Anomalia w szpitalu. Strażacy zaalarmowani

Dwa wozy gaśnicze oraz podnośnik zostały wysłane do ostrowskiego szpitala. Zgłoszenie wpłynęło około godziny 6:15 na stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że doszło do anomalii.

Pracownica z portierni oznajmiła, że centralka alarmowa nie wyświetliła żadnego zgłoszenia pożaru jak i również na żadnym z oddziałów nie widać oznak pożaru czy sygnalizacji od załączonego alarmu. Oznacza to, że do straży wpłynęła informacja, ale centrala w szpitalu w żaden sposób tego nie potwierdzała. Kto zatem zadzwonił i odtworzył komunikat o pożarze?

POLECANE NEWSY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Muchu
13 dni temu

Anomalia w tym szpitalu są od czasu wprowadzenia dodatków kowidowyh. Teraz Adaś wprowadził gratyfikację więc cyrk czas zacząć ponownie.

Skremowany w nieistniejącym krematorium
odpowiada  Muchu
13 dni temu

Zgadza się. Obłowili się po pachy, ludzie umierali bo ich nie leczyli a w tym czasie komedię odgrywali w maseczkach i kombinezonach napychąc swoje kabzy.

Kasia

Mamy wspaniałych aktorów. Lekarze pokazali przez ostanie dwa lata jakimi cynicznymi qtasami są. Liczy się tylko hajs. Teraz znowu wprowadzono gratyfikacje i będą dalej odgrywać swój cyrk. Dobrze, że nikt nie jest wieczny i każdy pójdzie kiedyś do piachu. Tam na tych cynicznych wielbicieli kasy będzie już czekał diabeł.

666

W pracy maski kombinezony ale prywatnie za hajs już zagrożenia nie było !
W pracy maski kombinezony ale łazili do sklepów barów na imprezki i też tam wirusa nie było.

Zuli
13 dni temu

Heheee

mak
13 dni temu

hahahaha dobre…..

Dyzma
13 dni temu

Oj komuś bardzo zależy na destabilizacji ale to bardzo w myśl zasady im gorzej tym lepiej …

Uuu
odpowiada  Dyzma
12 dni temu

W.K przestań, a kiedy bo lepiej,? Wazelina

8
0
Napisz co o tym sądziszx