BMW wpadło do stawu (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na stawach rybackich w Odolanowie, zwanych także gliniankami. Po godz. 7.00 jeden z wędkarzy, który rozłożył się na swoim stanowisku, zauważył na drugim stawie czerwone światełka. Ponieważ widok był intrygujący, postanowił sprawdzić co tak świeci. Początkowo myślał, że to sygnalizatory wędkarskie. 

Gdy jego kolega podszedł, zauważył samochód marki BMW częściowo zanurzony w wodzie. Za kierownicą siedział mężczyzna, był nieprzytomny. Wędkarz wezwał służby.

Strażacy zabezpieczyli pojazd przed dalszym osuwaniem się. Wyciągnęli mężczyznę, który odzyskał przytomność. Był wyziębiony i miał zdjęte buty. Przekazano go załodze karetki pogotowia ratunkowego. Ma około 40 lat.

W wydychanym powietrzu stwierdzono 3 promile alkoholu! Ponieważ auto nie znajdowało się na drodze lub z niej nie wypadało, kierowca najprawdopodobniej nie odpowie za kierowanie w stanie upojenia alkoholowego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jarek107
3 lat temu

Skrót BMW Bardzo Majętny Wieśniak, Będzie Miał Wydatki. A tak poważnie to jak tam trafił? Czy przyjechał tam juz w stanie wskazującym spożycie alkoholu? Zwykły śmiertelnik już pewnie by siedział a tu brak winnych bo był boso.

Facet
3 lat temu

Prawdziwy facet powinien mieć co najmniej milion na koncie swojej kasy luksusowy dom a kobiete do figli w każdym okolicznym powiecie takie teraz czasy

32
0
Napisz co o tym sądziszx