Obywatel Ukrainy spowodował kolizję lawetą

W środę na drodze krajowej nr 36 w Lamkach doszło do zderzenia autolawety oraz samochodu osobowego peugeot 308.

Peugeot wyprzedzał autolawetę, a jej kierowca – obywatel Ukrainy – również postanowił wyprzedzić poprzedzający go pojazd. W tym momencie autolaweta uderzyła w bok peugeota i oba pojazdy wypadły z drogi.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Beata Klimek ripostuje konkurencję polityczną w sprawie cen za ciepło
Subskrybuj
Powiadom o

43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miki.
1 rok temu

W połowie lipca w Ostrowie Ukrainka włączając się do ruchu potrąciła rowerzystę. Policja stwierdziła jej winę ale zamiast mandatu dostała UPOMNIENIE!!!. Nie tak dawno może koło miesiąca temu na Ostrów 24.tv był artykuł o obywatelu Ukrainy który jako kurier skasował służbowe auto.Jaki dostał mandat ??? 50zł. Wnioski nasuwają się same.

Kierowca bombowca
1 rok temu

Wy w Ostrowie cwaniaki widzicie ukraine,Ostrzeszów,Kalisz i Krotoszyn a spójrzcie na siebie nawet po własnym mieście jezdzic nie umiecie więc o czym gadamy ?

Władek jest git
1 rok temu

Na front do Władka pod bucik darmozjady!!! We łbach tym karaluchom sie poyebało…

Pan Kleks
1 rok temu

Obywatele ja kiedyś wyjechałem za chlebem do Anglii i wszędzie gdzie się przemieszczałem było słychać polskie słowo na K!!!nie dało by się rady zagubić.a wam ciągle przeszkadza że u nas pracują! Zastanówcie się wszyscy

mariano
odpowiada  Pan Kleks
1 rok temu

Piszesz a nie wiesz o czym piszesz nie porównuj Ukraińców do Polaków bo tego się porównać nie da …czy w jakikolwiek państwie choćby w Anglii Polak coś dostał za darmo od angoli albo w Niemczech , w Polsce Ukraińcy powinni być tak samo traktowani jak Polacy w Niemczech , Francji , Belgi itd … pracujesz to masz inaczej siedzisz w obozie albo wypad obecnie przekroczyło granice Polski ponad 5 000 000 Ukraińców według ZUS pracuje legalnie 230 000 obywateli Ukrainy jak myślisz kto utrzymuje te 5000 000 lub z czego żyją od miesięcy w Polsce ????

Mama
odpowiada  mariano
1 rok temu

Żyją z tego samego socjalu co polskie rodziny. I to jest równouprawnienie. Albo biorą wszyscy albo nikt. I nie Masz nic do gadania

Obserwator
1 rok temu

Szok, szok, szok – nie ma już praktycznie dnia aby Ukry czegoś nie wywinęli – a będzie jeszcze gorzej – na bank. Oni najczęściej spieszą się do siebie – na odsłonięcie kolejnego pomnika swojego bohatera – Stefcia, zbrodniarza i ludobójcy!!!!

43
0
Napisz co o tym sądziszx