Zniszczono kontrowersyjny pomnik. Kto za tym stoi? (ZDJĘCIA)

Pomnik profesora Jana Szyszko, postawiony w Jarocinie, wywoływał sporo kontrowersji. Teraz gdy odbywa się kultowy jarociński festiwal doszło do jego zniszczenia. Nieznany sprawca oblał go czerwoną farbą i wszystko to pod czujnym okiem policyjnej kamery, która została zamontowana na wprost pomnika i miała go strzec.

źródło: jarocin112.pl

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfederata
7 miesięcy temu

Obywatele Jarocina powinniście się cieszyć. Radni pisdolandu w swoich chorych mózgach zamierzają ufundować jeszcze jedno wstrętne monstrum. Pomnik tego co nic nie zrobił dla kraju a na Wawelu leży. A swoją drogą ile poszło pieniędzy na wyrażenie zgody księży na ten pochówk? To jest owiane wielką tajemnicą.

Konfederata
7 miesięcy temu

Proponuję zawiązać Komitet obywatelski i wnieść do Sądu pozew o marnotrastwo publicznych pieniędzy na budowę tego pomnika. Z żądaniem zwrotu środków finansowych do budżetu miasta przez pisowskich radnych uchwalajacych tą inwestycje.

NO RESPECT
7 miesięcy temu

Pomniki można budować ludziom, którzy własne życie na szali stawiali dla dobra innych. A to mi wygląda na zwykłe polityczne lizusostwo, niezależnie od tego jakim był ministrem. ALE TO NIE POWÓD DO WANDALIZMU.

jurek
7 miesięcy temu

zielona farba by bardziej pasowała.

1312
7 miesięcy temu

To pewnie bobry, nie znoszą konkurencji w wycinaniu drzew. A czy przypadkiem ten szkodnik Szyszko to nie ten sam leśnik co za komuny w tvp szkolił dzieci w „Domowym Przedszkolu”?

Zibbii
7 miesięcy temu

To tylko świadczy o inteligencji i wychowaniu tych z „opozycji” gołym okiem widać, że to zwykłe bydło spod speluny, te ich bezmyślne akcje, niszczenie kultury, darcie mordy i najlepsze z tego wszystkiego obrona kasty sędziowskiej buahaha I tak trzymali świeczki z gersdorfową, że ta oślepła i nie widział latającego motocykla przed ich autem, albo kłamie jak jej sprzymierzeńcy i zwolennicy.

Konfederata.
7 miesięcy temu

Ciekawe kiedy radni Pisdu wystawia pomink bandzie czworga? (Kwak, Pinokio, Zero prawnicze, i Kamiński)

żurek
7 miesięcy temu

A developerowi , coś ostatnio dają spokój.

chętny na szparagi.
7 miesięcy temu

Inflacja i Tusk przybyli z zagranicy i , jak tylko mogą , to przeszkadzają.

Go
7 miesięcy temu

Ta farba nadała prawdziwe oblicze tego typa

41
0
Napisz co o tym sądziszx