Mężczyzna spłonął w domu o poranku

Udostępnij
Tweet

Tragiczny pożar w Przystajni – Folwark w gminie Brzeziny. Wczesnym rankiem doszło tam do pożaru. W spalonym budynku strażacy odkryli zwęglone ciało.

Do pożaru doszło przed 6:00 rano w jednopiętrowym domu na skraju wsi Przystajnia – Folwark. Na miejsce wezwano straż zawodową z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego oraz jednostki OSP. Łącznie do pożaru wysłano kilkanaście zastępów straży, ponieważ że zgłoszeń wynikało że ludzie widzą pożar w dwóch sąsiednich wsiach. Gdy strażacy przyjechali na miejsce do Przystajni-Folwark całe wnętrze budynku i dach były objęte pożarem.

Wewnątrz zajętego ogniem budynku strażacy znaleźli ciało lokatora. To mężczyzna w wieku 82 lat. W budynku mieszkał sam. Na miejscu wciąż trwa akcja gaśnicza. Przyczyny pożaru ustala straż i policja.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Młodzi mężczyźni wjechali w barierkę
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gimbo
1 rok temu

Gdyby Opieka w Domach społecznych nie by tak droga (5200 zł) to Ten Starszy Pan mógł sobie przebywać i by miał opiekę a tak w tej Chatce Sam mieszkał i może przez nie szczęśliwy przypadek doszło do tragedii Tylko wielu starszych Ludzi nie chce pomocy np od Gminy i woli sama mieszkać w swoich starych Domach i nie robić nikomu Kłopotu a zwłaszcza swoim Dzieciom

Polacy chojni dla obcych
1 rok temu

Polska bieda. Niech spoczywa w spokoju.

2
0
Napisz co o tym sądziszx