Postrzelił kota. Miłośnicy zwierząt życzą mu wszystkiego najgorszego

Kilka dni temu na terenie Ostrowa Wielkopolskiego doszło do postrzelenia kotki „Łatki”. Czeka ją operacja, a sprawca jest poszukiwany.

Około godziny 19 Łatka wyszła na tradycyjny spacer. Na trasę obrała pola w rejonie ulic Żniwnej i Kłosowej.

Już po 20 minutach wróciła z dwoma ranami postrzałowymi. Jedna z nich znajduje się w lewej łopatce przy kręgosłupie oraz tylnym prawym podbrzuszu. W tych miejscach tkwią śruty co wykazało zdjęcie rentgenowskie. Łatka po postrzale jest bardzo słaba, a jednocześnie troskliwie opiekuje się i karmi swoje cztery małe, 3,5 tygodniowe kocięta.

Internauci zastanawiają się kto na ulicy Żniwnej w Ostrowie Wielkopolskim „zabawia” się w polowanie.

Obecnie trzeba czekać około miesiąca. Teoretycznie może żyć ze śrutem, ale zwierzę cierpi, poza tym istnieje ryzyko infekcji.

Internautów skupionych wokół profilu Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt na tyle zbulwersowała sprawa, że nie szczędzili słów.

A teraz coś do ZWYRODNIALCA. Za to co zrobiłeś życzę Ci kilku dni kumulacji rozwolnień w każdym miejscu w którym się znajdziesz, abyś zafajdał sobie wszystkie gacie. A gdy to się będzie działo to sobie przypomnij…. za co to !!!!

Co za bandyta, jemu śrut w tylek 😡

Szok !Potwór nie człowiek !

Ustrzelić takiego bydlaka….

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Agitacja w szkole?
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Czarek
1 rok temu

W Kaliszu 90 procent wolno żyjących kotów poznikało w niewyjaśnionych okolicznościach! Zostały sporadyczne sztuki. Jest jakiś tajemniczy hycel od kotów, który masowo wyłapuje koty i wywozi je do Niemiec. Za jednego kota w Niemczech dostaje od 100 do 150 euro.

Spurki
1 rok temu

Pewnie Sylwia Spurek strzelała,bo Ona chce.zlikwidować zwierzęta

AdamTKMK
1 rok temu

Mam kota syberiaka który jest niestety skazany na życie w bloku.Moze i dobrze bo ma miłość całej mojej rodziny a nie stanie się celem takiego pajaca.Jak jesteś taki dobry to postrzel aamstafa jak ci stanie na drodze.

16
0
Napisz co o tym sądziszx