Dożynki w Raszkowie – fotorelacja

W ostatnią niedzielę sierpnia rozpoczęły się dożynki w gminie Raszków. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji. Począwszy od stoisk kulinarnych, dmuchanych zamków i tym podobnych atrakcji w cenie 15 zł/5 minut, stoisk prezentacyjnych kół gospodyń wiejskich, wystawie sprzętu rolnego, stoiska koła łowieckiego a na występach artystycznych skończywszy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Z maczetą napadli na dom
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan
1 rok temu

Dożynki dożynki a w Jaskółkach jest gaz ziemny i miał być rozprowadzony po wiosce było dużo chętnych do podłączenia ale na zalewie modernizacja jest.szkoda bo jak zrobią nową drogę i chodniki to już nie będzie.pozdrawiam pana Jacka i panią Kasię ( radną)

Rodzic
1 rok temu

Drożyzna 🥵 za zamki dla dzieci 13 zł wstyd w WIERZBNIE były dożynki i atrakcje dla dzieci były za darmo takiej drożyzny niewidzialem za małą butelke wody 5 zł jakieś jaja życze powodzenia w kolejnych pseudo dożynkach

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Rodzic
kierowca
odpowiada  Rodzic
1 rok temu

a kto ma zaplacic? ??

Socjal
odpowiada  Rodzic
1 rok temu

A niby na co pincet Masz?

Darek Berek
odpowiada  Rodzic
1 rok temu

Nie wiem co tak narzekacie . Chcieliście mieć lepsza zmianę ? Macie bierzesz 500+ na dziecko zapłać za swoje dziecko . Nie stać Cię nie chodź siedź w domu lub do lasu po chrust . Biadolcie a sami sobie przygotowaliście to eldorado pisowskie . W Wierzbnie było za darmo bo Tusk dotował z pieniędzy swoich .

Pan
odpowiada  Darek Berek
1 rok temu

W wierzbnie było to z twoich podatków jełopie

Sołtys
odpowiada  Rodzic
1 rok temu

Trzeba było się zakręcić koło KGW i byś miała wszystko za free. Zobacz ile ich tam siedzi. Jak swinie w sejmie. Wiedzą gdzie dobrze dają

Ja
1 rok temu

Z czego te fotki? Z kamerki sportowej z Biedronki?

27
0
Napisz co o tym sądziszx