Kaczątka przyszły na świat w areszcie

Ptaki książek nie czytają – mawiają ornitolodzy. Z podobnego założenia wyszła kacza rodzina, która osiedliła się za murami ostrowskiego aresztu. Teraz przyszły na świat kaczątka.

– Przyjęło się, że sposób w jaki budowane są jednostki penitencjarne, potrafi przysporzyć dreszczy na karku. Jednak jak pokazuje przykład ostrowskiego aresztu, nie u wszystkich😉. Od rana po dziedzińcu spaceruje gromada niedawno wyklutych kaczuszek w towarzystwie kaczej mamy🦆. Co prawda tyle wolnych wakatów nie posiadamy👮‍♂️👮‍♀️, ale miejsca przy oczku na pewno dla nich nie zabraknie🤗.

Oczko wodne było elementem projektu stworzenia zakątka zieleni na terenie aresztu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pieniądze były zakopane w lesie
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ala
1 rok temu

Więcej takich pozytywnych wiadomości chciałoby się czytać.

Ostrowianka
1 rok temu

Niech więźniowie lub jak ich nazwa osadzeni pilnują żeby krzywda się nie stała ,jeszcze kot się dobierze ,będą mieli zajęcie.

Zenek
1 rok temu

Faktycznie. Kaczki w pierdlu. To całkiem niezła prognoza na przyszłość…

Ciekawe co żre kot Jarka?
1 rok temu

Nasz ,,Kaczor” u ,,góry” już dawno powinien siedzieć w areszcie i jemu podobni też, tylko kota jego puścić wolno , bo on nic niewinien za to , że ma takiego głupiego pana. Ciekawe czy dożyjemy takich czasów, aż ich w końcu dopadnie ręka sprawiedliwości?

Studencik
odpowiada  Ciekawe co żre kot Jarka?
1 rok temu

Ciekawe czy dożyjemy takich czasów, gdzie boomerzy za po przestaną sie wyzywac z tymi za pisem, w każdym możliwym do tego miejscu, nawet pod postem, który w całości jest apolityczny xd
to pokolenie musi chyba wymrzeć bo jedni drugich wart

Mieszkaniec
odpowiada  Ciekawe co żre kot Jarka?
1 rok temu

Dokładnie

Gimbo
odpowiada  Ciekawe co żre kot Jarka?
1 rok temu

Ja nie znam nikogo o nazwisku Kaczor co by rządził Polską jedynie bardzo dobrego Aktora Kazimierza Kaczora z Filmu Jan Serce,Polskie Drogi,czy Arternarywy 4 chyba że masz na myśli Kaczora Donalda twojego Idola

7
0
Napisz co o tym sądziszx