Oficjalne wyniki wyborów na wójta

Oficjalne wyniki wyborów na wójta

Dziś odbyły się wybory samorządowe na wójta – II tura – w podkaliskiej gminie Żelazków. W dogrywce startował syn byłego wójta Adam Jakubowski oraz delegowany przez PiS Michał Kraszkiewicz.

W sumie oddano 3303 głosy, z czego 41% uzyskał Jakubowski, a 59% Kraszkiewicz. Jak udało nam się dowiedzieć, nawet jeśli wygrałby młody Jakubowski to w planach było zatrudnienie ojca na stanowisku głównego doradcy.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Jakie dokumenty są potrzebne do wynajęcia samochodu?
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty pisowiec
3 lat temu

PiS jak słyszę to słowo to nóż otwiera się sam w kieszeni.

Knorke kolores
3 lat temu

Pis winien za drożyznę w całej Europie. Brawo lewaki

Przedstaw się
odpowiada  Knorke kolores
3 lat temu

Każdy unijny kraj ma swoich złodziei. U nas bydlaki najbardziej pazerne.
Ps.lewaki to również pisowcy. Gospodarczo wręcz komuniści. Pudrują swoje złodziejskie ryje Panem Bogiem, co ma robić u ich durnego elektoratu za prawicę.

rrrrr
3 lat temu

wieś to jednak caly czas za pisem , nic ich te drozyzny wszystkiego nie nauczyly

Przedstaw się
odpowiada  rrrrr
3 lat temu

Prawda. Wieś to wciąż inna mentalność. Wiekami własność pana i plebana, później własność PGR, worek zboża, ziemniaków na zimę, snopek słomy od pana dostali, później z PGR, i czapkę miętosząc wdzięczni że „dają”. Jak jeszcze ksiądz dobrodziej chudobę poświęci, wiele nie żądając w zamian to cóż tu więcej od życia chcieć? Może i kradną, może i drogo jest, ale się dzielą.

Ostrowianka
3 lat temu

No to siup 🍺

nopis
3 lat temu

nic się ludzie nie nauczyli nadal pislandia

OSTR
3 lat temu

Jak nie pijak to Pisior.jak widać Żelazków to stan umysłu.

Przedstaw się
3 lat temu

A więc wygrana komunistów. Przykre. Myślałem, że mądrzejsi ludzie mieszkają w Żelazkowie.

Pan Kleks
3 lat temu

Widocznie ludzie z Żelazkowa lubią rodzinę Jakubowskich .myślę że nie powinien jego syn wygrać bo tak jak jest napisane ojciec byłby doradcą!!!

Grzesiok
3 lat temu

WszędzieDrogo na PiS bym nie głosował czas się kończy

11
0
Napisz co o tym sądziszx