Sam się wyeliminował z drogi po spożyciu alkoholu

Udostępnij
Tweet

Tacy kierowcy jak ten z artykułu powinni być zawsze skutecznie eliminowani z dróg publicznych. W tym przypadku na szczęście nie wyrządził nikomu postronnemu krzywdy. Kierowca renault scenic miał prawie promil alkoholu. 

57-letni mężczyzna z gminy Sośnie kierując renault pod wpływem alkoholu jechał przez miejscowość Boników (gm. Odolanów). Na łuku drogi stracił panowanie nad autem i wpadł w barierę energochłonną oraz uszkodził ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło przed godziną 17. Świadkowie zdarzenia pomogli kierowcy wydostać się z pojazdu. Na miejsce wysłano 5 zastępów straży pożarnej, policję oraz karetkę pogotowia ratunkowego.

Mężczyzna został poturbowany ale odmówił przewiezienia do szpitala.

Pijanemu kierowcy grozi od 5 do 60 tysięcy kary (w zależności od dochodów). Sąd może ograniczyć jego wolność w wysokości do 2 lat. Z automatu zasądzony będzie zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Police oficer
1 rok temu

Nazwisko delikwenta proszę!!!!

Pan
1 rok temu

W Jaskółkach też piją i jeżdżą i nik z tym nic nie robi.znam takiego pana który wypija pod bramą i buteleczkę sąsiadce.

Darek
1 rok temu

Jak dla mnie to najwyższa półka : 60 tys z czego połowa na jakiś szczytny cel , no i dwa lata w pudełku bez możliwości wcześniejszego wyjścia . Ale żebyśmy go nie utrzymywali z naszych podatków to do pracy i to ciężkiej .

tak
odpowiada  Darek
1 rok temu

Za niska kara!

Psychiatra
1 rok temu

Powinien jednak jechać przez Balamącek jak większość gazerów z okolicy. Kilka miesięcy temu złapali jednego na podwójnym gazie. Następny napruty zaparkował w rowie,ale że to Balamącek zostawił Corsę na kilka dni. W końcu musiał dobrze wytrzeźwieć żeby mógł jechać dalej. Ale najlepszy jest delikwenta w białym Hiundaiu na ,,PK” co dzień jedzie przez owy Balamącek i pije jak w barze,tylko że co tu zrobić z butelkami po małpkach. Więc zapełnia pobliskie rowy,całe są w bąbeczkach. Z pozdrowieniami dla WIEWIÓRKI,mieszkanka pięknego Bałamacka. Jeśli ktoś z kierujących ma problemy z alkoholem, proszę zadzwoń oni pomogą- 800 929 038

Czujne OKO.
1 rok temu

Myślałam że to Zając z Granowca, który niedawno wyszedł z paki ale i tak dalej jeździ pod wpływem i bez uprawnień.

Aras
1 rok temu

Pijaków w tych złomach to powinni z miejsca zamykać do pudła. Mordercy na drogach

patolik
1 rok temu

policja powinna częściej robić „trzeźwe poranki” i nie tylko rano ale też po południu, zwłaszcza jak pracownicy niektórych branż kończą pracę i wracają do domu

Andrzej
1 rok temu

Niby kary coraz większe, i pijanych coraz więcej, coś jest nie tak z tym naszym prawem.

Pan
odpowiada  Andrzej
1 rok temu

To małpka powinna kosztować 20zł a pół litra 50

Miejscowy
1 rok temu

I bardzo dobrze,debile sami niech się eliminują. Zero współczucia i litości, aż mnie ciary przechodzą bo często tamtędy przejeżdżam. Dobrze że inni nie ucierpieli. Frajerowi pozostał PKS.

AISYP AN KSYRTYW
odpowiada  Miejscowy
1 rok temu

nie do końca bardzo dobrze, on mógł kogoś zabić w tym miejscu

Ktoś
odpowiada  AISYP AN KSYRTYW
1 rok temu

Właśnie i pomyśleć że 10 min wcześniej szliśmy tym chodnikiem z dziećmi że spaceru szok

13
0
Napisz co o tym sądziszx