Jesteś uchodźcą z Ukrainy? Pojeździsz za darmo

Udostępnij
Tweet

Darmowy transport autobusami MZK dla uchodźców z Ukrainy: Rada Miejska Ostrowa Wielkopolskiego, podczas kwietniowej sesji, przedłużyła darmowe przejazdy.

Darmowe przejazdy będą obowiązywały do końca czerwca tego roku. Mogą z nich skorzystać obywatele Ukrainy, którzy przyjechali do Polski po 23 lutego tego roku. Wystarczy okazać pieczęć w paszporcie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  To oni włamywali się do domów
Subskrybuj
Powiadom o

67 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
1 rok temu

Czy to prawda że w razie wojny w naszym kraju kobiety Polskie nie będą mogły opuścić kraju?Co z naszymi dziećmi?Ukrainki pojadą dalej A nas nie wypuszcza?

Klara
1 rok temu

Do Polski przyjechały młode osoby i mają wszelką pomoc na Ukrainie zostały starsze osoby. Tym osobom bardzo potrzebna jest pomoc bo żyją i mieszkają w strasznych warunkach.

Magdalena
1 rok temu

W Skalmierzycach na Osadzie wsiadła Ukrainka i poszła do kierowcy,że chce kupić bilet do Kalisza,a kierowca mówi do niej Ukraina ma przejazd za darmo.Nawet nie sprawdził,czy ma pieczatkę.Moze ona nawet nie była uchodźcą,tylko już tu mieszka długi czas i pracuje.

Michał Sikora
odpowiada  Magdalena
1 rok temu

Tak to jest jak Żydzi rządzą naszym krajem…

Stefan
1 rok temu

Płacimy za przywileje obcokrajowcow. Ludzie dojeżdżają z wiosek o chorych godzinach bo polikwidowaliscie linie za chore pieniądze bo bilety strefowe to jest ponury żart. Jeszcze niedawno plakaliscie że pieniędzy nie macie ale nagle na przywileje dla obcych się znalazly. Ciekawe na kim sobie to odbijecie? 😉

Akta
odpowiada  Stefan
1 rok temu

Przypominam tylko, że MZK to komunikacja miejska, nienwiejska.

Aneta
1 rok temu

Ano bierzemy do siebie ukraińskie matki z dziećmi a my kobiety w razie czego nie będziemy mogły opuscic kraju. Tak rząd dba o nas

Xd
odpowiada  Aneta
1 rok temu

Równouprawnienie, albo wszyscy mamy takie same prawa więc i obowiązki, albo mamy większe obowiązki a więc i prawa.

1 3 4 5
67
0
Napisz co o tym sądziszx