Wyjeżdżała roztrzęsiona ze szpitala. Czy uda się pomóc jej córce?

Udostępnij
Tweet

W niedzielny wieczór pani Kasia jak codzień odwiedzała swoją córeczkę w ostrowskim szpitalu. Wracając popołudniową porą do domu, cały czas pozostawała myślami z Jagódką. Myśli najbliższych zaprząta przedłużający się proces zbierania bajońskiej sumy wynoszącej około 8,5 miliona złotych. Brakuje jeszcze około 2,5 miliona z czego 6% prowizji zabierze fundacja Siepomaga. Na szczęście rzad PiS po nagłośnieniu przez media wycofał się z pobierania podatku.

Pani Kasia jadąc autem swojej mamy wjechała w słup na skrzyżowaniu alei Słowackiego i ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na szczęście zakończyło się tylko na stratach materialnych i lekkim urazie ręki.

Policjant podszedł do sytuacji z wyrozumiałością i pouczył kobietę, nie nakładając mandatu wynoszącego co najmniej 1050 złotych.

Każdy z Państwa może dorzucić cegiełkę i przybliżyć finał prowadzonej zbiórki. Link pod zdjęciami

https://www.siepomaga.pl/jagoda-sma

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gimbo
1 rok temu

To skoro Fundacja na ludzkim dramacie zarabia to i Banda Owsiaka też i dlatego od tego Reportażu ani złotówki na takie cele nie będę dawał

Melon
1 rok temu

Widziałam wczoraj relacje tej pani z dzieckiem jest bardzo źle ma gronkowca …proszę przeprosić za te słowa … To niewyobrażalną tragedia ile musi Jagódka cierpieć a Rodzice razem z nią i ciągle jeszcze nie ma pieniędzy na leczenie ….wstyd za taki komentarz

Maria
1 rok temu

Zbiórka na ogromną kwotę ale co tam że nasz minister zdrowia przekazuje sprzęt o wartości 1,7 mln złotych na szpital w Kiszyniowie w Mołdawii. Finansuje to za nasze pieniądze z naszych podatków a ja wolałabym żeby moje obowiązkowo ściągnięte pieniądze zostały przekazane np na Jagodę !!!

Anżej
1 rok temu

Pół bańki skasuje fundacja, za to że ludzie sami kolportują link do zrzutki. Ciekawe.

Inka
1 rok temu

Ja zawsze szanuje policjantów i ludzi przecież tak krótko żyjemy czemu sobie utrudniać A rząd jakaś łaskę robi że ratuje Nasze DZIECI bardzo to przykre p. minister a dopiero tak się pani promowała przed ta bramą i innym zło lubi powracać Dziwny jest ten ŚWIAT

Xx
1 rok temu

Dobrze że nikogo nie potrafiła. Nerwy i prowadzenie samochodu, mogła być większa tragedia.

O krok od tragedii
1 rok temu

Dobrze ,że nie było pieszego na pasach bo by go zabiła. Co za sierota. Jak nie umie myśleć za kierownicą , to niech najlepiej nie wsiada za kółko. Wiele ludzi ma problemy, jeździ i jest dobrze, a tamta mameja to niech sobie da najlepiej spokój z prowadzeniem auta jak nie umie opanować swoich emocji , bo następnym razem może nie być tak kolorowo i ucierpią na tym niewinni ludzie. Następnym razem radzę jechać autobusem lub taksówką , jak nie potrafi zapanować nad nerwami , bo takie sytuacje jak ta nie powinna mieć w ogóle miejsca.

iza
1 rok temu

Śmieszne jest to że żyjemy w kraju gdzie rząd pieniądze rozdaje na prawo i lewo a na ratowanie dzieci z ciężkimi chorobami nie ma. Byle tylko przy korycie kasa urzędasom się zgadzała.

janek
odpowiada  iza
1 rok temu

smieszne sa takie komentarze , a zwlaszcza ta roszczeniowa postawa rzad ma dac , a dlaczego ma dac bo co? ale o czym mowic jak mamy takie spoleczenstwo pali sie dom a oni na to patrza i dzwonia po straz sluzby i potem pretensje i pozwy ze za pozno przyjechali .

Nata
odpowiada  iza
1 rok temu

Stwardnienie raczej się nie uda jej uratować

Mgr Andrzej Strzelba
1 rok temu

A zwykły Kowalski dostałby mandat i nie byłoby taryfy ulgowej.
Chore dziecko, to nie powód aby nie dać mandatu. Tymbardziej powinien być mandat.

23za
odpowiada  Mgr Andrzej Strzelba
1 rok temu

Ukrainiec za skasowanie busa kurierskiego 50zl mandatu,a półce za wgnieciony błotnik 1050 co za kraj
https://www.ostrow24.tv/news/165855-obywatel-ukrainy-jako-kurier-rozbil-sluzbowe-auto.html

A.
odpowiada  Mgr Andrzej Strzelba
1 rok temu

Przecież ta kobieta była zwykła Kowalska w dodatku ma cieżko chorą córkę Jagodke brak słów jak masz pisać takie rzeczy to daruj sobie inie pisz wcale.

Aaa
odpowiada  Mgr Andrzej Strzelba
1 rok temu

Oby nie było mi dane spotkać na swojej drodze takich złych i bezdusznych ludzi jak ty.

Paweł
odpowiada  Mgr Andrzej Strzelba
1 rok temu

Zwykły Kowalski ma zawsze ból d..py o wszystko 😀 Podobnie jak autor komentarza 🙂

Bożena
odpowiada  Mgr Andrzej Strzelba
1 rok temu

Sprawia pan wrażenie wykształconego człowieka ale widzę że empatii zero. Nie życzę Panu być w takiej sytuacji jak ta Pani. A policjant ma prawo skorzystać z możliwości udzielenia pouczenia bez mandatu – wystarczy trochę poczytać. Pozdrawiam

Ponitek
1 rok temu

I to jest prawdziwy Policjant z powołania, który potrafi zrozumieć drugiego człowieka.

ZK
odpowiada  Ponitek
1 rok temu

A gdyby pani Kasia nie w słup, a w ciebie uderzyła? Jeśli jej stan psychofizyczny był zaburzony, to nie powinna sama prowadzić pojazdu.

Abc
odpowiada  ZK
1 rok temu

Wątpię, żeby uderzyła w pieszego, bo raczej by go podświadomie zauważyła.
I nie jechała szybko, co widać po uszkodzeniach samochodu.
Proszę nie porównuj człowieka, który świadomie prowadzi po alkoholu lub grzeje przez miasto setką.

33
0
Napisz co o tym sądziszx