Najbardziej nietypowa kolizja rowerzysty z BMW. W akcji 3 wozy straży pożarnej i LPR!

Takie scenariusza kolizji i zaangażowania służb próżno szukać w kronikach powiatu ostrowskiego. Przed godziną 13 w Wysocku Wielkim na ulicy Kościelnej doszło do „zderzenia” samochodu osobowego BMW z rowerzystą.

Jak ustalili ostrowscy policjanci, 48-letni kierowca BMW zatrzymał się. Przymierzał się do zaparkowania na miejscu postojowym. W tym celu skręcił koła i w ten sposób spowodował, że omijający go rowerzysta zahaczył o jedno z nich i przewrócił się.

Na miejsce wysłano patrol policji. Poszkodowany 35-letni rowerzysta zaczął uskarżać się na ból stopy. Dyspozytor medyczny podjął decyzję o wysłaniu śmigłowca LPR z medykami na pokładzie. To pociągnęło za sobą zadysponowanie dwóch zastępów straży pożarnej z Ostrowa i wozu OSP z lokalnej jednostki.

Mężczyzna domagał się prześwietlenia stopy. Lekarz po przebadaniu stwierdził, że na ten moment nie jest konieczny transport do szpitala i 35-latek został na miejscu, bez darmowego lotu śmigłowcem.

Policjanci z drogówki uznali, że w tym zdarzeniu należy stwierdzić współwinę obu kierowców. Po zbadaniu alkomatem obaj okazali się trzeźwi.

CZYTAJ  Wizyta w lombardzie spowodowała przyjazd straży pożarnej, karetki i policji

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daniel
4 miesięcy temu

To jakiś żart? LPR powinien być wysyłany tylko w przypadku zagrożenia życia! Pozniej biadolenie, że sluzba zdrowia nie ma pieniedzy, jak tak gospodaruja środkami to nie ma co sie dziwic.

Pipi
4 miesięcy temu

Śmigłowiec LPR do stópki!!! A ile to kosztuje???

Niestetypolak
4 miesięcy temu

Wymijaja gnojki samochody trzymając centymetr odległości. Bardzo dobrze.

Draiwer
4 miesięcy temu

I jak ta Polska ma istnieć, przez jednego czy innego buca koszty są cholendarne, że też od razu nie wzywają karawanu I tego czarnego z kropidłem, to dopiero rachunek by się powiększył, masakra.

Max
odpowiada  Draiwer
4 miesięcy temu

Jak się chce „zabłysnąć ” trudnym słowem, to wypadałoby je poprawnie napisać -„HORRENDALNE „, szanowny Panie..bo wyszło tak ,że raczej się Pan ośmieszył..

lty
odpowiada  Max
4 miesięcy temu

kolejny polonista idiota – nie o to loto w tym felietonie

Max
odpowiada  lty
4 miesięcy temu

Obojętnie „o co loto” – zasady poprawnej polszczyzny obowiązują…mógł głupek napisać ,że koszty są olbrzymie ,potężne itp.. chciał błysnąć trudnym słowem – i wyszedł na idiotę . Ale takich nieuków i tępaków niestety coraz więcej.. i co gorsze – za mądrych się uważają ..

XXX
odpowiada  Draiwer
4 miesięcy temu

jakie są koszty? chyba HORRENDALNE?????????????????

Mandaryn
4 miesięcy temu

Rowerzystą był prominentny działacz PiS.

bc
4 miesięcy temu

Rowerzyści zawsze narzekają, ze kierowcy mijają ich o 20 cm.
A ile może wystawać skręcone koło?

Bobuś
4 miesięcy temu

Co to bydzie jak wongiel pojawi się we wsi?

Dziadek
odpowiada  Bobuś
4 miesięcy temu

Dziecka wezmą KUBEŁKO i KORYTKO ŚWINIOWE i bedoo zbiyrać

Inita
odpowiada  Bobuś
4 miesięcy temu

Jak to co będą mieli ciepło w zimę a my w mieści będziemy płacić rachunki czterokrotnie wyższe a i tak zimno w mieszkaniu będzie.

pra
4 miesięcy temu

ktos powinien zaplacic za koszty tej paniki . kto ? lekarz wzywajacy, dyspozytor ? Myslę, że w tym wypadku pierwszy lekarz który zdiagnozowała uraz stopy i polecił dyspozytorowi wezwac smiglowiec. Nie ma dyskusji ktos powinien zapłacic – zwrot srodków podatnika. ta sytucja opisana prze TVP to jawny dowód lania na podatnika srodki , podatki . Totalny idiotyzm, nieuctwo

Zorientowany
odpowiada  pra
4 miesięcy temu

Czytam po raz 3.. i nie widzę – gdzie niby w artykule jest informacja, że osobą zgłaszającą był lekarz???

Zorientowany
odpowiada  pra
4 miesięcy temu

Tak a propos nieuctwa – kłania się umiejetność czytania ze zrozumieniem..

miejscowy
4 miesięcy temu

to koło pojazdu miało 1.5 metra za obrys pojazdu czy rowerzysta szedł na żyletkę bez obserwowania przedpola jazdy i zachowania szczególnej ostrożności widząć a raczej nie że kierowca auta wykonuje manewr..tak by usłyszał każdy kierowca auta-nie roweru-wina całkowita roewrzysty!!! przed chwilą zabierałem auto z pobocza i widząc dwóch na rowerze odczekałem ..a mogłem iść do auta i otworzyć drzwi przed nimi a potem obarczyć ich za wjazd we mnie bo nie wysiadałem a wsiadałem

M43
odpowiada  miejscowy
4 miesięcy temu

Pewnie piloci muszą wylatać godziny? 🙂

DRON
4 miesięcy temu

Taniej było by zamówić Drona LPR to za chwile to niech zaciąga szybowce ma na miejscu

34
0
Napisz co o tym sądziszx