BMW wpadło do stawu (aktualizacja)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na stawach rybackich w Odolanowie, zwanych także gliniankami. Po godz. 7.00 jeden z wędkarzy, który rozłożył się na swoim stanowisku, zauważył na drugim stawie czerwone światełka. Ponieważ widok był intrygujący, postanowił sprawdzić co tak świeci. Początkowo myślał, że to sygnalizatory wędkarskie. 

Gdy jego kolega podszedł, zauważył samochód marki BMW częściowo zanurzony w wodzie. Za kierownicą siedział mężczyzna, był nieprzytomny. Wędkarz wezwał służby.

Strażacy zabezpieczyli pojazd przed dalszym osuwaniem się. Wyciągnęli mężczyznę, który odzyskał przytomność. Był wyziębiony i miał zdjęte buty. Przekazano go załodze karetki pogotowia ratunkowego. Ma około 40 lat.

W wydychanym powietrzu stwierdzono 3 promile alkoholu! Ponieważ auto nie znajdowało się na drodze lub z niej nie wypadało, kierowca najprawdopodobniej nie odpowie za kierowanie w stanie upojenia alkoholowego.

CZYTAJ  Kierowca BMW wyrwał się na Rondzie Bankowym i wyeliminował drugie auto

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jarek107
2 lat temu

Skrót BMW Bardzo Majętny Wieśniak, Będzie Miał Wydatki. A tak poważnie to jak tam trafił? Czy przyjechał tam juz w stanie wskazującym spożycie alkoholu? Zwykły śmiertelnik już pewnie by siedział a tu brak winnych bo był boso.

Facet
2 lat temu

Prawdziwy facet powinien mieć co najmniej milion na koncie swojej kasy luksusowy dom a kobiete do figli w każdym okolicznym powiecie takie teraz czasy

Do Taka prawda
2 lat temu

Masz rację. Niektórzy debile tylko w internecie mogą zaistnieć,bo w życiu realnym to wcale. Kozaki w necie, frajerzy w świecie. Taka prawda.

on
2 lat temu

Nie był nieprzytomny , tylko spał pijany , a z auta ewakuowali go wędkarze i ratownicy pogotowia , którzy trzymali samochód żeby się nie osunął całkowicie do wody.

Taka prawda
2 lat temu

Czytam te komentarze i wychodzi na to że są osoby co potrafią robić sobie żarciki głupie złośliwe teksty z cudzego nieszczęścia i problemów to świadczy zwyklym chamstwie albo nierozgarnieciu umysłowym oby was coś takiego nie spotkało w życiu

Matylda
2 lat temu

Czasami lepiej jest się ogarnąć za zawczasu i pewne sprawy i ludzi nawet pozornie bliskich wypieprzyc w kosmos niż doprowadzać się takiego stanu życiowego i psychicznego

henryk
2 lat temu

bylo boso przez swiat teraz jest boso w bmw

Dzik
2 lat temu

Przy 3 promilach buty same spadają…

Ostrowiak
2 lat temu

Serio BMW ma taki wieśniacki środek, przecież te fotele, ta tapicerka na nich, ta kierownica i ogólnie to wnętrze wygląda jak z jakiegoś Poloneza haha

Mania
2 lat temu

Mam taką samą

32
0
Napisz co o tym sądziszx