Szaleńczo wysoka wygrana. Można sobie życie ustawić

Z tak „wysoką” wygraną nie mieliśmy do czynienia już dawno. Maksymalna kwota w zdrapce CZAS NA KASĘ pozwala ustawić sobie życie. Może nie na długie lata, ale na tydzień z pewnością.

W kolekturze przy ulicy Grabowskiej 232 w Ostrowie Wlkp. zdrapano główną nagrodę o wartości 5 tysięcy złotych. Szczęśliwiec „zainwestował” 1 zł.

POLECANE NEWSY
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zigi
2 miesięcy temu

No tak pani Czesia z kiosku ruchu puściła bąka aż gacie poplamiła może jakiś wywiadzik z nią panie Redaktorku

Ostrowianin
2 miesięcy temu

Pięć tysięcy za złotówkę droga nie chodzi

Trzeba mieć szczęście do pieniędzy
2 miesięcy temu

Darowanemu koniurowi się w zymby nie zagląda. Nie jednymu by papa falowała gdyby taką kaskę przytulił. Już nie narzekajcie że mało , wy po prostu zazdrościcie że was takie szczęście nie spotkało. Zazdrość jest wielka , a zwłaszcza u Polusów.

Marek
2 miesięcy temu

No faktycznie ,za pięć tysięcy to można poszaleć trzy dni nad morzem.

Indyk
2 miesięcy temu

W Mahle obóz dla niepełnosprawnych intelektualnie

Majkaaa
2 miesięcy temu

Caryca dostaje 20k miesięcznie z naszych podatków

Xxxx
odpowiada  Majkaaa
2 miesięcy temu

Mogłaś kandydować, też byś przytulała taką kasę.

hmm
2 miesięcy temu

5 tys. to ja mam za 3 miesiące z góry

Podatek
2 miesięcy temu

A jest od tego jeszcze haracz odciągany?

JaNieZTychAniTamTych
odpowiada  Podatek
2 miesięcy temu

I to pewnie nie mały. Oddajesz pińć klocków z dziesięciu i to się nazywa podatek. A Panie/Panowie z Ukrainy u nas wszystko dostaną… JA JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ŻEBY WSPIERAĆ, POMAGAĆ I CHRONIĆ. No ale… Im wszystko za „nic” a nam Polakom nic? Chciałem mieszkanie swoje odstąpić rodzinie wiadomo skąd. Mam gdzie się podziać i chciałem. Takie z serducha odruch. Nie mam zamiaru obrazić ukrainców i wszystkich jednakowo oceniać ale… jak zaczęli „wymyślać”, że to stare (zaczęli od mikrofali, która nie ma roku!!! No KUR.. Fakt nie była z tych drogich ale czy musi być?) O reszcie nie będę pisał bo łza w oku się kręci co Ci biedni uchodźcy WYMYŚLALI!!! !!!!!!!…. Pani, która i dzięki, której mogli DOSTAĆ MIESZKANIE I ZOSTAĆ W NIM TAK DŁUGO AŻ STANĄ NA NOGI BEZ KOSZTÓW – która nas znalazła i nasz wpis w internecie gdzieś tam i się z nami kontaktowała aż w końcu do nas SWOIM PRYWATNYM SAMOCHODEM SAMA Z SIEBIE ICH PRZYWIOZŁA ( NIE WYOBRAŻAM SOBIE JEJ DROGI POWROTNEJ Z NIMI BO JA NIE WIEM CO BYM ZROBIŁ)(Panu uchodźcy pracę też pomogliśmy znaleźć a wręcz znaleźliśmy dzięki kolejnej dobrej duszy -wystarczylo przyjść umowę podpisać. Pani małżonka zajęłmowala by się małym dzieckiem bo z takim przyjechali i starczyłoby im na skromne ale BEZPIECZNE ŻYCIE W POLSCE) !!!!.. . Zrobiło się tak przykro, wstyd, że nie wytrzymała i wyszła płakać- było tej Pani za nich ZA NICH WSTYD PRZED NAMI!!! Ale to jej wina!!!! Mieszkanie urządzone może „skromnie” bo na tyle nam starczyło jak je kupiliśmy i urządzaliśmy z partnerką i również małym dzieckiem. Ale uwierzcie nie brakowało nam w nim nic -bylismy my – byliśmy, jesteśmy i będziemy rodziną i tym ludziom również by nic nie brakowało. Wszystko w mieszkaniu było. No może ta stara mikrofala… Mogliśmy faktycznie może kupić nową 🤫 Ja jej.. ale mi teraz jest głupio, że wcześniej nie pomyślałem o wymianie. A może jednak mieszkanie były zbyt stare i farbe jeszcze było czuć bo odświeżyliśmy na ich przyjazd…
P.s
blok gdzie znajduję się mieszkanie nie ma roku. Daliśmy spokój, znajdziemy Polską rodzinę, która bardziej pewnie będzie potrzebował tego mieszkania. Odpuszczamy już „pomoc”.
Pozdr

Patologia i tyle
odpowiada  JaNieZTychAniTamTych
2 miesięcy temu

I pomożesz Polakom to bardziej będą Ci wdzięczni niż te rozpuszczone Ukry. Ukry to gnoje , dzicz nie naród. Już od nie jednej osoby to słyszałem. Ale w Polin nie brakuje desperatów którzy żenią się z Ukrainkami , gdyby nie one , to nie jeden byłby samotny do usranej śmierci.

Mmmm
odpowiada  Patologia i tyle
2 miesięcy temu

Ja wszystko rozumiem, tę niechęć do nich ale ten twój język…..i ty mienisz się Polakiem….z taką kulturą to myślę ,że żadna nie tylko Ukrainka na ciebie nie spojrzy a jeśli udało ci się przekonać do siebie jakaś Polkę…..to naprawdę albo miałeś szczęście albo jej poziom intelektualny dorównuje twojemu. Dramat!!!!!

Milcz prostaku!
odpowiada  Mmmm
2 miesięcy temu

Mada faka mego ptaka!

Magnus
odpowiada  Mmmm
2 miesięcy temu

Tylko stary brzydki kawaler,którego Polka będzie miała gdzieś ożeni się z ukrą.

Mahle
2 miesięcy temu

Tyle to minimum w Mahle w Ostrowie zwykły operator tyle zarabia na miesiąc 😀

A w kagańcach jeszcze robita?
odpowiada  Mahle
2 miesięcy temu

Chyba w Twoich fantazjach. Szarpiesz za dwójkę miesięcznie jak Niewolnik a Twój Pan Jasina Prosina stoi nad Tobą z batem i krzyczy: Jechać , jechać bo was zwolnię , na wasze miejsce czeka banda Ukrów pod bramą. 😜

mieszkaniec
2 miesięcy temu

to co pokazuje pisowska ,, telewizja „życie w Polsce już jest wygraną na loterii .

23
0
Napisz co o tym sądziszx