Zmarła w wieku 103 lat. Miała jeszcze jedno marzenie

Dziś w 103. roku swojego życia zmarła Aurelia Kwiatkowska najstarsza mieszkanka powiatowego Domu Pomocy Społecznej i jedna z najstarszych mieszkanek Ostrowa Wlkp. W maju 2021 była honorowym gościem na podpisaniu aktu erekcyjnego w nowym DPS-ie. Miała za 2 miesiące wspólnie ze starostą przeciąć wstęgę na otwarciu nowego obiektu.

Pani Aurelio zabrakło niewiele…, jakieś dwa miesiące żeby to się ziściło. Niech Pani Spoczywa w pokoju! – napisał Paweł Rajski.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieg Biznesu - fotorelacja
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iza
1 rok temu

Dlaczego nie potrafimy się szanować kochać za życia tak wiele możemy dobrego zrobić w tak krótkim życiu. Jednak kiedy dochodzimy wszyscy mówią że wspaniali ludzie odeszli Przepraszam nie mam na myśli broń Panie Boże PANI AURELI niech spoczywa w pokoju tak wiele pięknego ci ludzie wnieśli w nasze życie tyle przeszli wojnę biedę a jednak się kochali jak piękny był wczoraj koncert o nich wzruszajace Popatrz jaj szybko mija czas ……

oskar75
1 rok temu

i myślę że dobry pomysł aby nazwać hol główny ” Hol Aurelii”

Anna Daniela Kwiatkowska
odpowiada  oskar75
1 rok temu

Była bratową mojego dziadka. Bylam z nią związana kiedy, jeszcze w zaawansowanej starości, mieszkała w Łodzi. Niezwykła osoba, skromna, rozważna i inteligentna. Zawsze pomagała innym. Bezinteresownie. Wiele dobrego wniosła w moją starość. Myślę o niej często z przyjemnością i pokorą.

3
0
Napisz co o tym sądziszx