nie znał to GOWNO wiedział I wypisuje bzdury. Niech każdy się zajmie swoim życiem i tak będzie najlepiej.

belzedup
4 miesięcy temu

Żona chłopa wykończyła wieczne tylko pretensje, że za mało zarabia a sama nic nie robiła.

Lolek
odpowiada  belzedup
4 miesięcy temu

Oni mieli tyle kasy, że cię mogliby kupić z gaciami, frajerze. Tylko kto by taki osrane gacie chciał, kmiocie zebrzydły.

WTF?
4 miesięcy temu

„Depresja choroba duszy”, brak wiary, w kościołach pustki to też chorych na depresję i nerwicę wiecej. Nie ma tabletek na leczenie duszy.

Adam
4 miesięcy temu

Sąsiedzi znów będą unikać odpowiedzi

Raczok
4 miesięcy temu

Widziałem go w te sobotę jak wyrzucałem śmieci do kosza przed domem, szedł w kierunku glinianek, nawet się nie odwrócił… RIP [*]

Iza
4 miesięcy temu

Jak słyszę jak ktoś mówi , że miał depresję trwającą kilka miesięcy, to mnie krew zalewa. Człowieku, co ty porównujesz chwilową depresję do wieloletniej depresji? Wtedy to się dzieją straszne nieodwracalne zmiany w mózgu. Nie życzę nikomu długotrwałej depresji. Wiem, bo to leczę latami i nie mogę dojść do równowagi psychicznej , choć bardzo chcę. Leki nie pomagają tak do końca. Najważniejsze jest pozytywne myślenie, to podstawa żeby w życiu do reszty nie zwariować.

Współwinna
4 miesięcy temu

Gdzie byliśmy,rodzina ,znajomi ,sąsiedzi, przyjaciele?????

marekM
4 miesięcy temu

dziwny ten człowiek. taki ładny samochód, więc chyba kierowca nie był jakimś żulem , bo skąd by miał pienądze na takie auto. Ktoś go znał, miał jakieś problemy? miał rodzinę piszą, to rodzina nie wiedziała co się z nim dzieje?

Masakra
odpowiada  marekM
4 miesięcy temu

A co to Ciebie interesuje?! Nie masz swojego życia???

Xyz
odpowiada  marekM
4 miesięcy temu

Miał depresję , nie można było mu pomóc , jeśli sam nie chciał pomocy . To taki nowotwór duszy , niestety .. Depresja to nie wymysł ludzki jak myślą niektórzy . Wszyscy , którzy mieli , czy zmagają się z tą chorobą .. błagam was dajcie sobie pomóc. To wielka krzywda i dla was i dla bliskich wam osób. Nie dajcie się, terapia, psycholog i psychiatra to nic uniżającego. Walczcie ..

Znajomy
odpowiada  marekM
4 miesięcy temu

Życie jest strasznie skomplikowane, pieniądze szczęście nie dają, praca dla jednych marzenie dla innych utrapienie – ta sama. Rodzinę poznaje się w trudnych sytuacjach, szkoda córki.

N.....
odpowiada  marekM
4 miesięcy temu

Tak… miał rodzinę, która od lat próbowała mu pomóc. Ale on ciągle odrzucał tę pomoc. A ty najwidoczniej w dupie byłeś i gówno widziales, że udzielasz się w temacie, w którym nie masz zielonego pojęcia.

N.....
odpowiada  marekM
4 miesięcy temu

Tak… Ja znałam…Miał rodzinę, która od lat próbowała mu pomóc. Ale on ciągle odrzucał tę pomoc. A ty najwidoczniej w d**e byłeś i g*wno widziales skoro tak błyskotliwie udzielasz się w temacie, w którym nie masz zielonego pojęcia…

Masakra
odpowiada  marekM
4 miesięcy temu

A co to Ciebie interesuje??? Czy nie masz swojego życia i swoich problemów???

T……
odpowiada  marekM
4 miesięcy temu

Miał Rodzine . Rodzina robiła co mogła ale jak masz swoje lata i chorobę tego nikt nie zmieni . Nikt rozumiesz jeden z drugim nikt. Chłopak miał wsparcie w rodzinie ale i to nie wystarczyło . Miał fach w ręku a co za tym idzie i pieniądze ale ta cholerna choroba zabierze wszystko , wszystko nawet dobrych ludzi . To jest gorsze od wszystkiego , jak wejdzie za skórę to nie ma zlituj . Wyciągnie wszystko . Jak nie dostaniesz pomocy od początku tego cholerstwa to nie ma odwrotu . Szkoda chłopa

Jon
4 miesięcy temu

Wyrazy współczucia dla rodziny
szkoda chłopaka
spoczywaj w spokoju Marcinie

27
0
Napisz co o tym sądziszx