Zdjęli go z wisielczej pętli

Udostępnij
Tweet

Nie tylko czuwanie nad bezpieczeństwem na drogach, ale również ratowanie ludzkiego życia jest wpisane w obowiązki policjantów. Funkcjonariusz z Pleszewa uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych udało się zapobiec tragedii.

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach na terenie powiatu pleszewskiego. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w jednej z podpleszewskich miejscowości mężczyzna chce targnąć na swoje życie.

– Na miejsce pojechali policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego pleszewskiej komendy sierż. szt. Bartosz Chmiel, st. sierż. Dawid Dydo i st. post. Piotr Skrzypczak. Gdy policjanci byli w pobliżu mieszkania, usłyszeli krzyki kobiety, która prosiła o pomoc. Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie. Po wejściu do mieszkania, zdjęli pętle z szyi nieprzytomnego mężczyzny i udzielili mu pierwszej pomocy – relacjonuje pleszewska policja.

Oczekując na przyjazd załogi pogotowia ratunkowego przez cały czas monitorowali czynności życiowe 54-latka. Zdecydowane i szybkie działanie policjantów uratowało życie mężczyzny. Trafił on pod opiekę lekarzy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrovia pogoniła Orła Łódź
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
olek
2 lat temu

za rudego zyło sie jak w bajce,podwyzka ymyrytury 6 zł,praca do smierci

Robert Pasik
2 lat temu

To właśnie to . Puste gadanie zasranego rządu . Ludzie głosując na śmierdzący i złodziejski pis przejrzeli na oczy i stwierdzili że nie da się wyżyć za to co zarabiają . A zaznaczę będzie jeszcze gorzej . Tak więc złodziejskie świnie z pisu pogratulujcie sobie bo z śmierć tych ludzi o słabej psychice wy odpowiadacie . A wielcy zwolennicy pisowskich świń niech pomyślą to naprawdę nie boli . Mam gdzieś kto będzie Zarządzał naszym Pięknym Państwem tylko to My musimy mieć opiekę Państwa i czuć się tu dobrze a Jak na razie to idziemy ku upadkowi . Ciężko będzie odbudować po takich Świniach znów nasz Kraj .

Ano prawda
odpowiada  Robert Pasik
2 lat temu

Grube słowa, ale w pełni zrozumiałe, w prywatnych rozmowach jeszcze gorsze o pisowcach inwektywy się słyszy. Nie zapominaj o księżach, gorliwie wspierali budowanie pisowskiego systemu.

Milicja
2 lat temu

Eko groszek drogi to dobija ludzi Ukraincy jak uciekali to powinni w kieszeniach przywieźć węgiel byłoby czym palić a teraz bida

Pan
odpowiada  Milicja
2 lat temu

Przestań pisać takie rzeczy.a ci mają Ukraińcy do tego

Psychiatra Carycy
2 lat temu

Dzięki pisowi moje 200000 odłożone na emeryturę po 7 latach jest warte 100000. Dzięki Jarek! Dzięki Pinokio! Dzięki Glapa! Niedługo co drugi zacznie się wieszać

Andrzej
odpowiada  Psychiatra Carycy
2 lat temu

Ale gospodatrka hulała przez dwa lata pandemii, teraz przez pieć lat będziemy za to płacić a pewne zmiany jak utrata wartości pieniądza będa już nieodwracalne

Ugo
2 lat temu

To chyba nie chciał się powiesić

Lividium
odpowiada  Ugo
2 lat temu

Mam gdzieś bany i inne jedno wiem że człowiek gdy chce się powiesić nikogo nie informuje tylko robi to

Wiśta wio.
odpowiada  Lividium
2 lat temu

Baba mu przeszkodziła i będzie musiał tak żyć.

Znamy to
odpowiada  Lividium
2 lat temu

A o ile chciał to zrobić to i tak to zrobi

11
0
Napisz co o tym sądziszx