Motocykliści rozpoczęli sezon – MotoMarzanna 2022 (ZDJĘCIA)

Motocykliści wyjątkowo wcześnie rozpoczęli sezon, a wszystko dzięki sprzyjającej pogodzie. Słoneczna aura zachęcała do wyjechania na szosy pięknymi maszynami. Impreza MotoMarzanna, choć odbyła się pod Kaliszem, to zrzeszała fanów dwóch kółek z całego regionu, również Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego.

Wszystko rozpoczęło się w sobotę pod kaliskim teatrem. Stamtąd motocykliści przejechali do Szwacina w gminie Godziesze Wielkie. Była muzyka, konkursy z nagrodami i zabawy przy ognisku.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/TempoTurystyczne/

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
szaki
9 miesięcy temu

Jakie rozpoczęcie? Jak się ma krosa to sezon trwa cały rok. No przy dyszce na minusie to jest nieciekawie no ale co tam. Pozdro dla rzeźników

w potrzebie
9 miesięcy temu

mam 27 lat szukam ręki do przeszczepu (może być lewa) i nie spracowana posiadam grupę krwi RH+ jak co proszę o info dawców!!!!

WILFREDO
9 miesięcy temu

obstawiam że do końca roku 5ciu truposzów będzie w w powiecie ostrowskim!!! proszę obstawiać….

Smutny
9 miesięcy temu

Oj znowu policja będzie atakowana za bezczynnośc pościgi nieudane ale mam propozycję z motoru na rower będzie im latwiej

Magia maszyn
9 miesięcy temu

W motocyklach jest coś takiego jak w autach marki bmw. Na co dzień spokojny obywatel chwytając cugle takich maszyn potrafi przejść jakąś metamorfozę i zamienia się w dzika. Doprawdy zadziwiające.

Łukasz z Kaliskiej
9 miesięcy temu

A na Kaliskiej ryczą głośno rozwierconymi wydechami tak że szyby mi drżą i chcą z ramy wypaść , gamonie jedne. Gdzie jest policja i dlaczego nic z tym nie robią???!!!!

rrrrr
9 miesięcy temu

a ja tam motoru nie mam , a widze ze wiecej baranow jezdzi autami!

Beata
odpowiada  rrrrr
9 miesięcy temu

Poczekaj jeszcze trochę a zobaczysz jak się ludzie zmienią nie do poznania po tym ,, cudownym eliksirze” który sobie zaaplikowali na lata.

Asd
9 miesięcy temu

W tym tłumie jest gdzieś moja wątroba!
Chłopaki dbajcie o nią

Cap3lla
odpowiada  Asd
9 miesięcy temu

Co ci po najcudowniejszej wątrobie skoro mózg masz do wymiany w pierwszej kolejności i to w trybie pilnym.

Nick
9 miesięcy temu

Jestem motocyklistą kilkadziesiąt lat. To co teraz prezentują pseudo motocykliści na ryczących wiertarkach to wstyd i łapa w dół. Gdzie policja do eliminacji hałasu. Co robią diagności na badaniach technicznych. Ludzie chcą mieszkać w spokoju w swoich domach. Hałas i moc nie zawsze są w parze.

Anonimowo
odpowiada  Nick
9 miesięcy temu

Diagnosci tez za wiele nie mogą bo taki delikwent zakłada seryjny wydech na przegląd. Pieczątka w dowód i zmiana tlumika u Janusza w garażu to samo sebixy z wystającymi kołami poza obrys auta. A policji to wisi

Nick
odpowiada  Anonimowo
9 miesięcy temu

Policja nie ma urządzeń do badania hałasu. Mandaty za niskie. Szkoda pisać.

Bazyli
9 miesięcy temu

Ja zaczynam sezon na motor jak temperatura powietrza jest w okolicach 20 stopni

27
0
Napisz co o tym sądziszx