Obchodzili jubileusz stowarzyszenia

Udostępnij
Tweet

W sobotni wieczór w sali OCK odbył się jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia „Ludzie dla ludzi”. Stowarzyszenie zostało założone w czerwcu 2012 przez Łukasza Mikołajczyka wspólnie z nauczycielami i rodzicami uczniów ostrowskiej „dziewiątki”. – Działamy intensywnie, głównie z projektami dla dzieci i młodzieży oraz seniorów. Prowadzimy klub Senior+, organizujemy kolonie i półkolonie dla dzieci, wieczory dla duszy i wiele innych ciekawych projektów. – wyliczał Mikołajczyk.

Gościem specjalnym jubileuszu był Grzegorz Płonka, bohater filmu „Sonata”, który zagrał dla publiczności wspaniały koncert.

W Jubileuszu uczestniczyło wielu znakomitych gości na czele z minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Prawo serii dało o sobie znać
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
1 rok temu

Pani z Pacanowa zadziałała i minister poleciał natychmiast. Kto stoi za Malągową i kto jej broni. Jak wyszła sprawa łamania w szkole Kodeksu Pracy to powinna natychmiast wylecieć z ministra. Ba, powinna sama się podać do dymisji. Ale kto? Malagowa? Nigdy, dla niej ważna kariera nie zważając na nikogo. Kobieto czy wiesz co to wstyd? Ludzie pamiętają jak ich traktowałaś, pamiętają jak przez Ciebie kasę tracili… Twoje postępowanie na zawsze pozostanie w Internecie- tam nic nie ginie. 

obserwator
1 rok temu

ale maj miny na tych zdjeciach, zadowoleny tylko zalozyciel i mm.

20
0
Napisz co o tym sądziszx