Znikła kontrowersyjna tablica z Ratusza

Udostępnij
Tweet

– Mamy to! Nie ma jej w przestrzeni publicznej! Koniec z laurką dla „wyzwoleńczej” Armii Czerwonej w sercu miasta! Cieszę się bo to dla mnie osobiście dowód, że z determinacją i konsekwencją w działaniu można zmienić niejedno, nawet mając na dzień dobry większość przeciw sobie. Radny opozycyjny wcale nie jest bezradny! – pochwalił się Piotr Lepka, radny miejski.

W trakcie sesji Rady Miejskiej w kuluarach dotarła do mnie informacja o zdemontowaniu tablicy pamiątkowej na ratuszu. Zaskoczył mnie tryb, wszak kalendarz (nadzór wojewody) wskazywał na późniejszy termin. Myślałem, że umówię się z organem wykonawczym i uwiecznimy ten symboliczny moment. Zrobiono to po cichu ale liczy się efekt.

Za tryb „bez zbędnej zwłoki” podziękowałem organowi wykonawczemu naszego miasta na koniec sesji w imieniu swoim i Klubu Radnych PiS. Ufam, że Klub Koalicji Obywatelskiej z Przewodniczącym Marianem Herwichem przyjmie taki obrót sprawy z pokorą i szybko oswoi się z brakiem tej tablicy. – dodał Lepka.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Te firmy sprowadzały zboże z Ukrainy!
Subskrybuj
Powiadom o

62 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olo
1 rok temu

To może polityków też tak usuniemy to są największe pijawki i nieudacznicy tego kraju

Tomaszek
1 rok temu

Tak się gumkuje historię. Niedługo dowiemy się, że to zwykli ludzie, pistolecikami i widłami pogonili hitlerowców do Berlina. Oczywiście pod dowództwem żołnierzy przeklętych.

Ricky
1 rok temu

Wszyscy radni, którzy głosowali za pozostawieniem tablicy iditie na ch*j!

do Rickiego kretyna
odpowiada  Ricky
1 rok temu

Ty tam jesteś Ricky, więc wybacz, towarzystwo nieodpowiednie.

62
0
Napisz co o tym sądziszx