Potrącenie było półtora miesiąca temu. Policja dopiero teraz szuka świadków

Udostępnij
Tweet

Policjanci z ostrowskiej komendy poszukują świadków wypadku z 21 lipca 2022 roku. Do zdarzenia doszło w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Towarowej, gdzie nieznany sprawca kierujący rowerem doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą rowerem kobietą, w wyniku czego poszkodowana doznała obrażeń powyżej dni siedmiu.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego lub osoby mające wiedzę w powyższej sprawie proszone są o kontakt z tutejszą jednostką Policji – Wydział Dochodzeniowo-Śledczy – prowadzący postępowanie asp. sztab. Paweł Podskarbi telefon 47 77 54 491 lub pod numerem telefonu 47 77 54 200; 47 77 54 211.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymali dwóch poszukiwanych
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grz
1 rok temu

Jak mi ktoś zarysował auto na parkingu,to po miesiącu policja umorzyła sprawę,bo nie było świadka. Gdy znalazłem świadka na własną rękę,dopiero wznowili sprawę. Brawo Policja.

Kasia
1 rok temu

Roztrzaskajcie sobie wzajemnie łby bezmyślni rowerzyści. Za wasze rajdy na chodnikach powinniście dostawać kijem po łbie

Paker
odpowiada  Kasia
1 rok temu

A ty powinieneś dostać za to bezmyślne prowadzenie tej swojej trumny na kółkach.

Ania
odpowiada  Paker
1 rok temu

Dokładnie

Jakub Sobczak
1 rok temu

Ja pierdziule nie róbcie wstydu na cały powiat . Tak mamy nie miłą opinie a tu cały czas jakieś buble z udziałem policjantów . Chłopy zacznijcie myśleć to nie wiec z Kaczorem gdzie wszystko jest ustawione . Tu trza pracować a nie zachowywać się jak osły na wybiegu . Jeździcie pojazdami służbowymi i traktujecie te pojazdy jak kielnie do betonu . Nie chce się ruszyć dupy to do łopaty rowy kopać pod Odolanowem co by woda miała dobry odpływ . Co za banda nierobów , ale dalej patrzeć na kaczora i jego bandę .

Adrian
1 rok temu

Co??? Na wakacjach byli??? Kto odpowiada za ten bajzel???

Abc
1 rok temu

No bo ja pamiętam co robiłam 21 lipca! No chyba, że byłam w pracy albo na dłuuuugo wyczekiwanej wizycie u specjalisty zapisanej w kilku miejscach, żeby nie zapomnieć iść.
A co dopiero jakieś twarze zapamiętać.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Abc
7
0
Napisz co o tym sądziszx