Wypadek na trasie Ostrów – Odolanów. Droga zablokowana

Kwadrans po godzinie 7 rano doszło do wypadku na trasie Ostrów Wielkopolski – Odolanów. Jadąc drogą wojewódzką przez las stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i dachował.

Mężczyzna, obywatel Ukrainy, był przytomny. Zespół pogotowia ratunkowego postanowił zabrać go do szpitala. Droga o godzinie 8 była jeszcze zablokowana.

Z najnowszych ustaleń wynika, że obywatel Ukrainy jadąc w stronę miejsca pracy w Ostrowie wyprzedzał busa. Prędkość jego samochodu wynosiła ponad 160 km/h (na takiej wartości zatrzymała się wskazówka licznika). Po wypadnięciu z drogi z samochodu wypadł silnik oraz tylna oś.

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anna
8 miesięcy temu

Masakra i cały gniew Polaków , poszedł na jednego biednego Ukraińca , który miał w tym dniu pecha . Ludzie , szukacie tylko pretekstu , żeby wylądować złość na to co się teraz dzieje w Polsce. To nie ,,on,, jest winny

Breko
8 miesięcy temu

Wy ale macie opinie,a jak Polaczki pracowali w RFN ,NRD i zakupili polo z 78roku a w domu syrenka to co nie było szpanerstwa .a wy się czepiacie nieważne kto czy Polak czy Ukrainiec czy inny obywatel że rozbił auto a ty jeden z drugim nie przekraczasz prędkości itd a SMS nie piszesz , najpierw popatrz na siebie bo każdy popełnia błędy.

Nowy
odpowiada  Breko
8 miesięcy temu

Breko breko pampers pełny…

Polak
8 miesięcy temu

Wschodni ścierw…

Justin
8 miesięcy temu

Przynajmniej zaoszczędził na demontażu silnika

Bolo
8 miesięcy temu

Im tylko dać maszinu i….dawaj!

Amigos
8 miesięcy temu

Wyszedł sam, jak dojechałem to zbierał części z ulicy , robił przejazd innym pojazdom, cały zadrapany stan ogólny zadowalający jak po takim dzwonie.

Goodyear
8 miesięcy temu

Cztery zera na masce a piąte w środku. Psycholi w Audi i Bmw nie brakuje.

Endriu
8 miesięcy temu

auto to chyba zlepek 5 – ciu poprzedników, gruz. Chyba tylko lusterka są oryginalne
.

Ostatnio edytowany 8 miesięcy temu by Endriu
StopDrogowymPiratom
8 miesięcy temu

nie ważne czy Ukrainiec, Polak czy inna narodowość,,, Nowobogaccy Polacy wcale nie są lepsi, no bo przecież jak,, ja mam audi, mercedesa, bmw, to musze wyprzedzić kia, fiata, hyundaia,,, jezdze przez ten las codziennie,,, Debile wyprzedzają ” na trzeciego’ i i tak spotykamy się na światłach przy długiej… Polak w szybkim aucie= DEBIL

Alis
8 miesięcy temu

No już bo UKRAINIEC!!!!
Obyście POLACZKI nie byli na ich miejscu, i obyście nie musieli stać się INTRUZAMI W innym państwie. Więcej empatii i współczucia a każdemu będzie żyło się łatwiej. A wypadek jak wypadek…nadmierna prędkość , być może brak umiejętności, nieuwaga, pośpiech jak u wielu z Nas.
Pozdrawiam wszystkich ZŁOŚLIWCÓW!!!

60
odpowiada  Alis
8 miesięcy temu

Co ty wypisujesz oni więcej mają kasy jak Polacy trzeba zobaczyć jakie zakupy robią po galeriach i w kauflandzie a zaś autobusy za darmo wojna wojna ale bez ściemy a Polacy za ich ralitasy płacą niestety??

mariano
odpowiada  Alis
8 miesięcy temu

Nie porównuj Ukraińców do Polaków BO TEGO SIĘ PORÓWNAĆ NIE DA …Wojna po której zgineło 600 000 Polaków kraj zniszczony w 80 procentach do tego rozkradziony przez Niemców , Rosjan i Ukraińców bez jakiegokolwiek wsparcia militarnego o finansowym nie wspomnę nikt nam Polski nie pomógł odbudować …gdyby Polacy mieli w 1939 roku takie wsparcie militarne jak Ukraińcy obecnie to drugiej wojny światowej by w ogóle nie było a Polskie flagi powiewały by w Berlinie już w Październiku 1939 roku …

Kojek
odpowiada  Alis
8 miesięcy temu

Intruzami to zaczynamy być we własnym kraju, bo „przyjaciele za wschodniej granicy” zaczynają mieć większe prawa niż my – POLACY. Żłobki, przedszkola, lekarze – pierwszeństwo. Nawet kurka wodna nadal wiszą ich flagi, gdzie moim zdaniem powinny być już dawno pościągane !!!! Tu jest POLSKA a nie UKRAPOL. Bez odbioru.

25
0
Napisz co o tym sądziszx