Wyjeżdżała roztrzęsiona ze szpitala. Czy uda się pomóc jej córce?

Udostępnij
Tweet

W niedzielny wieczór pani Kasia jak codzień odwiedzała swoją córeczkę w ostrowskim szpitalu. Wracając popołudniową porą do domu, cały czas pozostawała myślami z Jagódką. Myśli najbliższych zaprząta przedłużający się proces zbierania bajońskiej sumy wynoszącej około 8,5 miliona złotych. Brakuje jeszcze około 2,5 miliona z czego 6% prowizji zabierze fundacja Siepomaga. Na szczęście rzad PiS po nagłośnieniu przez media wycofał się z pobierania podatku.

Pani Kasia jadąc autem swojej mamy wjechała w słup na skrzyżowaniu alei Słowackiego i ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na szczęście zakończyło się tylko na stratach materialnych i lekkim urazie ręki.

Policjant podszedł do sytuacji z wyrozumiałością i pouczył kobietę, nie nakładając mandatu wynoszącego co najmniej 1050 złotych.

Każdy z Państwa może dorzucić cegiełkę i przybliżyć finał prowadzonej zbiórki. Link pod zdjęciami

https://www.siepomaga.pl/jagoda-sma

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
1 rok temu

Polskę stać żeby przekazać w ramach darowizny Ukrainie około 45 miliardów złotych (9 mld euro), a nie stać na leczenie dzieci? Toż to jest chore jak ten pis-… rząd !!!

Agnieszka Militowska
1 rok temu

Uda się na pewno! Z taką Armią nie ma innego wyjścia! Wszyscy kochamy Jagódkę i nie poddamy się łatwo! Potrzeba tylko naszego wsparcia! ❣❣❣

Aldona
1 rok temu

I po co od razu robić sensację ? Info o zbiórce dla Jagody już dawno powinno być tu opublikowane! Już dawno szanowna redakcja powinna nagłośnić ten temat, a nie dopiero w momencie kiedy Pani Kasia miała kolizję. Gdyby nie uderzyła w słup, to temat pewnie byłby zbyt mało atrakcyjny.

Urzędnik toalet publicznych
1 rok temu

A badali czy była po setce

John
1 rok temu

Jak widać tragedia tragedi nie równa kto inny też w stresie mandat by dostał

skalmierzyce
1 rok temu

od jutra zakładam fundacje – 6% to jak ksiądz i złodziei w biały dzień kradnie

Knorke kolores
1 rok temu

6% od zbiórki niezłe zdzierstwo

Halina
odpowiada  Knorke kolores
1 rok temu

Czytaj ze zrozumieniem!!!

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Halina
Dyzma
1 rok temu

Myślałem że ta fundacja działa społecznie ale jak się okazuje jak każda fundacja bierze prowizje jak zresztą tzw. fundacja wielkiej …

Aaa
odpowiada  Dyzma
1 rok temu

Fundacja też musi czymś zapłacić za wypłaty pracowników czy za ogłoszenia. Nie mogą działać w 100% społecznie.

Mieszkanka.
1 rok temu

Fajny policjant. Chociaż nie przepadam za tą instytucją od czasu kiedy traktowali pałkami kobiety i ciągali po ziemi Babcię Kasię, ale jak widać są wyjątki. Pozdrawiam tego pana policjanta i a pani sprawczyni życzę aby cała kwota została jak najszybciej uzbierana .

Dddd
1 rok temu

Brawo policja.

33
0
Napisz co o tym sądziszx