Ksiądz poświęcił kosiarkę-traktorek (wideo)

W niedzielę w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się święcenie m.in. kosiarki-traktorka. Jak podkreślali wierni, proboszcz wykazał się poczuciem humoru wylewając resztę „wody święconej” bezpośrednio z naczynia.

Uroczystość święcenia pojazdów mechanicznych odbyła się po Mszy św. przed kościołem z okazji św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Wszystkie zebrane ofiary parafia przeznaczy na zorganizowanie wakacyjnego wyjazdu dla naszych ministrantów oraz scholi dziecięcej. „Za każdy dar serca wielkie Bóg zapłać.” – czytamy na stronie parafii.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Spora akcja ratunkowa na szczycie budynku
Subskrybuj
Powiadom o

54 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ks
1 rok temu

Tłumaczę wszystkim malkontentom w naszej wspólnocie na Sw Krzysztofa święci sie pojazdy mechaniczne ,a traktorek jest nowy i też został poświęcony z tej okazji , ten Pan co został tez poświęcony to nasz Kościelny . Jeśli chcecie to zapraszamy na Mszę Sw w każda niedzielę , a pózniej możemy porozmawiać i porównać naszą wiarę z waszą bo w coś lub kogoś wierzycie , bo życie jest krótkie, a wy też będziecie chcieli być pochowani wg obrzędów chrzescijańskich

JANUSZ
1 rok temu

Poświęcenie ale czym wodą ludzie czy to średniowiecze przestańcie słuchać kleru to jedna wielka mafia przestępcza

54
0
Napisz co o tym sądziszx