Zawodowy kierowca uszkodził strażakom całkiem nowy wóz

Powracamy do zdarzenia, które miało miejsce w poniedziałkowy poranek. Na skrzyżowaniu Staroprzygodzkiej i Brzozowej zderzyła się ciężarówka z osobówką. Kilka chwil później uszkodzony został wóz straży pożarnej.

Na miejsce wysłano strażaków z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Jankowa Przygodzkiego. I to właśnie ochotnicy zabezpieczali teren zdarzenia. Jeden z samochodów ciężarowych mijających ich wóz strażacki zahaczył go i uszkodził lusterko.

Na miejscu przeprowadzono czynności do kolizji oraz wezwano kierownictwo z Komendy straży pożarnej do spisania protokołu.

CZYTAJ  50-latek wpadł z wieloma dopalaczami

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zębców
1 rok temu

Tak Tak kierowca ciężarówki baran ale to Strażacy go kierowali i pokazywali że może jechać i to tak naprawdę ich wina bo na dodatek ustawili się metr od krawężnika przy samym skrzyżowaniu patrzyli że kierowca ma utrudniony wjazd wraz z kierowcą wozu strażackiego nikt z nich nie reagował jak kierowca się wycofywał i wjeżdżał jeszcze raz, tylko mówili jeden do drugiego że zaraz przypieprzy. I przypominam że to oni kierowali ruchem.

Mieszkaniec Ostrow
1 rok temu

Tak go kierowali strażacy że nie starczyło miejsca i zahaczyl

Muchozol
1 rok temu

umi jeżdzać

Lividium
1 rok temu

całkiem nowy wóz całkiem przypadkiem

Rafał Baron
1 rok temu

No i wszystko jasne . Nie dość że baran z ciężarówki gdzie na kredyt prawo jazdy zrobione bo trza iść za kierowce tyra . to jeszcze POT i cóż więcej dodać. A morał . JAK SIĘ NIE NADAJESZ DO ŁOPATY IDZIESZ NA KIEROWCE TYRA . Halo policja może weźmiecie się za tych BARANÓW w tyrach i zaczniecie się im przyglądać i ich manewrom bo w sobotę na skrzyżowaniu Długa a Odolanowska idiota miał warunkowe w prawo a pojechał prosto jak zwróciłem uwagę na CB to mało nie zapluł mikrofonu . Pozdrowienia cymbale i wykup sobie kurs doszkalający z przepisów . Bo te 20 % kierowców zawodowych cierpi przez was debile .

kuba
odpowiada  Rafał Baron
1 rok temu

a który kierowca tira jest normalny?

Muchozol
odpowiada  kuba
1 rok temu

Też ciebie odrzucili na psychotestach

Ela
odpowiada  kuba
1 rok temu

Ja jestem kierowcą tira i wypraszam sobie takie insynuacje, Pan pewnie odpadł w przedbiegach i stąd taka flustracja.

gość p
1 rok temu

faktycznie wóz na klocki

9
0
Napisz co o tym sądziszx