Postrzelił kota. Miłośnicy zwierząt życzą mu wszystkiego najgorszego

Kilka dni temu na terenie Ostrowa Wielkopolskiego doszło do postrzelenia kotki „Łatki”. Czeka ją operacja, a sprawca jest poszukiwany.

Około godziny 19 Łatka wyszła na tradycyjny spacer. Na trasę obrała pola w rejonie ulic Żniwnej i Kłosowej.

Już po 20 minutach wróciła z dwoma ranami postrzałowymi. Jedna z nich znajduje się w lewej łopatce przy kręgosłupie oraz tylnym prawym podbrzuszu. W tych miejscach tkwią śruty co wykazało zdjęcie rentgenowskie. Łatka po postrzale jest bardzo słaba, a jednocześnie troskliwie opiekuje się i karmi swoje cztery małe, 3,5 tygodniowe kocięta.

Internauci zastanawiają się kto na ulicy Żniwnej w Ostrowie Wielkopolskim „zabawia” się w polowanie.

Obecnie trzeba czekać około miesiąca. Teoretycznie może żyć ze śrutem, ale zwierzę cierpi, poza tym istnieje ryzyko infekcji.

Internautów skupionych wokół profilu Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt na tyle zbulwersowała sprawa, że nie szczędzili słów.

A teraz coś do ZWYRODNIALCA. Za to co zrobiłeś życzę Ci kilku dni kumulacji rozwolnień w każdym miejscu w którym się znajdziesz, abyś zafajdał sobie wszystkie gacie. A gdy to się będzie działo to sobie przypomnij…. za co to !!!!

Co za bandyta, jemu śrut w tylek 😡

Szok !Potwór nie człowiek !

Ustrzelić takiego bydlaka….

POLECANE NEWSY
16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czarek
11 dni temu

W Kaliszu 90 procent wolno żyjących kotów poznikało w niewyjaśnionych okolicznościach! Zostały sporadyczne sztuki. Jest jakiś tajemniczy hycel od kotów, który masowo wyłapuje koty i wywozi je do Niemiec. Za jednego kota w Niemczech dostaje od 100 do 150 euro.

Spurki
14 dni temu

Pewnie Sylwia Spurek strzelała,bo Ona chce.zlikwidować zwierzęta

AdamTKMK
14 dni temu

Mam kota syberiaka który jest niestety skazany na życie w bloku.Moze i dobrze bo ma miłość całej mojej rodziny a nie stanie się celem takiego pajaca.Jak jesteś taki dobry to postrzel aamstafa jak ci stanie na drodze.

Iza
14 dni temu

Czytając te idiotyczne wpisy poniżej , widać ile półmózgów mieszka w Ostrowie.

HMMM
14 dni temu

Tak mały kamyczek do ogródka. Czy aby kotka Łatka, zachowała się odpowiedzialnie zostawiając swoje małe kocięta same bez opieki?

Sumienie grupy
14 dni temu

Wystarczy rozpytac kto się chwali po pijaku że strzela do kotów. To jakiś ćpun albo pijus .karma wraca .strzelałeś do kota lub strzelalas będą do ciebie strzelać!

Zuza
14 dni temu

No a czego mu życzyć – happy birthday? Karma wraca – pamiętaj zwyrolu. I oby cię dorwali. Druga sprawa, że koty powinny być w domu i wychodzić ewentualnie pod opieką. I oczywiście wysterylizowane. Bo nie tylko tego typu świry są dla nich zagrożeniem.

Co Ty bredzisz?!
odpowiada  Zuza
14 dni temu

Akurat będzie się chwalił po pijaku że wali do kotów z śrutówki. Weź sobie walnij porządnie baranka , pusty dzbanie. SPROSTOWANIE! WPIS DO : Sumienie grupy

Last edited 14 dni temu by Co Ty bredzisz?!
...
14 dni temu

Nieodpowiedzialność właściciela kota! Zwierzę nie ma prawa SAMO opuszczać posesji właściciela. Właściciel do ukarania !

golob
odpowiada  ...
14 dni temu

idz do szkoły podstawowej ,może cie nauczą pisać po polsku baranie

Lolq
15 dni temu

Kot się wyliże. Podejrzewam że srał na ogrodzie nieodpowiednim ludziom

Jarek
15 dni temu

Co za bydle, oby Go złapali. Policja do roboty.

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x