Nie ogarnął wjazdu na obwodnicę Ostrowa. O krok od tragedii

Dziś około godziny 10 rano kierowca z powiatu kaliskiego postanowił wjechać na obwodnicę Ostrowa Wielkopolskiego. Z niewiadomego powodu kierowca wjeżdżając na dwupasmowy odcinek jednokierunkowy postanowił skręcić w lewo.

Na szczęście szybko się zorientował i zatrzymał samochód. Chwilkę później minęły go dwa pędzące auta. Kierowca wrócił na pas rozbiegowy, ale zatrzymał samochód. Być może weryfikował swoją pozycję z tym co pokazywała mu nawigacja.

autor nagrania: Maciej Płóciennik

CZYTAJ  Będzie moc atrakcji na festynie kolejowym

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abc
10 miesięcy temu

Akurat obwodnica w Ostrowie jest dobrze oznakowana. Co prawda nie znam wszystkich wjazdów i zjazdów, ale sądząc po pozostałych trudno pomylić kierunek. No chyba, że rzeczywiście tylko słuchał nieogarniętej nawigacji, która kazała skręcić w lewo.

Ostatnio edytowany 10 miesięcy temu by Abc
Audi a
10 miesięcy temu

Pka i wszystko jasne. Jak.widze PKA. szkoda strzępić ry….

Tomasz
10 miesięcy temu

Wszystko jasne Południowa Karolina

Tom
10 miesięcy temu

Nie ma tutaj okoliczności łagodzących dla tego kierowcy. Jest znak nakaz jazdy prosto a on skręca w lewo. Może wizyta u okulisty jest konieczna?

On
10 miesięcy temu

PKA czyli PKAmeryka… i wszystko jasne.

leonek
10 miesięcy temu

A ja się nie dziwię, ludzie jadąc myślą nie wiadomo o czym i słuchają tylko nawigacji, a nawigacja żyje swoim życiem. Ostatnio we Wrocławiu kazała mi się trzymać lewego pasa a ja musiałem zjechać na prawo, albo była 300 m przed naszą aktualną pozycją albo nie raz myli kierunki skrętu. Chociaż kiedyś jadąc sławną gierkówką i wioząc dwóch kierowców ( mieli prawo jazdy ) jeden zwrócił mi uwagę, dlaczego zjeżdżam w prawo skoro mamy jechać w lewo.

Eddi
10 miesięcy temu

Tak jechałem tam te eskapady można się zakręcić

Bim Bom
odpowiada  Eddi
10 miesięcy temu

Eskapadę to sobie zrób w ciepły letni dzień np. do lasu albo nad wodę – żebyś schłodził łeb, bo głupoty piszesz.

Kierowca busa
10 miesięcy temu

Ludzie co zrobili prawo jazdy wiele lat temu i nie mieli samochodu nagle w tym pisiwskim dobrobycie pokupowali auta a umiejętności z przed 40 lat kiedy nikt o takich rozjazdach estakadach nawet nie słyszał i oto efekty

fredek
10 miesięcy temu

miał objawienie że po lewej stronie jest szatan i chciał go rozjechać

....
10 miesięcy temu

W sobotę jakaś blondynka jechała pod prąd ul Dworcową- od Kauflandu w stronę ul. Raszkowskiej i jeszcze przy uchu telefon, masakra! a później zdziwienie, jak to się stało???. Jak w ogóle można wjechać pod prąd?

er
odpowiada  ....
10 miesięcy temu

sam kiedys wjedziesz

20
0
Napisz co o tym sądziszx