Motocykliści chcieli się popisać. Policjanci wzięli ich w obroty

Podczas niedzielnych dożynek w Raszkowie dwóch motocyklistów postanowiło zwrócić na siebie uwagę. Przejeżdżając ulicą wzdłuż imprezy masowej kilka razy przegazowali generując duży hałas. Zachęcili w ten sposób do skontrolowania ich przez ostrowskich policjantów.

Okazało się, że pierwszy 25-latek na motocyklu suzuki nie miał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem. Funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Natomiast jego rówieśnik na motocyklu yamaha miał nieczytelną/niewidoczną tablicę rejestracyjną i został ukarany mandatem karnym.

Hałaśliwy motocykl pędzący w nocy przez miasto może obudzić tysiące ludzi. Dlatego też kolejne francuskie miasta instalują system „Meduse”. Składa się on z 4 mikrofonów mierzących poziom hałasu generowanego przez pojazd i kamery, która robi zdjęcie nadmiernie hałasującym kierowcom.

Właścicielom hałaśliwych pojazdów automatycznie wystawiane są mandaty. Na celowniku są przede wszystkim motocykle, ale karany jest każdy przekraczający normy hałasu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Biegi patriotyczne na Piaskach - ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
katon
1 rok temu

po godzinie 22 00 zaczyna sie wycie ul. Paderewskiego Strzelecka ks. Majorka …./pytam sie gdzie jest Policja gdzie jest Pani prezydent ludzie rano do pracy musza wstac wypoczeci to jakis obłęd połowa z nich pewnie bez uprawnien za byle co to potraficie Panowie policjanci ukarac rowarzyste , a tam gdzie macie byc to Was nie ma…/

Adam
1 rok temu

Pseudo motocykliści bardzo często pokazują moc pod krotoszyńskim mostem.

Krzys
1 rok temu

Mundurowi brawo i tak dalej 👌

Wer
1 rok temu

Nareszcie policja zaczyna w końcu słyszeć pora na inne pojazdy i samochody po wiejskim tiuningu

Opk
1 rok temu

Melduję o białym grubym kosmonaucie na pseudo motocyklu 125 który myśli że hałas z tłumika idzie w parze z mocą. Osiedle Zębców i Strzelecka. Kwestia czasu.

Piotrek
1 rok temu

Proszę o taki system „meduse” w centrum Ostrowa.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Piotrek
Rrr
1 rok temu

Wiejska impreza- tvp było też?

***** ***
odpowiada  Rrr
1 rok temu

Żal ci dupę ściska ćw*ku,szykuj lepiej zeszyty do szkoły.

seniortakaprawda
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

Ładnie się przedstawiłeś. Obawiam się że kończyłeś wiejski uniwersytet.

29
0
Napisz co o tym sądziszx