Utopił się na „gliniankach” (aktualizacja)

Przed godziną 15 służby zostały powiadomione o ciele topielca na odolanowskich gliniankach. I faktycznie po przyjeździe strażaków zauważono ciało na środku zbiornika.

Za pomocą łodzi przeciągnięto je na brzeg. Stwierdzono, że mężczyzna nie żyje. Jego ubrania znajdowały się na brzegu. Denat miał 41 lat.

Aktualizacja
Rodzina nie miała kontaktu z mężczyzna od sobotniego wieczora.

Jak ustaliliśmy to ten sam mężczyzna, który już kiedyś wjechał BMW do stawu

BMW wpadło do stawu (aktualizacja)

Spadł również z dachu

Spadł z wysokości. Walczy o życie

Zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zadecyduj o swoim osiedlu
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ruda
1 rok temu

I dobrze kolego napisałeś niech każdy patrzy na siebie i od siebie zacznie a nie zajmujecie stanowisko i się wypowiadacie karma do was wróci z podwójna siłą was uderzy

Brat
1 rok temu

Czytam te niektóre komentarze i śmiać się chce jacy ludzie są żałośni i tylko interesują się życiem innych osób, a nie widzą problemów na własnym podwórku. Kto znał mojego brata to doskonale wiedział co się działo. A kto nie znał to GOWNO wiedział I wypisuje bzdury. Niech każdy się zajmie swoim życiem i tak będzie najlepiej.

belzedup
1 rok temu

Żona chłopa wykończyła wieczne tylko pretensje, że za mało zarabia a sama nic nie robiła.

Lolek
odpowiada  belzedup
1 rok temu

Oni mieli tyle kasy, że cię mogliby kupić z gaciami, frajerze. Tylko kto by taki osrane gacie chciał, kmiocie zebrzydły.

WTF?
1 rok temu

„Depresja choroba duszy”, brak wiary, w kościołach pustki to też chorych na depresję i nerwicę wiecej. Nie ma tabletek na leczenie duszy.

Adam
1 rok temu

Sąsiedzi znów będą unikać odpowiedzi

Raczok
1 rok temu

Widziałem go w te sobotę jak wyrzucałem śmieci do kosza przed domem, szedł w kierunku glinianek, nawet się nie odwrócił… RIP [*]

27
0
Napisz co o tym sądziszx