Kolejna noc i znowu spalony samochód (zdjęcia)

Kolejna noc i następny samochód, który niemal doszczętnie spłonął. Kiedy strażacy dotarli na miejsce zobaczyli płomienie wychodzące z Komory silnika i obejmujące część kabiny pasażerskiej.

Zgłoszenie wpłynęło do służb w niedzielę około godziny 21.50. Okazało się, że pożar trawi samochód marki opel na kaliskich tablicach rejestracyjnych i z naklejką jednej z firm z branży fitness. Stał zaparkowany przy ulicy Komuny Paryskiej, w pobliżu pętli autobusowej.

Strażacy po ugaszeniu pojazdu przekazali go policjantom, którzy przez całą noc będą go pilnować aż do rana, kiedy to na miejsce przyjedzie biegły z zakresu pożarnictwa.

Ubiegłej nocy spłonął seat i zajęty się dwa zaparkowane obok auta.

CZYTAJ  Pościg za motocyklistą. Wydawało mu się, że uciekł

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rara
6 miesięcy temu

gdzie policja gdzie patrole ?! najlepiej mandaty tylko wlepiac !

SPRAWIEDLIWY
6 miesięcy temu

To nie Policji uciekł tylko Służbie Więziennej. A wy drodzy internauci całą złość i nienawiść wylewacie na Polcje. Ten skazany odsiadywał wyrok i pilnują go klawisze widać że nieudolnie. Ale wcześniej czy później się złapie i wyląduje na Nkach, taki jego los, napewno sobie polepszył.

Kolores
6 miesięcy temu

Zamiast patrolowac ulice to śpią po krzakach. Opłacani z naszych podatków ******

Wacław
6 miesięcy temu

Podpalaczu, życzę ci najgorszego

Nocny Wartownik
odpowiada  Wacław
6 miesięcy temu

Lepiej dobrze pilnuj swojego wraku na kółkach i w nocy warta , bo on uderzy znowu. Póki jest na wolności, nikt nie może spać spokojnie.

BIEGŁY
6 miesięcy temu

Ewidentne podpalenie. Palił się przód kierowało się do środka widać że ugaszono. Bo fotele całe. Więc skąd nadpalony tył auta??? Powtarzam polane i podpalone.

Olek
6 miesięcy temu

Dodam tylko ze żaden zakład pracy w ostrowie nie wymaga Zaświadczenia o nie karalnośc

ktos
odpowiada  Olek
6 miesięcy temu

Jesteś w błędzie. Pracuję w Ostrowie i takie zaświadczenie w moim.zakladzie pracy jest wymagane.

Olek
6 miesięcy temu

Tak pobicia na ostrowskim rynku pobicia na ostrowskiej dyskotece kradzieże rozboje na bogatych ludziach a szczury osiedlowe chodzą bez karni do pracy , ja bym prześwietlił wszystkich tych co chodzą do pracy w obrembie ostrowa , W pierwszej kolejności bym sie wzioł za takich osiedlowych chuliganach i tych co zamieszkują stare zasyfiałe Kamienice

BOB
odpowiada  Olek
6 miesięcy temu

To, że ktoś mieszka w starej kamienicy nie znaczy, że jest on zdemoralizowany. Po za tym w Ostrowie pełno starych kamienic w stanie fatalnym.

Miodek
odpowiada  Olek
6 miesięcy temu

Kup sobie słownik

Kondziu
6 miesięcy temu

Nowy opel i spalony. Dziwne….

Teorie spiskowe stają się faktem
6 miesięcy temu

Jeszcze trochę zgasną latarnie i takich podpaleń będzie jeszcze więcej , przestępstwo po zmroku, dopiero wzrośnie w Ostrowie. Pod blokami auta będą płonąć jak pochodnie. Apokalipsa się wypełnia. Nadchodzą ciężkie czasy i chude lata. Nie będziemy spać spokojnie.

Pdw
odpowiada  Teorie spiskowe stają się faktem
6 miesięcy temu

Nie siej propagandy.

14
0
Napisz co o tym sądziszx