Złapany pedofil w parku miejskim zdziwił się

Powraca temat mężczyzny zatrzymanego m. in. łowców pedofilów i policjantów w ostrowskim parku miejskim. Śledczy ustalili, że pomiędzy 24 a 30 kwietnia za pośrednictwem sieci internetowej nieudolnie próbował dokonać czynu zabronionego. Nakłaniał do wykonania innej czynności seksualnej z małoletnią w wieku poniżej 15. roku życia.

Następnie umówił się w parku Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, ale czynu tego nie dokonał, bo nie zdawał sobie sprawy, że w rzeczywistości rozmawiał z osobą, która podawała się za 12-letnią dziewczynkę.

Mężczyzna dopuścił się powyższego czynu w przeciągu 5 lat od upływu 6 miesięcy za podobny czyn. Mając na uwadze grożącą wysoką karę (4,5 roku więzienia) i chcąc zapewnić prawidłowość postępowania prokurator rejonowy zawnioskował o areszt.

Sąd zgodził się z jego argumentacją i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Pierwotny artykuł

30 kwietnia po godzinie 16 doszło do zatrzymania mężczyzny, który chciał się umówić z 12-letnią dziewczynką w ostrowskim Parku Miejskim. Podejrzany trafił na policyjny dołek.

Grupa NON – Niewidzialni Obrońcy Nieletnich przeprowadzili prowokację. W ich zasadzkę wpadł 29-letni mężczyzna z Głogowa, który przyjechał na spotkanie z dzieckiem aż 150 kilometrów. Poprzez komunikator internetowy podawał, że ma 18 lat. W rzeczywistości miał już 29.

Do końca mieliśmy nadzieję, że ruszy go sumienie i nie przyjedzie na umówione spotkanie. Proponował, że kupi wirtualnemu dziecku telefon, torebkę czy co będzie chciała. Krzysztof wysyłał zdjęcia oraz filmiki swojego przyrodzenia oraz wielokrotnie podkreślał że wiek dziecka (12 lat) mu nie przeszkadza bo on za niedługo ma 18. W rzeczywistości Krzysztof z Głogowa ma 29 lat. Krzysztofowi życzymy miłej nocy w areszcie i mamy nadzieję, że już nie będzie rozmawiał ani spotykał się z dziećmi. Dobranoc i dziękujemy że jesteście z nami i nas wspieracie

Działamy na podstawie artykuły 243.KPK. Naszym zadaniem jest tropienie zagrożeń pedofilskich w sieci i ochrona realnych dzieci. Nasi wolontariusze poświęcają setki godzin na rozmowy z osobami, które stwarzają zagrożenie dla dzieci w sieci. Łowcy są cały czas w dyspozycji oraz w oczekiwaniu na ewentualne ujęcia. Nasze stowarzyszenie nie chce się skupiać tylko i wyłącznie na ujmowaniu pedofilii. Naszym marzeniem jest edukacja i budowanie świadomości wśród społeczności jak dużym problemem jest pedofilia oraz jak możemy przed nią chronić nasze dzieci. Chcemy edukować w szkołach, placówkach, domach dziecka oraz w mediach społecznościowych! Chcemy głośno wykrzyczeć całej Polsce, że pedofilia była, jest i będzie, jeżeli nie otworzymy oczu wspólnie na ten proceder!

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
majk
1 rok temu

BRAWO. Jechać z nimi do paki i kastracja – tak to powinno wyglądać.

RGW
1 rok temu

Chętnie zrobię prowokację i zapoluję na łowców tylko nie wiem na jakich siedzą stronach

NON
odpowiada  RGW
1 rok temu

Są już pod obserwacją

Lol
odpowiada  RGW
1 rok temu

Pisz na czatach np. Interia. Są tam „wolontariusze” i z pewnością przekażą sprawę. Tag nastolatki

wykorzystana
1 rok temu

wiem gdzie tacy siedzą . np na , : AnoTalk , Ome.tv itp

Prawda
1 rok temu

Jeśli nie rozmawiał z osobą małoletnią, a z osobą podająca się za małoletnią, to nie popełnił przestępstwa. Na logikę ludzie …. Przestępstwo popełnia ten co faktycznie rozmawia z osobą małoletnią….

Magic
odpowiada  Prawda
1 rok temu

Jak byś nie wiedział w tym kraju przestępstwem jest wysyłanie dziecku nagich zdjęć ….

Prawda
odpowiada  Magic
1 rok temu

A to było dziecko czy osoba podająca się za dziecko?

Magic
odpowiada  Prawda
1 rok temu

poczytaj prawo

Prawda
odpowiada  Magic
1 rok temu

Żeby mówić o przestępstwie to zdjęcia mają być wysyłane małoletnim, a nie osobie podającej się za małoletniego, żeby mówić o znamionach przestępstwa. Wystarczy trochę ruszyć głową….

Prawda
odpowiada  Magic
1 rok temu

No czytam i czytam i nic nie ma w kodeksie karnym o przestępstwie pokazywania zdjęć osobom podającym się za małoletnich….

Herman
odpowiada  Prawda
1 rok temu

Na logikę…

Skoro ktoś podaje się za małoletniego, to trzeba przyjąć do świadomości, że rozmawia się z maloletnim. Pogadamy jak będziesz miał dzieci… Wtedy światopogląd może się zmienić…
Boję się zboczeńcow…

Prawda
odpowiada  Herman
1 rok temu

Tak jest w prawie. A skazujemy według Kodeksu Karnego, a nie widzi mi się, że tak ma być…

Lividium
1 rok temu

Piękne słowa i idea po co się uganiać po parkach , zacznijcie od kościoła nie trzeba czekać szukać dzwonisz do drzwi i otwiera i mamy cię

Herman
odpowiada  Lividium
1 rok temu

Spotkałeś się w kościele z przykrym przeżyciem czy mówisz tak, bo żona męża sąsiadki z drugiego bloku Ci powiedziała?

Lividium
odpowiada  Herman
1 rok temu

Widziałem jak się wypinasz i klęczysz byłem z żona sąsiada z trzeciego bloku

Ziomuś
1 rok temu

Czyli że ja mogę się podawać za płatnego zabójcę a osobę która zechce zapłacić mi 50zł za wykonanie egzekucji podaje na policję i w momencie przekazania pieniędzy dostaje 25 lat. Chory kraj

Prawda
odpowiada  Ziomuś
1 rok temu

Na szczęście, nie. A gościu i tak wyjdziesz bo nie było znamion przestępstwa…bo nie było małoletniego, a tylko był ktoś kto podawał się za małoletniego….

Konrad
odpowiada  Ziomuś
1 rok temu

Nie ku..a… Poczekają i sprawdzą czy faktycznie zamorduje czy nie. Rozpędź się i poszukaj ściany.

łutyT
odpowiada  Ziomuś
1 rok temu

Jak już chcesz się tak bawić to weź więcej kasy niż 50 zł :D. Za 50 zł to nie ma nawet co brać klamki do ręki xD

Głębokie gardło
1 rok temu

Teraz z nim się zabawią koksy z celi hehe. 🤣🤣🤣

21
0
Napisz co o tym sądziszx