Kolizja na Rondzie Bankowym – bus i osobówka

Wczesnym poniedziałkowym rankiem na Rondzie Bankowym zderzył się samochód osobowy z busem. Kierowca osobówki jechał wewnętrznym pasem i zasygnalizował zamiar zmiany pasa i zjazd z ronda. Prawem pasem jechał znacznie szybciej bus, który w wyniku specyficznie wytyczonego pasa wjechał w bok samochodu.

W tej sytuacji wina jednak leży po stronie kierowcy z samochodu, który zmieniał pas.

CZYTAJ  Pierwsza ofiara zimy

55 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lucek
7 miesięcy temu

D***le i palanty to chyba wy bo się nieznacie na przepisach a od pani niwzilem ani grosza

Ksiądz Antoni
7 miesięcy temu

Wina osobowki

Roman Pacholczyk
7 miesięcy temu

Krótko bym zrobił po obejrzeniu nagrania . Wina na dwoje . Chamstwo by się nauczyło jeździć , jeden z nie ustąpienie a temu palantowi z busa za wymuszenie kolizji . Koniec z idiotami i jeszcze po trzy tysiaki mandatu dla każdego .

Monia
7 miesięcy temu

A od kiedy to się zmienia pas przed samym przejściem dla pieszych??? Ewidentnie kierowca busa się podłożył widocznie liczy na odszkodowanie.

Biegły w sprawach biegających
odpowiada  Monia
7 miesięcy temu

Moniko czy ty posiadasz prawo jazdy? Jeżeli tak to idź je oddaj albo idź proszę do okulisty, potem komentuj

qwer
7 miesięcy temu

🙂 tym busikiem to tak GRUBO przez 80km/h (wystarczy przeliczyć pokonany dystans w czasie i jest wynik 😛 ) . Miał szczęście ,że nie dachował a wiele mu nie brakowało ,parę metrów wcześniej popchnięty i skończył by na budynku BANKU 🙂 🙂 🙂 . Jakim trzeba być „Idiotą ” będąc za pojazdem który ma włączony kierunkowzkaz i za chwilę może zmienić pas ruchu (pomimo ,że bus ma pierszeństwo przy takiej prędkości ) i mu to udowadnia na siłę .

Tomasz
7 miesięcy temu

Ale kubica 😆

tom
7 miesięcy temu

to jasne ,że kierowca busa widział i celowo przyspieszył to przecież widać

na
7 miesięcy temu

wina . wspólwina ? to juz jest smieszne. taka ilość zdarzen na tym radzie swiadczy o bublu konstrukcyjnym na etapie planowania . wstyd dla miasta .

olo
7 miesięcy temu

. Na rondzie zarządca poprzez oznakowanie stworzył punkt kolizyjny proponuje gada do sadu i nich placi za wszyskie szkody ,wieruchowski i inni madrale

Anatol
odpowiada  olo
7 miesięcy temu

Rzeczywiście – gada do sadu – najlepiej owocowego.

Kurier
odpowiada  olo
7 miesięcy temu

olo, wskaż ten punkt kolizyjny? Jak już ustawisz się nie na tym pasie co trzeba to wystarczy uważać podczas zmiany pasa ruchu lub podczas manewru opuszczania ronda. , A ty byś chodził po sądach i się ośmieszał. Wstyd…

no i co
7 miesięcy temu

moim zdanie powinna być współwina, ponieważ kierowca busa ewidentnie wyprzedzał z prawej strony…ale mogę się mylić……..co Wy na to ?

Ehe yhy
odpowiada  no i co
7 miesięcy temu

A co tu ma wyprzedzanie do rzeczy… Nie jechali pasami w jednym kierunku. Jechał swoim pasem więc gość z lewej nie miał prawa się wyp***dolić bez zachowania ostrożności. A jeśli już chciał to powinien ustąpić busowi.

55
0
Napisz co o tym sądziszx