Nie ogarnął wjazdu na obwodnicę Ostrowa. O krok od tragedii

Dziś około godziny 10 rano kierowca z powiatu kaliskiego postanowił wjechać na obwodnicę Ostrowa Wielkopolskiego. Z niewiadomego powodu kierowca wjeżdżając na dwupasmowy odcinek jednokierunkowy postanowił skręcić w lewo.

Na szczęście szybko się zorientował i zatrzymał samochód. Chwilkę później minęły go dwa pędzące auta. Kierowca wrócił na pas rozbiegowy, ale zatrzymał samochód. Być może weryfikował swoją pozycję z tym co pokazywała mu nawigacja.

autor nagrania: Maciej Płóciennik

CZYTAJ  MotoMikołaje 2022 - galeria

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abc
4 miesięcy temu

Akurat obwodnica w Ostrowie jest dobrze oznakowana. Co prawda nie znam wszystkich wjazdów i zjazdów, ale sądząc po pozostałych trudno pomylić kierunek. No chyba, że rzeczywiście tylko słuchał nieogarniętej nawigacji, która kazała skręcić w lewo.

Last edited 4 miesięcy temu by Abc
Audi a
4 miesięcy temu

Pka i wszystko jasne. Jak.widze PKA. szkoda strzępić ry….

Tomasz
4 miesięcy temu

Wszystko jasne Południowa Karolina

Tom
4 miesięcy temu

Nie ma tutaj okoliczności łagodzących dla tego kierowcy. Jest znak nakaz jazdy prosto a on skręca w lewo. Może wizyta u okulisty jest konieczna?

On
4 miesięcy temu

PKA czyli PKAmeryka… i wszystko jasne.

leonek
4 miesięcy temu

A ja się nie dziwię, ludzie jadąc myślą nie wiadomo o czym i słuchają tylko nawigacji, a nawigacja żyje swoim życiem. Ostatnio we Wrocławiu kazała mi się trzymać lewego pasa a ja musiałem zjechać na prawo, albo była 300 m przed naszą aktualną pozycją albo nie raz myli kierunki skrętu. Chociaż kiedyś jadąc sławną gierkówką i wioząc dwóch kierowców ( mieli prawo jazdy ) jeden zwrócił mi uwagę, dlaczego zjeżdżam w prawo skoro mamy jechać w lewo.

Eddi
4 miesięcy temu

Tak jechałem tam te eskapady można się zakręcić

Bim Bom
odpowiada  Eddi
4 miesięcy temu

Eskapadę to sobie zrób w ciepły letni dzień np. do lasu albo nad wodę – żebyś schłodził łeb, bo głupoty piszesz.

Kierowca busa
4 miesięcy temu

Ludzie co zrobili prawo jazdy wiele lat temu i nie mieli samochodu nagle w tym pisiwskim dobrobycie pokupowali auta a umiejętności z przed 40 lat kiedy nikt o takich rozjazdach estakadach nawet nie słyszał i oto efekty

fredek
4 miesięcy temu

miał objawienie że po lewej stronie jest szatan i chciał go rozjechać

....
4 miesięcy temu

W sobotę jakaś blondynka jechała pod prąd ul Dworcową- od Kauflandu w stronę ul. Raszkowskiej i jeszcze przy uchu telefon, masakra! a później zdziwienie, jak to się stało???. Jak w ogóle można wjechać pod prąd?

er
odpowiada  ....
4 miesięcy temu

sam kiedys wjedziesz

20
0
Napisz co o tym sądziszx