Obchodzili jubileusz stowarzyszenia

W sobotni wieczór w sali OCK odbył się jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia „Ludzie dla ludzi”. Stowarzyszenie zostało założone w czerwcu 2012 przez Łukasza Mikołajczyka wspólnie z nauczycielami i rodzicami uczniów ostrowskiej „dziewiątki”. – Działamy intensywnie, głównie z projektami dla dzieci i młodzieży oraz seniorów. Prowadzimy klub Senior+, organizujemy kolonie i półkolonie dla dzieci, wieczory dla duszy i wiele innych ciekawych projektów. – wyliczał Mikołajczyk.

Gościem specjalnym jubileuszu był Grzegorz Płonka, bohater filmu „Sonata”, który zagrał dla publiczności wspaniały koncert.

W Jubileuszu uczestniczyło wielu znakomitych gości na czele z minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

CZYTAJ  Dlaczego stoją pod punktami Energi?

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
5 miesięcy temu

Pani z Pacanowa zadziałała i minister poleciał natychmiast. Kto stoi za Malągową i kto jej broni. Jak wyszła sprawa łamania w szkole Kodeksu Pracy to powinna natychmiast wylecieć z ministra. Ba, powinna sama się podać do dymisji. Ale kto? Malagowa? Nigdy, dla niej ważna kariera nie zważając na nikogo. Kobieto czy wiesz co to wstyd? Ludzie pamiętają jak ich traktowałaś, pamiętają jak przez Ciebie kasę tracili… Twoje postępowanie na zawsze pozostanie w Internecie- tam nic nie ginie. 

obserwator
5 miesięcy temu

ale maj miny na tych zdjeciach, zadowoleny tylko zalozyciel i mm.

..
5 miesięcy temu

A wyjaśnił Pan M. za co wyleciał ze stanowiska Wojewody ?

Przedstaw się
odpowiada  ..
5 miesięcy temu

Ten komuch? Za co?

Rafał Baron
5 miesięcy temu

No proszę . Gdzie flesze i tv tam i starosta Rajski . Dobrze że pusta maląg nie chciała zabłysnąć i nie chciała przywitania jak w Sochaczewie idiota pisowski . Stado baranów i tyle i tak jak mówicie wybory się zbliżają to świnie do koryta wstają .

Obywatel
5 miesięcy temu

Malagowej się spółdzielnia rozleciala to rocznice stowarzyszenia świętuje. Teraz na emerytów musi liczyć bo nauczyciele ja oleją za oszukiwanie na kasie przez złe umowy na jakie zatrudniała Malagowa i Kolinska. Niech kasę odda ze swoich. Ludzie zostali oszukani. Malągowa musi odejść.

Fionaaa
5 miesięcy temu

WYBORY BLISKO….PROMUJ SIĘ KTO MOŻE

J 23
5 miesięcy temu

Tam tylko staruchy co im młode lata w głowie a różaniec by wzięli na ten koniec a nie flirty a jak ta widzę M M. I tego kurdupla Ł. To żygam

Konfederata
5 miesięcy temu

Komuniści znakomitymi gośćmi? Co za czasy…

G. M.
5 miesięcy temu

Przerost formy nad treścią.

michał
5 miesięcy temu

stado baranów i owiec może łyknąć trochę kultury, we wrześniu padnie znowu hasło c19 i założyć kagańce i czar pryśnie

20
0
Napisz co o tym sądziszx