Jednak sam się nie nadział na nóż

Powracamy do tematu rzekomego nadziania się na nóż. Miało do tego dojść podczas upadania 25-latka na podłogę. Po kilku dniach prawda wyszła na jaw.

Kaliscy policjanci zatrzymali 18-latka, który usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Pierwotnie trudno było uwierzyć w zrelacjonowany przez poszkodowanego przebieg zdarzenia. 25-letnu kaliszanin przekonywał policjantów, że rana kłuta klatki piersiowej powstała podczas upadku.

Poszkodowany trafił na oddział chirurgii ogólnej.

18-latek to mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Użył ostrza noża o długości 14 centymetrów i szerokości 3,6 cm. Młodemu mężczyźnie grozi od 8 do nawet 25 lat pozbawienia wolności. Przyznał się do ugodzenia nożem, ale zapewniał że nie chciał zabić. Prokurator na podstawie wszystkich faktów postawił zarzut, że ugadzajac nożem w klatkę piersiową musiał liczyć się z możliwością pozbawienia życia.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gimbo
6 miesięcy temu

A Ja się zastanawia do czego jest Nóż albo Scyzoryk czy inne ostre narzędzie gdzie można schować do Kieszeni Nie wiem czy to jest aktualne ale za posiadanie ostrych przedmiotów był Mandat a nawet Kolegium zgodę posiadali tylko Harcerze mieć tzw Finkę i żołnierze w Moro Niezbędnik przełniący Służbę po za Jednostką

Kkk
6 miesięcy temu

No przecież powiedział że ugodził o nóż pechowo upadając na podłogę. Pech chciał że akurat w tym miejscu leżał 18-latek trzymający w ręku nóż a cała okoliczność miała miejsce podczas bójki…

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
6 miesięcy temu

Moralności środowiska marginesu społecznego, o czym wcześniej pisałem, z faktyczną moralnością środowisk, które od zawsze uważały się i nadal uważają za wartościowsze moralnie od innych, szczególnie tych afiszujących się ze swoim patriotyzmem oraz katolicyzmem, każe postawić trudne pytania o ich legitymizację  do narzucania innym swej hierarchii zasad.
Oczywiście pierwsza sprawa to kodeks honorowy. Narzeka się  na demoralizowanie społeczeństwa przez władzę, ale tu widać, już w latach trzydziestych, klasyczną moralność więzienną, jaka z wielką siłą opanowała biedniejszą część populacji, która jednak stanowiła większość narodu, i dla której lokalne kodeksy honorowe były ważniejsze nawet niż zasady świętej spowiedzi i ewentualnych plusów wszelakich których przecież wtedy nie było. To, że moralność dołów nie była akceptowana przez moralność rządzących  nie zmienia paradoksu, że doły w praktyce były zdecydowanie wierne swej moralności w przeciwieństwie do tych „lepszych”, u których z reguły czyny nie szły za pięknymi słówkami. Czyżby bez mnogości koryt pełnych żarcia historia zatoczyły koło ?
Nocy wolnej od pisowskich złodziejów  i ich popleczników życzę.

Alex
6 miesięcy temu

No i teraz wsadzić gówniaka toż to bandyta

Forest
6 miesięcy temu

W mordę i nożem .takie powiedzenie kiedyś było na czasie

Mieszkaniec
odpowiada  Forest
6 miesięcy temu

Znałem to powiedzenie bez „i”

Juras
6 miesięcy temu

Róbta co chceta

Dymankowski
6 miesięcy temu

Za darmo nożem nie dostał

A|J
odpowiada  Dymankowski
6 miesięcy temu

a za 5 zł to już można?

Dymankowski
odpowiada  A|J
6 miesięcy temu

Co wolno wojewodzie

lew R
odpowiada  Dymankowski
6 miesięcy temu

Ty powinieneś dostać za darmo do buzi Downie Ostrowski

Smerfetka
odpowiada  lew R
6 miesięcy temu

No co? Prawdę napisał.

12
0
Napisz co o tym sądziszx