Rząd zachęcał do zbierania chrustu, ale ten to przesadził

Spektakularna akcja policji w Szczurach, niedaleko fotoradaru. Kilka radiowozów wysłano do jednego auta z przyczepką wypełnioną drewnem. Od czego się to wszystko zaczęło?

Około godziny 18.30 patrol policjantów z gminy zauważył volkswagena golfa z przyczepką, którego kierowca na widok radiowozu zjechał na pobocze. Mężczyzna rozpoczął ucieczkę pieszo.

Policjanci byli z grupy wysportowanych i dogonili uciekiniera. Okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo nie chciał zdradzić skąd pozyskał drewno. Ponieważ istniało podejrzenie, że jest skradzione wezwano na miejsce policjantów z wydziału kryminalnego, leśników oraz grupę dochodzeniowo-śledczą.

Przypominamy, że nie wolno zabierać z lasu nawet chrustu bez zgody leśniczego. Warto dodać, że cena drewna opałowego wzrosła około dwukrotnie.

Kierowcy, którzy pomimo prawomocnego zakazu prowadzenia samochodów, nie stosują się do orzeczonego zakazu, mogą liczyć się z utratą prawa jazdy na okres od 1 roku do lat 15.

Warto też wiedzieć, że w takim przypadku Sąd może także orzec wobec kierowcy karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zapalił się w trakcie jazdy
Subskrybuj
Powiadom o

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
fredek
1 rok temu

gościu musi mieć krzepę że tyle drzewa załadował

MilordVonCiul
1 rok temu

Do czego to doprowadzi?
A jeszcze ciepło jest.

Konfederata
1 rok temu

Rząd? To nie Rząd tylko przestępcza grupa trzymająca władzę z Nowogrodzkiej.

Nick
1 rok temu

To co widac na zdjęciu to nie jest chrust

AudiRS6
1 rok temu

Policjanci byli z grupy wysportowanych…hmmm…wysportowani to oni tam wszyscy są, bo biegają na punkty. A może ci wysportowani Policjanci będą pieszo gonić kierowców łamiących przepisy, bo ci z drogówki i te wielkie piz.y ze SPEEDA to się nie nadaję do niczego. Hehehe całe życie mam z nich beke w ch.j…

Jestem.
odpowiada  AudiRS6
1 rok temu

Jak tam kredyty bolku. Pocisz się? Cały czas mam beke z ciebie. Nawet napisać poprawnie nie umiesz.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Jestem.
Nick
odpowiada  AudiRS6
1 rok temu

Bekę to mamy z ciebie. Pisać nie umiesz a komentujesz.

mały
1 rok temu

Rząd pewno będzie to „badał”

Zjeb
1 rok temu

Spektakularne… Trzeba było jeszcze LPR wezwać..

Polka
1 rok temu

Chłopina chciał się zabezpieczyć na zimę, przyjdzie nam wszystkim zbierać chrust, a tłuste koty będą koszule rozpinać z gorąca….

M M = M
1 rok temu

Grzyby można legalnie zbierać JESZCZE ZA DARMO, ale kilka leżących uschniętych gałęzi, które i tak pewnie potem korniki strawią już nie.

Nick
1 rok temu

PIS winny. Za rządów POiPSL ludzie tak nie robili.

36
0
Napisz co o tym sądziszx