Wypadek w Fabianowie. Zderzenie dostawczego z ciężarówką (aktualizacja)

Na trasie Ostrów Wielkopolski – Kalisz doso do zderzenia dostawczego busa z samochodem ciężarowym. Jedna osoba została poszkodowana.

W miejscowości Fabianów kierowca samochodu ciężarowego uderzył w tył ciężarówki. Bezpośrednio po zdarzeniu był zakleszczony, ale świadkom zdarzenia udało się otworzyć drzwi.

Na miejsce wezwano strażaków, karetkę oraz policję. Występują utrudnienia na tej popularnej drodze.

Ciężarówka przewozi zboże. O godzinie 7. 50 udrożniono ruch.

POLECANE NEWSY

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mariano
1 miesiąc temu

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ czy naprawdę my Polacy jesteśmy takimi nieudacznikami kierownicy ? A policja jak to policja stoją sobie i na radar łapią naiwniaków i tych naprawdę poprawnych bo takich jak ci co spowodowali ten wypadek nigdy nie złapią są po prostu za cwani na policjantów ….a wystarczy tylko wyjechać na drogi powiatowe po cywilnemu drodzy policjanci tam szukajcie mistrzów kierownicy i zobaczcie jak ludzie jeżdżą włos się na głowie jeży na tych drogach to możecie sobie gwiazdkę zarobić w ciągu roku a ile kasy dla budżetów tam naprawdę zarobicie na siebie w tydzień !!!

KRIS / DE
1 miesiąc temu

Bus czy ciężarówka ?

M43
1 miesiąc temu

doso”?

Lech
1 miesiąc temu

Jak to bywa część kierowców korzystała z objazdu Lewków-Kwiatków- Ociąż. Nie pozdrawiam idioty w ciężarówce na DW który wyprzedzał mnie na łukach koło remizy w Kwiatkowie o mały włos nie zmiatając ludzi z przystanku.

Tomasz
odpowiada  Lech
1 miesiąc temu

Bo tak to jest . Debil zrobił prawko za kredytowe pieniążki bo gdzie do pracy jak się do łopaty nie nadajesz idziesz na kierowcę TCHYRA , i wtedy to jesteś gość . Pierwsze zakupy to : nawigacja co by mógł wrócić do domu , następnie lodówa turystyczna bo jak , kolejne tablica z imieniem lub ksywą i w drogę do dziad transu . Tam dwa miesiące bo firma nie prężna wiec zmiana i tak taki przygłup coś tam próbuje pokazać . Gdzie tu myślenie jak aby jechać do przodu potrafi i tacy Idioci właśnie siedzą za kołkiem tych kolosów i robią to co robią na drogach . A nasze ćwoki policjanty i ITD wzdrygają ramionami bo należą do tej samej grupy nierobów . Pokaż się jaki to Ja jestem kierowca tchyra lub policjant . Tak jak mówią 80% za kołkiem ciężarówki to Debile . Nie obrażając tych porządnych chłopaków .

Audi rs6
odpowiada  Lech
1 miesiąc temu

Sam jesteś idiota. Jechałem rowerem. Z comforty

6
0
Napisz co o tym sądziszx