Uciekł po kolizji na Rondzie Bankowym

W poniedziałek doszło do – wydawać by się mogło – tradycyjnego scenariusza kolizji na Rondzie Bankowym, ale przebieg i zakończenie okazało się być zaskakujące. Tym razem to nie kierowca z zewnętrznego pasa przyspieszył, a właśnie potencjalny sprawca. Jednak w ostatniej fazie honda cr v hamowała, ale kierowca mercedesa jadącego po swoim pasie przetarł bok srebrnego samochodu.

Co zaskakujące, kierowca hondy odjechał w siną dal. Kierowca mercedesa zapamiętał tablice rejestracyjne i powiadomił policję. Ubezpieczyciel hondy wypłaci odszkodowanie i będzie żądać jego pokrycia przez właściciela auta sprawcy.

CZYTAJ  Pożar domu przy Gorzyckiej

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zygi
11 miesięcy temu

Moim zdaniem ,rozwiązaniem byłaby linia ciągła na końcu łuku ……chcesz wyjechać z ronda w stronę Wrocławskiej ustaw się prędzej do zjazdu ( włącz migacz i czekaj na wolną prawą stronę ) i po problemie ,tak jest na wielu rondach !

dziadek
odpowiada  zygi
11 miesięcy temu

tylko po co ? teraz za taką kolizję pis ma 1500 zł

X men
11 miesięcy temu

Dziwne jak stoi policja na kogutach to wszyscy jeżdżą prawidłowo i nie dochodzi do stłuczek i wypadkow

QQ
11 miesięcy temu

Ale trzeba być deklem żeby wjechać w czyjś samochód na takim rondzie w tej sytuacji. Przecież widać że kierowca mersedesa wjechał w Honde z premedytacją. Mógł odbić w prawo lub przyhamowac co zwykle czyni normalny człowiek gdy ktoś mu zajedzie drogę ale ten pajac wolał dać w palnik i odbić w lewo żeby tylko wyludzic wyższe odszkodowanie. Ale pamiętaj cwaniaku – karma lubi wracać.

zygi
odpowiada  QQ
11 miesięcy temu

sam jesteś pajac wg ciebie łamanie przepisów jest OK ?To moze na pasach tez uciekać przed wariatami a jak nie zdążysz to twoja winna ? Chłopie ogarnij się za takie komentarze winno się karać !!!!!!!!!!!!!!!

QQ
odpowiada  zygi
11 miesięcy temu

chętnię cię potrące jak będzie okazja

Fallus Anolymus
odpowiada  QQ
11 miesięcy temu

Odbija.. To tobie na łeb. Pustaku.

Pijok
11 miesięcy temu

hehhehe golnięty zapewne:)

Listonosz
11 miesięcy temu

Jeżeli się nie mylę to tym suvem jeździ baba , sraczka niesamowita i zero wyobraźni za kierownicą , wyprzedza na centymetry , parę razy by mnie potrąciła , jak jechałem na rowerze. Dziana pinda to jest i głupia jak but. Prawko pewnie za kasę zdała.

zygi
odpowiada  Listonosz
11 miesięcy temu

jak kazda baba …….znasz babę nie sraczkę i do tego te napięcia przed miesiączkowe ……..mieszanina wybuchowa !!!!!!!!

Jadwiga
11 miesięcy temu

to rondo powinno zostać zamkniente ! codzinnie są wypadki, a policja nic nie robi tylko daje mandaty nie tym co trzeba bo zjezdzaja z pasa srodka zamiast puscć tych od środka , mnie wczoraj tez strabił jakiś pan z czarnego mercedesa kombi co wygladał jak talib, jedzie sobie środkowym ja od środka i włączyłam kierunek to trąbił zamiast puścić.

Cogito
odpowiada  Jadwiga
11 miesięcy temu

Jadwiga, jeżeli jechałaś pasem najbliżej środka ronda i włączyłaś kierunkowskaz bo zmieniasz pas, to jeżeli masz prawą stronę zajętą (czarny mercedes) wtedy czekasz aż po prawej będziesz miała wolny pas, chyba że czarny mercedes nie skorzysta ze swojego pierwszeństwa i Ciebie pozwoli pierwszej wyjechać z ronda. Kodeks drogowy poczytaj.

Karol3414
odpowiada  Jadwiga
11 miesięcy temu

nie troluj

Chłop
odpowiada  Jadwiga
11 miesięcy temu

A z jakiej racji ma cię wpuścić???Są przepisy, które bardzo jasno określają zasady zmiany pasa ruchu. Prawo jazdy powinny ci zabrać!

Mądralińska
odpowiada  Jadwiga
11 miesięcy temu

Normalnie cielę maćkowe. Tyle się o tym pisze w komentarzach po każdej kolizji, a ty nadal tempa kobieto głupoty piszesz. Ten z mercedesa miał pierwszeństwo! A ty jak zmieniasz pas, musisz ustąpić pierwszeństwa. Włączenie kierunkowskazu nie upoważnia cię do zmiany pasa bez ustąpienia pierwszeństwa!!! Dotarło? Pewnie nie… Ten mercedes powinien cię przetrzeć po całej długości.Wtedy może plicja by ci wytłumaczyła jak się jeździ po rondzie. Ale pewnie szkosa mu było auta. Nie, nie twojego. Swojego.

Jadwiga
odpowiada  Mądralińska
11 miesięcy temu

kultura chyba nakazuje puścić kobietę a nie trąbic , z obu pasów można , każdemu się rano śpieszy a na kierunki właczone terz kodeks mówi że trzeba patrzeć !!!! pozatym z tamtego pasa można odbić i jechać obok!!!! a nie że ma sie mercedesa i się pcha

zygi
odpowiada  Jadwiga
11 miesięcy temu

kultura też mówi ,że baba za kierownicą to tragedia ( przysłowie ludowe ) A co do pchania to nie to o czym myślisz Kulturna Babo ……hahahahah

kobieta
odpowiada  Jadwiga
11 miesięcy temu

Jadwiga, ja Cię proszę oddaj prawo jazdy zanim komuś krzywdę zrobisz!
Pierwszeństwo jest po to, żeby go przestrzegać, a nie żeby bili równiejsi.
Kobietę to należy w drzwiach przepuścić, a nie na rondzie robić zamieszanie.
Pomijam drobnostkę, że ktoś może nie zauważyć, że kobieta za kierownicą i co rąbniesz?
pozatym z tamtego pasa można odbić i jechać obok!!!!” – nie, nie można odbijać z tamtego pasa w bok, chyba ze jedzie jakieś ciele maćkowe i tylko tak można uniknąć wypadku, bo trzeba wtedy samemu zmienić pas – ale o to to pretensje do tego, co ten ruch tak głupio wymyślił.

Mgr Andrzej Strzelba
odpowiada  Jadwiga
11 miesięcy temu

Idź stąd trollu jeden

Filip z konopii
11 miesięcy temu

Nawalony?

Misia
11 miesięcy temu

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wojna-rosja-ukraina-rosjanie-cytuja-wpis-janusza-korwin-mikkego-chodzi-o-bucze/k7982zj,79cfc278
Co na to sympatycy tego czegoś? Nie kogoś, bo trudno cuchnącą ruską onucę nazwać kimś.

Przedstaw się
odpowiada  Misia
11 miesięcy temu

Nie w temacie piszesz, tu jest o kolizji na rondzie. Ale proszę, masz odpowiedź: https://memy.jeja.pl/14640,telewizja.html

JK
odpowiada  Misia
11 miesięcy temu

Uuuu… ruscy kolaboranci, popierający ludobójstwo minusują.

23
0
Napisz co o tym sądziszx