Jesteś uchodźcą z Ukrainy? Pojeździsz za darmo

Darmowy transport autobusami MZK dla uchodźców z Ukrainy: Rada Miejska Ostrowa Wielkopolskiego, podczas kwietniowej sesji, przedłużyła darmowe przejazdy.

Darmowe przejazdy będą obowiązywały do końca czerwca tego roku. Mogą z nich skorzystać obywatele Ukrainy, którzy przyjechali do Polski po 23 lutego tego roku. Wystarczy okazać pieczęć w paszporcie.

CZYTAJ  Bus zmiażdżony przez ciężarówki

67 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
1 rok temu

Czy to prawda że w razie wojny w naszym kraju kobiety Polskie nie będą mogły opuścić kraju?Co z naszymi dziećmi?Ukrainki pojadą dalej A nas nie wypuszcza?

Klara
1 rok temu

Do Polski przyjechały młode osoby i mają wszelką pomoc na Ukrainie zostały starsze osoby. Tym osobom bardzo potrzebna jest pomoc bo żyją i mieszkają w strasznych warunkach.

Magdalena
1 rok temu

W Skalmierzycach na Osadzie wsiadła Ukrainka i poszła do kierowcy,że chce kupić bilet do Kalisza,a kierowca mówi do niej Ukraina ma przejazd za darmo.Nawet nie sprawdził,czy ma pieczatkę.Moze ona nawet nie była uchodźcą,tylko już tu mieszka długi czas i pracuje.

Michał Sikora
odpowiada  Magdalena
1 rok temu

Tak to jest jak Żydzi rządzą naszym krajem…

Stefan
1 rok temu

Płacimy za przywileje obcokrajowcow. Ludzie dojeżdżają z wiosek o chorych godzinach bo polikwidowaliscie linie za chore pieniądze bo bilety strefowe to jest ponury żart. Jeszcze niedawno plakaliscie że pieniędzy nie macie ale nagle na przywileje dla obcych się znalazly. Ciekawe na kim sobie to odbijecie? 😉

Akta
odpowiada  Stefan
1 rok temu

Przypominam tylko, że MZK to komunikacja miejska, nienwiejska.

Aneta
1 rok temu

Ano bierzemy do siebie ukraińskie matki z dziećmi a my kobiety w razie czego nie będziemy mogły opuscic kraju. Tak rząd dba o nas

Xd
odpowiada  Aneta
1 rok temu

Równouprawnienie, albo wszyscy mamy takie same prawa więc i obowiązki, albo mamy większe obowiązki a więc i prawa.

Libek z pękniętą doopą
1 rok temu

Łolaboga! Ukraińce bedo jeździły autobusami za moje piniondze. Niewyczymie

Malinowo
1 rok temu

Ukraine trzeba wspierać militarnie bo wojna toczy się tam na miejscu i tam ważą sie losy. Nie ma zgody na to aby ukraincy mieli więcej przywilei w Polsce niz rodowici Polacy, gdzie są u siebie i płacą duże podatki.

Akta
odpowiada  Malinowo
1 rok temu

Jest zgoda, jest. Burzą się nali ludzie. Zawistni.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Akta
Do Akta
odpowiada  Akta
1 rok temu

Za to nie burzą się ci bez honoru. W czasie okupacji Polacy jako jedyny naród na świecie założyli Żegotę w obronie Żydów, po wojnie żołnierzy AK skazywali na śmierć sędziowie pochodzenia żydowskiego. Oby historia się nie powtórzyła.

Polak
1 rok temu

Won z naszego kraju.!!!

Ostrowiak
1 rok temu

Jakim prawem radni fundują bezpłatne bilety ukraincom?. To hucpa rodem z Pisiorow. Teraz zagłosuje na kandydatów Konfederacji a wy won z Ratusza

Polak
1 rok temu

Po****ło was ci uchodźcy to bogaci ludzie którzy robią z siebie wielkie ofiary wojny zobaczcie jakimi furami jeżdżą mają kasy więcej jak zwykly obywatel niech wyjadą do Niemiec a nie żerują na biednych Polakach

67
0
Napisz co o tym sądziszx