Odkryli jak zaoszczędzić sporo pieniędzy przy drogim paliwie. Ujawniamy sposób

Udostępnij
Tweet

Ceny na stacjach paliw trzymają się tuż pod psychologiczną barierą 8 zł/litr. Wiele osób, zwłaszcza w ciepłym okresie, zastanawia się jak efektywnie oszczędzić pieniądze. Czy jeździć rowerem, nawet jeśli nie swoim to tzw. miejskim, który do 2 godzin jest bezpłatny. Chodzić pieszo, a może podróżować ze znajomymi z pracy? Jest jeszcze jeden sposób.

Pracownicy MZK policzyli, że jeżdżąc na trasie Ostrów Wlkp. – Kalisz przez 22 dni robocze w miesiącu można zaoszczędzić 423 zł w miesiącu. Przy trzech miesiącach można liczyć na zysk 1355 zł!

Jak kupić bilet okresowy na autobus?
To bardzo proste wejdź na stronę internetową MZK i sprawdź metody zakupu https://mzk-ostrow.com.pl/bilety/

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Demolka na stadionie (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

49 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
oburzony propagandą
1 rok temu

to jakaś propagandowa kpina !!! MZK powinno być zlikwidownea a nie dostawać z miasta ponad 10 mln rocznie, pare razy musiałem jechać do Kalisza autobusami MZK, z Ostrowa do centrum to godzina jazdy tam odbierali mnie znajomi, w innym przypadku podróż trwałaby 1,5 godziny, takie propozycje panowie z MZK według mnie są infantylne

Passenger
1 rok temu

Jedno trzeba przyznać – rozkład jazdy jest beznadziejny. Z przystanków odjadą 3 autobusy w ciągu 10 min, a później przez godzinę nic.
Także przez centrum przesiadkowe nie opłaca się jeździć na krótszych trasach bo jeśli jest 15 min pieszo autobus przejeżdżający przez centrum przesiadkowe jeździ dłużej.
Taki brak efektywności nigdy by nie przeszedł, gdyby nie finansowanie ze środków miasta. Centrum przesiadkowe było najgorszą inwestycją wszechczasów w Ostrowie. Teraz miasto będzie dopłacać za stracone wozokilometry przez najbliższe 30 lat.

miejscowy
1 rok temu

W swoim powiecie autobusy polikwidowali a druga sprawa żaden nie zawiezie na 6 na 7 i nie wróciśz po 15 czy 16 do domu..pozostaje auto bo każdy w innym kierunku nawet z domu..

Mieszkaniec rynku
1 rok temu

Ludzie narzekają na ceny paliw i wysoką inflację ale najwidoczniej jeszcze nie jest tak źle skoro stać ich na stołowanie się w knajpach na rynku gdzie wiadomo jakie ceny.

Kasia
odpowiada  Mieszkaniec rynku
1 rok temu

W rynku same urzędasy. Normalni ludzie jedzą w weekend na Góreczniku, w tygodniu gotują sami

McJ
1 rok temu

Nie stać Ciebie na jazdę autem? To je sprzedaj i przerzuć się na rower lub autobus – proste.
Czasy kupowania samochodów za pół wypłaty i przejażdżek za drobniaki odchodzą do lamusa.

49
0
Napisz co o tym sądziszx