Najbardziej nietypowa kolizja rowerzysty z BMW. W akcji 3 wozy straży pożarnej i LPR!

Takie scenariusza kolizji i zaangażowania służb próżno szukać w kronikach powiatu ostrowskiego. Przed godziną 13 w Wysocku Wielkim na ulicy Kościelnej doszło do „zderzenia” samochodu osobowego BMW z rowerzystą.

Jak ustalili ostrowscy policjanci, 48-letni kierowca BMW zatrzymał się. Przymierzał się do zaparkowania na miejscu postojowym. W tym celu skręcił koła i w ten sposób spowodował, że omijający go rowerzysta zahaczył o jedno z nich i przewrócił się.

Na miejsce wysłano patrol policji. Poszkodowany 35-letni rowerzysta zaczął uskarżać się na ból stopy. Dyspozytor medyczny podjął decyzję o wysłaniu śmigłowca LPR z medykami na pokładzie. To pociągnęło za sobą zadysponowanie dwóch zastępów straży pożarnej z Ostrowa i wozu OSP z lokalnej jednostki.

Mężczyzna domagał się prześwietlenia stopy. Lekarz po przebadaniu stwierdził, że na ten moment nie jest konieczny transport do szpitala i 35-latek został na miejscu, bez darmowego lotu śmigłowcem.

Policjanci z drogówki uznali, że w tym zdarzeniu należy stwierdzić współwinę obu kierowców. Po zbadaniu alkomatem obaj okazali się trzeźwi.

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daniel
6 miesięcy temu

To jakiś żart? LPR powinien być wysyłany tylko w przypadku zagrożenia życia! Pozniej biadolenie, że sluzba zdrowia nie ma pieniedzy, jak tak gospodaruja środkami to nie ma co sie dziwic.

Pipi
6 miesięcy temu

Śmigłowiec LPR do stópki!!! A ile to kosztuje???

Niestetypolak
6 miesięcy temu

Wymijaja gnojki samochody trzymając centymetr odległości. Bardzo dobrze.

Draiwer
6 miesięcy temu

I jak ta Polska ma istnieć, przez jednego czy innego buca koszty są cholendarne, że też od razu nie wzywają karawanu I tego czarnego z kropidłem, to dopiero rachunek by się powiększył, masakra.

Max
odpowiada  Draiwer
6 miesięcy temu

Jak się chce „zabłysnąć ” trudnym słowem, to wypadałoby je poprawnie napisać -„HORRENDALNE „, szanowny Panie..bo wyszło tak ,że raczej się Pan ośmieszył..

lty
odpowiada  Max
6 miesięcy temu

kolejny polonista idiota – nie o to loto w tym felietonie

Max
odpowiada  lty
6 miesięcy temu

Obojętnie „o co loto” – zasady poprawnej polszczyzny obowiązują…mógł głupek napisać ,że koszty są olbrzymie ,potężne itp.. chciał błysnąć trudnym słowem – i wyszedł na idiotę . Ale takich nieuków i tępaków niestety coraz więcej.. i co gorsze – za mądrych się uważają ..

XXX
odpowiada  Draiwer
6 miesięcy temu

jakie są koszty? chyba HORRENDALNE?????????????????

Mandaryn
6 miesięcy temu

Rowerzystą był prominentny działacz PiS.

bc
6 miesięcy temu

Rowerzyści zawsze narzekają, ze kierowcy mijają ich o 20 cm.
A ile może wystawać skręcone koło?

Bobuś
6 miesięcy temu

Co to bydzie jak wongiel pojawi się we wsi?

Dziadek
odpowiada  Bobuś
6 miesięcy temu

Dziecka wezmą KUBEŁKO i KORYTKO ŚWINIOWE i bedoo zbiyrać

Inita
odpowiada  Bobuś
6 miesięcy temu

Jak to co będą mieli ciepło w zimę a my w mieści będziemy płacić rachunki czterokrotnie wyższe a i tak zimno w mieszkaniu będzie.

pra
6 miesięcy temu

ktos powinien zaplacic za koszty tej paniki . kto ? lekarz wzywajacy, dyspozytor ? Myslę, że w tym wypadku pierwszy lekarz który zdiagnozowała uraz stopy i polecił dyspozytorowi wezwac smiglowiec. Nie ma dyskusji ktos powinien zapłacic – zwrot srodków podatnika. ta sytucja opisana prze TVP to jawny dowód lania na podatnika srodki , podatki . Totalny idiotyzm, nieuctwo

Zorientowany
odpowiada  pra
6 miesięcy temu

Czytam po raz 3.. i nie widzę – gdzie niby w artykule jest informacja, że osobą zgłaszającą był lekarz???

Zorientowany
odpowiada  pra
6 miesięcy temu

Tak a propos nieuctwa – kłania się umiejetność czytania ze zrozumieniem..

miejscowy
6 miesięcy temu

to koło pojazdu miało 1.5 metra za obrys pojazdu czy rowerzysta szedł na żyletkę bez obserwowania przedpola jazdy i zachowania szczególnej ostrożności widząć a raczej nie że kierowca auta wykonuje manewr..tak by usłyszał każdy kierowca auta-nie roweru-wina całkowita roewrzysty!!! przed chwilą zabierałem auto z pobocza i widząc dwóch na rowerze odczekałem ..a mogłem iść do auta i otworzyć drzwi przed nimi a potem obarczyć ich za wjazd we mnie bo nie wysiadałem a wsiadałem

M43
odpowiada  miejscowy
6 miesięcy temu

Pewnie piloci muszą wylatać godziny? 🙂

DRON
6 miesięcy temu

Taniej było by zamówić Drona LPR to za chwile to niech zaciąga szybowce ma na miejscu

34
0
Napisz co o tym sądziszx