OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Piknik żużlowy na Rynku – fotorelacja

Piknik żużlowy na Rynku – fotorelacja

Ostrowski rynek zamienił się w małe miasteczko żużlowe. Tomasz Gapiński i Jakub Poczta rozdali wczoraj setki autografów, prezes TŻ Ostrovia Waldemar Górski odpowiedział na mnóstwo pytań. W wydarzeniu wzięło udział wielu kibiców i fanów żużla.

Przygotowano konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci, bezpłatną watę cukrową, a natura zapewniła piękną pogodę.

Piknik żużlowy to zwycięskie zadanie Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
6 komentarzy
Stary kibol
4 lat temu

Oooooo takiego gościa się nie spodziewałem! Legenda ostrowskiego speedwaya Pan Żużlowiec, w swoim czasie niekwestionowany mistrz ostrowskiego toru, pan Jacek! Miło widzieć chociaż na foto! Zdrowia panie Jacku!

mama
4 lat temu

ocieplanie wizerunku ? Po tylu bezsensownie utopionych milionach nie wiele pomoże .

Barbara
4 lat temu

Jacek dlaczego ty nie jesteś w składzie

KIK
4 lat temu

ooo widzę był ten śmieszny prowadzący krótko obcięty z kitką co wali sucharami jak łysy warkoczami 🙂

Fan
4 lat temu

O jak zajefanie się dowiedzieć w poniedziałek że piknik żużlowy był w niedzielę hahaha

6
0
Napisz co o tym sądziszx
×