Najbardziej nietypowa kolizja rowerzysty z BMW. W akcji 3 wozy straży pożarnej i LPR!

Udostępnij
Tweet

Takie scenariusza kolizji i zaangażowania służb próżno szukać w kronikach powiatu ostrowskiego. Przed godziną 13 w Wysocku Wielkim na ulicy Kościelnej doszło do „zderzenia” samochodu osobowego BMW z rowerzystą.

Jak ustalili ostrowscy policjanci, 48-letni kierowca BMW zatrzymał się. Przymierzał się do zaparkowania na miejscu postojowym. W tym celu skręcił koła i w ten sposób spowodował, że omijający go rowerzysta zahaczył o jedno z nich i przewrócił się.

Na miejsce wysłano patrol policji. Poszkodowany 35-letni rowerzysta zaczął uskarżać się na ból stopy. Dyspozytor medyczny podjął decyzję o wysłaniu śmigłowca LPR z medykami na pokładzie. To pociągnęło za sobą zadysponowanie dwóch zastępów straży pożarnej z Ostrowa i wozu OSP z lokalnej jednostki.

Mężczyzna domagał się prześwietlenia stopy. Lekarz po przebadaniu stwierdził, że na ten moment nie jest konieczny transport do szpitala i 35-latek został na miejscu, bez darmowego lotu śmigłowcem.

Policjanci z drogówki uznali, że w tym zdarzeniu należy stwierdzić współwinę obu kierowców. Po zbadaniu alkomatem obaj okazali się trzeźwi.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie przeżył przygniecenia przez koło traktora
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daniel
1 rok temu

To jakiś żart? LPR powinien być wysyłany tylko w przypadku zagrożenia życia! Pozniej biadolenie, że sluzba zdrowia nie ma pieniedzy, jak tak gospodaruja środkami to nie ma co sie dziwic.

Pipi
1 rok temu

Śmigłowiec LPR do stópki!!! A ile to kosztuje???

Niestetypolak
1 rok temu

Wymijaja gnojki samochody trzymając centymetr odległości. Bardzo dobrze.

Draiwer
1 rok temu

I jak ta Polska ma istnieć, przez jednego czy innego buca koszty są cholendarne, że też od razu nie wzywają karawanu I tego czarnego z kropidłem, to dopiero rachunek by się powiększył, masakra.

Max
odpowiada  Draiwer
1 rok temu

Jak się chce „zabłysnąć ” trudnym słowem, to wypadałoby je poprawnie napisać -„HORRENDALNE „, szanowny Panie..bo wyszło tak ,że raczej się Pan ośmieszył..

lty
odpowiada  Max
1 rok temu

kolejny polonista idiota – nie o to loto w tym felietonie

Max
odpowiada  lty
1 rok temu

Obojętnie „o co loto” – zasady poprawnej polszczyzny obowiązują…mógł głupek napisać ,że koszty są olbrzymie ,potężne itp.. chciał błysnąć trudnym słowem – i wyszedł na idiotę . Ale takich nieuków i tępaków niestety coraz więcej.. i co gorsze – za mądrych się uważają ..

XXX
odpowiada  Draiwer
1 rok temu

jakie są koszty? chyba HORRENDALNE?????????????????

Mandaryn
1 rok temu

Rowerzystą był prominentny działacz PiS.

bc
1 rok temu

Rowerzyści zawsze narzekają, ze kierowcy mijają ich o 20 cm.
A ile może wystawać skręcone koło?

Bobuś
1 rok temu

Co to bydzie jak wongiel pojawi się we wsi?

Dziadek
odpowiada  Bobuś
1 rok temu

Dziecka wezmą KUBEŁKO i KORYTKO ŚWINIOWE i bedoo zbiyrać

Inita
odpowiada  Bobuś
1 rok temu

Jak to co będą mieli ciepło w zimę a my w mieści będziemy płacić rachunki czterokrotnie wyższe a i tak zimno w mieszkaniu będzie.

pra
1 rok temu

ktos powinien zaplacic za koszty tej paniki . kto ? lekarz wzywajacy, dyspozytor ? Myslę, że w tym wypadku pierwszy lekarz który zdiagnozowała uraz stopy i polecił dyspozytorowi wezwac smiglowiec. Nie ma dyskusji ktos powinien zapłacic – zwrot srodków podatnika. ta sytucja opisana prze TVP to jawny dowód lania na podatnika srodki , podatki . Totalny idiotyzm, nieuctwo

Zorientowany
odpowiada  pra
1 rok temu

Czytam po raz 3.. i nie widzę – gdzie niby w artykule jest informacja, że osobą zgłaszającą był lekarz???

Zorientowany
odpowiada  pra
1 rok temu

Tak a propos nieuctwa – kłania się umiejetność czytania ze zrozumieniem..

34
0
Napisz co o tym sądziszx